12 Rumunska str., Prague 2,
120 00, Czech Republic

12 Rumunska str., Prague, СR

EYELID SURGERY (BLEPHAROPLASTY)

Trápí vás unavená víčka? Tato operace u mužů: dává vynikající výsledky, díky nimž je vzhled otevřený, mladší, ale zachovává si mužské tváře.

Book Me In

CO JE BLEFAROPLASTIKA?

Padající víčka, převislá kůže a tukové výhřezy v okolí očí jsou častým problémem, který se s přibývajícím věkem dotýká mnoha lidí. Ideálním řešením je operace očních víček (redukce přebytečné kůže) neboli blefaroplastika.

Blefaroplastika očních víček koriguje nadbytečnou a povislou kůži v oblasti víček. Provádí se buď jako samostatný výkon jen na dolních nebo jen na horních víčkách či současně, v závislosti na místním nálezu. Zdravotní komplikace pak přivádějí k blefaroplastice muže i ženy bez rozdílu. Operace neřeší jen estetické nedostatky, ale pomůže i s častými pocity únavy a bolestivosti očí s velice efektním výsledkem.

Operace jen minimálně omezí váš každodenní život.

Pacienti, z řad žen i mužů, podstupují blefaroplastiku zpravidla ze dvou hlavních důvodů – estetických a zdravotních.

Tato operace u mužů: dává vynikající výsledky, díky nimž je vzhled otevřený, mladší, ale zachovává si mužské tváře.


SERV_IMG
SERV_IMG

INDIKACE A PŘÍNOSY OPERACE VÍČEK

 • přebytečná kůže, která vyčnívá na horní (dolní) víčko
 • unavený vzhled, upravení oční štěrbiny
 • pokleslá oční víčka (zhoršující se vidění, oči oteklé, často slzí a bolí)
 • spouštění dolního koutku oka. Vaky pod očima
 • přítomnost hrubých vrásek na dolním nebo horním víčku
 • zmizení váčků a kruhů pod očima
 • Mladší vzhled
 • oči přestanou slzet, otékat a bolet. Zlepšení vidění
 • Hezčí tvar víček a očí
 • Sníží se i únava očí, bolesti hlavy a slzení.

KTERÉ OBLASTI MOHOU BÝT OŠETŘOVÁNY

 • Eyes Eyes
 • POSTUP OŠETŘENÍ (ZÁKROKU)

 • Doba operace horních i dolních víček trvá obvykle 40-50 minut dle rozsahu zákroku.
 • Zákrok se provádí v lokální anestezii (místní znecitlivění), protože zvláště při výkonu na dolních víčkách potřebujeme spolupráci operovaného.
 • Prvních 24 – 48 hodin po operaci si pacient přikládá přes obvaz studené obklady a dodržuje klidový režim.
 • Poté se již pacient může zapojit do běžného životního režimu. Ovšem větší fyzická a sportovní zátěž se doporučuje až po třech týdnech od operace.
 • Po operaci vznikají na kůži víček a tváři otoky a modřiny, které mohou přetrvávat 2-3 týdny. Stehy se odstraňují obvykle 6.- 7. den po operaci.
 • Poté se již pacient může zapojit do běžného životního režimu. Ovšem větší fyzická a sportovní zátěž se doporučuje až po třech týdnech od operace.

OPERACE HORNÍCH A SPODNÍC VÍČEK. CENA from od 10 000 Kč

Before treatment we recommend to do a consultation with doctor at our clinic.

Operací očních víček (tzv. blepharoplastikou) se z víček odstraní nadbytečná kůže a tukové váčky, čímž se omladí a rozjasní výraz v okolí očí.

Konzultace (odečítá se od ceny I. ošetření) 500 Kč

Blefaroplastika Horní vička 12 000 Kč

Blefaroplastika dolní vička 12 000 Kč

Blefaroplastika Horní a dolní vička (ušetříte až 5 000 Kč!) 21 000 Kč


Frequently asked questions

Při operaci na horních víčkách je řez veden tak, aby výsledná jizva probíhala v přirozené ohybové rýze, na dolním víčku pak těsně pod řasami. Tudíž jizvy nejsou viditelné.
Kontraindikací je užívání léků ředících krev (Warfarin, Plavix). Anopyrin apod. není překážkou operace. V případě kožních či očních problémů doporučujeme vyšetření a následné vyjádření specialistů. Operaci víček není možné provést při jakémkoliv dekompenzovaném interním onemocnění – jako je ischemická choroba srdeční, diabetes mellitus apod.
Povolování a stárnutí kůže v oblasti horních a dolních očních víček dochází nejčastěji mezi 40. a 50. rokem života. Pokud dochází k prolapsu tuku v mladším věku, je možné operovat víčka mezi 25 – 30 lety života. V tomto případě je ale potřeba operovat bez odstranění kůže, pouze přístupem přes spojivku (operace dolních víček spojivkou).
Po týdnu od zákroku, kdy se obvykle odstraňují stehy je však nutné ještě počítat s odeznívajícím otokem a nějakou modřinkou. Ale již to lze zakrýt makeupem. Otok celkově odezní zpravidla do 3 týdnů. Trvání efektu operace je velmi individuální, literatura uvádí 5 – 10 let, ale ze zkušenosti známe případy významných odchylek oběma směry, operaci lze opakovat.
Zapojení do pracovně-společenského režimu je možné asi týden po zákroku, v některých případech i dříve. Návrat ke sportovním aktivitám doporučujeme zhruba po měsíci. Podrobné informace, týkající se právě vašeho problému, vám ochotně sdělí lékař při vstupní konzultaci a vyšetřen.
Horní víčka můžeme operovat samostatně nebo současně s víčky dolními dle lokálního nálezu. Zákrok se provádí ambulantně, není třeba hospitalizace.
Our partners
Our partners

STILL HAVE QUESTIONS ABOUT THE PROCEDURE?

Fill in the application form, indicating the name and contact phone number, and our managers will call you back

+420

  I have given my consent to the processing of above personal data for my service booking purposes. I am infomed, that I can withdraw this consent by contacting BeautyShape.

  Call me

  Anna
  Customer Support BS Clinic

  Hey there I am here to help, so let me know whats up and I will be happy to find a solution.

  Start Chat with