ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, Praha 2, ČR

Hradí Vám zaměstnavatel relaxaci formou benefitů?

U nás můžete uplatnit poukázky, které dostáváte od zaměstnavatele nebo můžete využít některé typy benefitních karet a elektronických e-Ticketů (ePassů).

Na vybrané služby Vám samozřejmě vystavíme i klasickou fakturu, stačí dodat kompletní fakturační údaje (jméno a příjmení klienta, název a adresa firmy, IČ, DIČ).

Na krásu a zdraví přes benefity

Naše společnost se stala partnerem různých benefitních programů. Vaše zaměstnanecké benefity můžete nyní použít pro nákup služeb na klinice BeautyShape. Přijímáme k platbě poukázky našich benefitních partneru: Sodexo a Edenred, Darkovy Pass, Bonus Pass, Vital Pass, Flexi Pass, ePass, Flexi Pass CARD Edenred: Edenred Multi, Edenred Sport&Kultura, Edenred e-Ticket, Edenred Benefits Card.

Naše služby
Vyhlazení a odstranění mimických vrásek

Hyaluronová biorevitalizace, chemický peeling nebo aplikace botulotoxinu a další ošetření, která dokážou odstranit mimické vrásky efektivně a přirozeně.

Omlazení pleti a lifting obličeje

Dopřejte si madistvou pleť a krásně vypnutou pokožku. Plazmaterapie, niťový lifting, fotorejuvenace - ošetření vhodné pro omlazení pleti, které přidá na sebevědomí a ubere roky.

Oční okolí a operace víček

Plastika očních víček - Blefaroplastika. Odstranění kruhů pod očima.

Zvětšení rtů a modelace obličeje

Výplně vrásek na obličeji (nosoretní rýha) nebo zvětšení rtů výplní kyselinou hyaluronovou. Oblíbená metoda pro všechny, kteří chtějí mít plné, smyslné a přirozené rty.

Tělo

Zeštíhlení a formování postavy nikdy nebylo snažší – odstranění celulitidy pomocí LPG masáže. Další metody – injekční lipolíza, lymfatická masáž, odstranění pocení.

Vlasy

Vlasová mezoterapie proti vypadávání vlasů. Plazmaterapie. Permanentni makeup hlavy.

Permanentní makeup

Nabízíme profesionální PMU - Microblading, Pudrové obočí, Akvarelové rty, linky a další techniky. Už žádné zdržování s líčením.

Estetické zákroky pro muže

Zákroky a ošetření pro váš atraktivní vzhled. Nejžádanější zákroky u mužů.

Dárkové poukazy na služby

Dárkové poukazy na služby estetické kliniky. Když váš dárek splní tajná přání.

Proč uplatnit benefity pro zaměstnance na naší klinice?

  • Pro zaměstnance jsou všechny služby zakoupené přes benefity o 31,1 % levnější, než kdyby je platili v hotovosti. Neodvádí z nich totiž žádnou daň ani odvody.
  • Je to ale výhodnější i pro firmu, která na každém proplaceném benefitu ušetří 8,5%
  • Flexibilní možnosti nákupu. Nabízíme našim klientům různé typy služeb pro zdraví a krásu v příjemném prostředí moderní kliniky.
Nabízíme širokou škálu kosmetických i mikrochirurgických ošetření

Nabízíme širokou škálu kosmetických i mikrochirurgických ošetření

Klinika BeautyShape disponuje pestrým výběrem procedur od kosmetických až po chirurgické. Dovedeme si poradit se stárnoucí a uvadající pletí, úpravou tvaru rtů, vráskami, vypadáváním vlasů, celulitidou i převislými očními víčky.

Používáme pouze nejkvalitnější certifikovaný materiál

Používáme pouze nejkvalitnější certifikovaný materiál

Náš botox i výplně a další materiály pocházejí pouze od certifikovaných lékařských dodavatelů a splňují veškerá kritéria pro použití v estetické medicíně.

Používáme nejnověší zařízení poslední generace

Používáme nejnověší zařízení poslední generace

HIFU Ultherapie: Přístroj pro neinvazivní lifting (jinak také SMAS lifting), který získal nejvyšší certifikaci FDA. Moderní technologie, která používá vysokou energii frakčního mikrofokusovaného ultrazvuku k vypnutí tkáně a následné výrazné novotvorbě kolagenních struktur.

Nákup služeb na klinice BeautyShape pomocí vašich benefitů umožňujeme prostřednictvím zakoupení voucherů v hodnotě 2000, 3000 nebo 5000 Kč, které lze zakoupit a aktivovat přímo na naší klinice. Aktivované vouchery lze využít na nákup našich služeb najednou i postupně, každou návštěvu doporučujeme předem objednat prostřednictvím našich kontaktů.

  1. Vyberte si hodnotu voucheru, která odpovídá službám, které budete chtít využít.
  2. Na recepci kliniky zakupte voucher, který uhradíte poukázkami, benefitní kartou nebo elektronickou poukázkou.
  3. Domluvte si návštěvu na klinice pro využití Vámi vybraných služeb
  4. Užijte si služby kliniky BeautyShape a uhraďte služby Vaším voucherem. Hradit lze též část objednávky. Z celkové sumy bude hodnota voucheru odečtena.
Naši partneři
Naši partneři

Anna
Customer Support BS Clinic

Hey there I am here to help, so let me know whats up and I will be happy to find a solution.

Start Chat with