logo

ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, Praha 2, ČR

ul. Rumunská 12, Praha 2, ČR

Velikost písma: +
1 minuta čtení (227 slov)

Plazmalifting - elixír mládí pro Vaši pleť

Plazmalifting je moderní ošetření, které obnovuje Vaši krásu pomocí vlastní krve, ač se nejedná o vábný popis není se čeho bát, plazma je oddělena ve sterilním prostředí a aplikována na vybrané oblasti zkušenou lékařkou.

V určitém bodě by si většina z nás přála mít stroj času, který nám vrátí mládí, hezkou postavu, pleť bez vrásek, pevnější a zářivější vlasy, silnější klouby a energii kterou jsme oplývali v minulosti… Ale mechanismus přirozené obnovy zdraví, mládí a krásy je ukrytý v našem vlastním těle a může být spuštěn pomocí destiček obsahujících proteiny schopné simulovat regeneraci buněk a léčit nás pomocí naší vlastní krve.


Historie plazmaterapie:

V dávných dobách léčitelé věřili, že krev má magické vlastnosti a měli pravdu. Krev je tvořena z mezibuněčné substance (plasmy) a prvků jako jsou erythrocyty, leukocyty a destičky. Každá z těchto buněk má svůj vlastní úkol: erythrocyty zajišťují tkáňové dýchání, leukocyty chrání tělo proti infekcím a destičky zajišťují srážlivost krve. Ovšem destičky hrají velkou roli v hojení a regeneraci poškozených tkání, produkují růstové faktory, které regulují a stimulují růst a životnost tkání.

Plazmaterapie , obnovitelný zdroj zdraví, který se ukrývá v naší vlastní krvi, byla objevena a aplikována v roce 2003 ruskými lékaři a vědci Renat R. Akhmerov a Roman F. Zarudy, kteří vytvořili technologii Plazmalifting a proceduru, která by mohla být nazvána „moderní elixír mládí".

0
×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Odstranění permanentního make-upu
Jak vyzrát na pigmentové skvrny?
 

Komentáře

Zatím nebyly přidány žádné komentáře. Buďte prvním, kdo napíše komentář
Máte Již Registraci? Přihlašte se zde
Host
pondělí 5. prosinec 2022

Captcha Obrázek

Tagy

Zatím nebyl vytvořen žádný štítek.

Populární články

Podkožní akné je jev, který trápí nejen teenagery v období dospívání. Vzniká pod kůží hromaděním kož...
Unavený vzhled, prohlubování vrásek na čele i několik let navíc. To jsou nejčastější komplikace a pr...
Operace očních víček - drobný zákrok s mimořádným účinkem. Jen málo zákroků plastické chirurgie doká...