logo

ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, Praha 2, ČR

ul. Rumunská 12, Praha 2, ČR

Velikost písma: +
2 minut/y čtení (354 slov)

Výplně. Druhy výplní a rysy jejich použití. Vyhlazení vrásek a zvětšení objemu rtů.

Dnes se stalo módní a populární provedení ne-chirurgické korekce obličeje pomocí výplní. Pomocí dermálních výplní lze i modelovat obličej (konturová plastika), tzn. dodat objem tam, kde již chybí, či zpevnit kontury, kde došlo k poklesu vlivem gravitace. Kyselinou hyaluronovou lze též modelovat rty a zvětšit jejich objem, stejně tak odstranit jemné vrásky na horním rtu.
Výsledky jsou navíc viditelné ihned po ukončení zákroku.

Dnes se stalo módní a populární provedení ne-chirurgické korekce obličeje pomocí výplní. Konturová plastika skutečně poskytuje ohromující účinky. Výsledky jsou navíc viditelné ihned po ukončení zákroku.


JAKÁ JE PŘÍČINA FASCINACÍ VÝPLNĚMI?

"Filler" je anglické slovo a je doslovně překládáno jako "výplň". Jinými slovy je to speciální gel, který se vstříkne do podkožních oblastí těla pacienta v těch místech, kde je nutná korekce. Filler vyhlazuje vrásky a plní je, čímž je povrch pokožky vyhlazen.


Výplně se začaly používat v minulém století, ale šlo hustší materiály vyrobené ze syntetických komponentů. Negativně ovlivňovaly lidské tkáně, byly špatně snášené a mohly vést k nepříjemným následkům. Vyplně, které se dnes používají, jsou založeny výhradně na kyselině hyaluronové a dalších kyselinách, které jsou nakonec zcela přirozeně odbourány a jsou tak zcela neškodné.

Nyní se výplně, kromě své hlavní funkce odstraňovat změny, které jsou spojeny s věkem, velmi často používají pro estetické potřeby kosmetologie: přidání objemu rtů, modelace lícní kosti, brady, a také se používají při korekci tvaru nosu.
Pomocí výplni je možné vyhlazovat vrásky na obličeji, hladké rýhy na čele, odstraňovat kruhy pod očima, narovnat vrásky v blízkosti úst, vyřešit problém s asymetrií rtů, nosu i brady.


DOPORUČENÁ FREKVENCE OŠETŘENÍ

V závislosti na použitém druhu výplní a vlastnostech těla je výsledek vidět asi rok a vypadá přirozeně. A, což je velmi důležité, kromě estetických problémů lze použitím výplni řešit také mnoho psychických problémů, nejčastěji souvisejících se komplexy u žen, pokud jde o jejich vzhled.
Technika konturové plastiky je skutečně účinná a umožňuje vynikající výsledek za krátkou dobu.
Na naší klinice získáte podrobnější informace o zákroku konturové plastiky.

V případě, že uvažujete o některém ze zákroků estetické plastické operace, doporučujeme objednat se k nám na zcela nezávaznou osobní konzultaci.


0
×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Lifting obličeje bez chirurgického zákroku? Nitě A...
Biorevitalizace pleti kyselinou hyaluronovou
 

Komentáře

Zatím nebyly přidány žádné komentáře. Buďte prvním, kdo napíše komentář
Máte Již Registraci? Přihlašte se zde
Host
úterý 5. červenec 2022

Captcha Obrázek

Tagy

Zatím nebyl vytvořen žádný štítek.

Populární články

Podkožní akné je jev, který trápí nejen teenagery v období dospívání. Vzniká pod kůží hromaděním kož...
Operace očních víček - drobný zákrok s mimořádným účinkem. Jen málo zákroků plastické chirurgie doká...
Unavený vzhled, prohlubování vrásek na čele i několik let navíc. To jsou nejčastější komplikace a pr...