logo

ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, Praha 2, ČR

ul. Rumunská 12, Praha 2, ČR

Velikost písma: +
2 minut/y čtení (488 slov)

Mimické vrásky a jejich vyhlazení

Mimika je pro nás mnohem důležitější, než si myslíme. Mračení, údiv, mhouření očí, a dokonce i smích, to vše se na našich tvářích podepisuje v podobě mimických vrásek. Což výrazně ovlivňuje celkový dojem vašeho vzhledu.

V dnešní době o odstranění vrásek na obličeji vážně uvažují nejen ženy, ale také muži. Nejde pouze o estetický vzhled, je to také příležitost, jak si zachovat mládí co nejdéle.


Vyhlazení mimických vrásek je třeba!

Moderní kosmetika navíc nabízí mnoho variant. Nejoblíbenější a nejúčinnější je aplikace botulotoxinu. Certifikované produkty vyhlazují mimické vrásky. Vyhlazení vrásek lze provádět pravidelně podle potřeby.

Indikace pro aplikaci botulotoxinu

Odstranění mimických vrásek se provádí, pokud se na pleti objeví viditelné záhyby v důsledku aktivního projevu emocí. Pokud si na vašem obličeji všimnete následujících změn, je nutné, abyste navštívili odborníka:

  • vrásky kolem očí;
  • vrásky pod očima;
  • malé a asymetrické rty;
  • výrazné nosoretní rýhy a záhyby okolo úst;
  • podélné vrásky na čele a vráska mezi obočím.


Vyhlazení mimických vrásek botulotoxinem má řadu výhod. Injekce jsou prakticky bezbolestné, protože pleť je předem znecitlivěna speciálním krémem. Období zotavení po takové proceduře je minimální. Mělo by se vzít v úvahu pouze to, že v místě vpichu může několik hodin přetrvávat otok. Lepší je tedy neplánovat si na den provedení procedury důležité události. V důsledku toho získáte hladkou pleť bez mimických vrásek.

ZPŮSOBUJE BOTOX ZÁVISLOST? A V JAKÝCH PŘÍPADECH BY SE NEMĚL APLIKOVAT

Je třeba si uvědomit, že mimické vrásky si časem zvyknou na ochablý stav, a poté již nemohou pracovat ve stejné síle jako předtím. Proto není dobré botox aplikovat nadměrně. Vyhlazení mimických vrásek by mělo být provedeno podle potřeby.

Pro aplikaci botulotoxinu za účelem odstranění vrásek v obličeji existují následující kontraindikace:

  • kojení a těhotenství;
  • leukémie;
  • onemocnění abscesu;
  • alergické reakce;
  • individuální reakce na přípravek.


Mějte prosím na vědomí, že typ pleti nemá vliv na provedenou korekci mimických vrásek. V tomto případě je nutné před aplikací botoxu vše zkonzultovat s odborníkem.


Aplikace botoxu nepřinesla požadované výsledky

Nejčastějším důvodem nedostatku změn po botoxu je aplikace látky do špatného svalu nebo nesprávně vypočítané množství přípravku. To opět potvrzuje, že stojí za to, abyste navštívili pouze profesionály. Odstranění vrásek musí být prováděno ve sterilních podmínkách.

KOLIK STOJÍ ODSTRANĚNÍ MIMICKÝCH VRÁSEK BOTOXEM

Náklady na korekci mimických vrásek se odvíjí od ceny přípravku a na jeho spotřebě. Přípravky musí být certifikované a spolehlivé, pouze v tomto případě pak můžeme hovořit o kvalitním výsledku. Na naší klinice používáme pouze originální přípravky – Dysport, Xeomin, Relatox.

Každá obličejová zóna vyžaduje jiné množství látky. Lékař vypočítá cenu botoxu individuálně pro každého klienta. Hlavní je kontaktovat zkušeného a certifikovaného odborníka, který vám v žádném případě neublíží.

JE MOŽNÉ APLIKOVAT BOTOX I MUŽŮM?

Botox pro muže již není nic neobvyklého. Tuto metodu stále častěji využívají pro vyhlazení mimických vrásek.

Než se rozhodnete objednat se na odstranění vrásek, je nutné předem se poradit s odborníkem. Dozvíte se, jaký je postup procedury, a co od ní můžete očekávat.


0
×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Příčiny vypadávání vlasů a způsoby léčení
Zvětšení rtů technikou «RUSSIAN LIPS»
 

Komentáře

Zatím nebyly přidány žádné komentáře. Buďte prvním, kdo napíše komentář
Máte Již Registraci? Přihlašte se zde
Host
pondělí 5. prosinec 2022

Captcha Obrázek

Tagy

Zatím nebyl vytvořen žádný štítek.

Populární články

Podkožní akné je jev, který trápí nejen teenagery v období dospívání. Vzniká pod kůží hromaděním kož...
Unavený vzhled, prohlubování vrásek na čele i několik let navíc. To jsou nejčastější komplikace a pr...
Operace očních víček - drobný zákrok s mimořádným účinkem. Jen málo zákroků plastické chirurgie doká...