ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, Praha 2, ČR

plazmaterapie

Plazmalifting je moderní ošetření, které obnovuje Vaši krásu pomocí vlastní krve, ač se nejedná o vábný popis není se čeho bát, plazma je oddělena ve sterilním prostředí a aplikována na vybrané oblasti zkušenou lékařkou.

V určitém bodě by si většina z nás přála mít stroj času, který nám vrátí mládí, hezkou postavu, pleť bez vrásek, pevnější a zářivější vlasy, silnější klouby a energii kterou jsme oplývali v minulosti… Ale mechanismus přirozené obnovy zdraví, mládí a krásy je ukrytý v našem vlastním těle a může být spuštěn pomocí destiček obsahujících proteiny schopné simulovat regeneraci buněk a léčit nás pomocí naší vlastní krve.


Historie plazmaterapie:

V dávných dobách léčitelé věřili, že krev má magické vlastnosti a měli pravdu. Krev je tvořena z mezibuněčné substance (plasmy) a prvků jako jsou erythrocyty, leukocyty a destičky. Každá z těchto buněk má svůj vlastní úkol: erythrocyty zajišťují tkáňové dýchání, leukocyty chrání tělo proti infekcím a destičky zajišťují srážlivost krve. Ovšem destičky hrají velkou roli v hojení a regeneraci poškozených tkání, produkují růstové faktory, které regulují a stimulují růst a životnost tkání.

Plazmaterapie , obnovitelný zdroj zdraví, který se ukrývá v naší vlastní krvi, byla objevena a aplikována v roce 2003 ruskými lékaři a vědci Renat R. Akhmerov a Roman F. Zarudy, kteří vytvořili technologii Plazmalifting a proceduru, která by mohla být nazvána „moderní elixír mládí“.

 


Plazmalifting

K čemu je plazmaterapie určena:

 • vyplnění a odstranění prohlubní jako nosoretní rýhy, rýhy kolem rtů a na čele, vrásky kolem očí
 • korekce obličejových kontur
 • obnova objemu tváří
 • vyhlazení textury pokožky po akné
 • vytváření nových struktur pojivových tkání jako prevence proti vráskám

Co je to plazmaterapie:

Plazmaterapie je bezpečná a netoxická metoda s vědecky prokázanou efektivitou v závislosti na kontrole regenerace tkání (zakládá se 100% na vnitřních zdrojích lidského těla) a prevence onemocnění. Toto ošetření je populární jak v estetické medicíně tak v trichologii (léčba úbytku vlasů), stomatologii, gynekologii, urologii a sportovní medicíně. Přesto, že původně byla vytvořena pro zubařské účely, její estetický efekt donutil lékaře Akhmerov a Zarudy k pokračování a studiu vlivu plazmaterapie na lidské tělo, což vedlo k inovativním objevům a také užití Plazmaliftingu jako léčby v jiných odvětvích medicíny. Se zlepšování metod byly také vyvinuty speciální zkumavky v nichž obsažený gel pomáhá zvýšení úrovně při oddělování krevní plasmy a zvyšuje efektivitu Plazmaterapie.

 


Plazmalifting

Proč zrovna Plazmalifting:

 • jednoduchá a pohodlná aplikace
 • není podmíněný použitím drahého lékařského vybavení
 • minimální rekonvalescence
 • bezpečná a tělu přirozená procedura
 • nebezpečí alergických reakcí a vedlejších efektů je minimální
 • nevyžaduje chirurgický zásah
 • může být kombinován s dalšími typy procedur

 

Plazmalifting Praha najdete na větším množství klinik, ale málokterá Vám nabídne konzultaci s lékařem zdarma jako u nás.

 
Mohlo by Vás také zajímat

Naši partneři
Naši partneři

Anna
Customer Support BS Clinic

Hey there I am here to help, so let me know whats up and I will be happy to find a solution.

Start Chat with