ul. Rumunská 12, 120 00, Praha 2, Česká republika

obrázek biorevitalizace aplikace kyseliny hyaluronové

Zdravá a dobře hydratovaná pokožka je klíčem ke kráse. Pít hodně vody, odličovat a hydratovat kosmetickými produkty je sice ideální, ale ne dostačující.

Už před třicátým rokem začne pleť ochabovat a jemné linky se začnou proměňovat ve vrásky.

Žádný krém neošálí biochemické procesy v našem těle. Jak stárneme, zpomaluje se buněčný metabolismus a naše kůže neprodukuje dostatek kolagenu, který nás chrání před vráskami tím, že udržuje pleť pružnou. Zároveň se přestávají tvořit i velké tukové buňky, což sice zní hezky ale znamená to, že pleť není tak dobře vyplněná zevnitř, a proto je ochablá a povislá, což se s přibývajícím věkem jen prohlubuje.

Kromě procesu stárnutí na naši kůži působí i další faktory jako je sluneční záření, nebo kouření. Oboje vede ke ztrátě elasticity a ke skvrnám na obličeji. Unavená a nezdravá pleť je také výsledkem stresu a nedostatku spánku. Na tom musíme pracovat všichni sami, ale se zpomalením stárnutí kůže vám pomoct můžeme. Naše klinika nabízí biorevitalizaci kyselinou hylauronovou, což je druh velmi populární Mezoterapie.

Mezoterapie je technika, kdy se do kůže injekčně zavádí mix aktivních látek, a to vede ke zpomalování procestu stárnutí pokožky. Biorevitalizace je druh mezoterapie, a jde o zákrok, kdy se do kůže jehličkami vpichuje čistá kyselina hylauronová. Zní to možná trošku děsivě ale není se čeho bát. Kyselina Hylauronová: V pokožce ji najdeme přirozeně a v kosmetickém průmyslu se využívá kvůli tomu, že na sebe váže vodu a tím hydratuje pleť v mnohem hlubších vrstvách pokožky, než dosáhnou klasické krémy. Kyselina zároveň podporuje vznik kolagenových vláken a tím dochází ke zlepšení pružnosti pleti. V těle její množství s věkem klesá a biorevitalizace je navržená tak, aby zásoby této magické kyseliny udržovala a tím zachovávala krásnou a zdravou pleť.


Výhody Biorevitalizace:

  1. Moderní a velmi účinná metoda omlazení pleti. Téměř bezbolestná
  2. Vede k obnovení tvorby kolagenu a k prodloužení kolagenových vláken
  3. Výsledkem biorevitalizace je nejen hloubková hydratace, ale také dlouhodobé zlepšení elasticity pokožky a vyhlazení vrásek.
  4. Přirozená metoda zpomalení stárnutí buněk, která má dlouhodobý výsledek

Hodí se omlazení pleti metodou biorevitalizace pro každého?

Výhodou biroevitalizace pleti je, že se hodí pro ženy i muže v každém věku. Její úkol je zpomalit proces stárnutí, a tak se hodí stejně dobře pro třicetileté klienty jako pro padesátileté. Zákrok se nedoporučuje lidem, kteří berou léky na ředění krve.
Celá zákrok zabere zhruba hodinu a provádí se v ordinaci kliniky. Kyselina hylauronová je ve speciální formě, která je více odolná a nevstřebává se tak rychle jako obvykle, aplikována pomocí mikrojehliček do kůže. Zákrok je dobré podstoupit v pravidelných intervalech opakovaně, aby došlo k dlouhodobému efektu.
Další výhodou biorevitalizace je, že už druhý den po zákroku můžete normálně fungovat. Místo vpichu se velmi rychle zacelí a otok (pokud nějaký je) nebývá veliký. Už během týdne můžete vidět výrazné zlepšení pružnosti pokožky, sjednocení tónu pokožky obličeje a vyhlazení vrásek. Zákrok také zmírní tmavé kruhy pod očima.
V případě, že uvažujete o některém ze zákroků, doporučujeme objednat se k nám na zcela nezávaznou osobní konzultaci.

Mohlo by Vás také zajímat
PROČ SI VYBRAT NÁS?

Individuální přístup ke každému klientovi.

Profesionalita našich lékařů. Všichni jsou certifikovány.

Spolehlivost. Pracujeme v oblasti krásy od roku 2004.

Populární služby estetické medicíny
Oční okolí a operace vicek

Plastika očních víček - Blefaroplastika. Odstranění kruhů pod očima.

Tělo

Odstranění pocení, Mezonitě. Zeštíhlení a formování postavy. LPG Lipomassage. Odstranění celulitidy.

Vlasy

Vlasová mezoterapie proti vypadávání vlasů. Plazmaterapie. Permanentni makeup hlavy.

Estetické zákroky pro muže

Zákroky a ošetření pro váš atraktivní vzhled. Nejžádanější zákroky u mužů.

Dárkové poukazy na služby

Dárkové poukazy na služby estetické kliniky. Když váš dárek splní tajná přání.

Objednejte se na bezplatnou konzultaci
Novinky

Pokud hledáte způsob, jak znovu získat mladší vzhled bez chirurgického zásahu, může být právě pro vás nejvhodnější tato nejrychleji se vyvíjející metoda liftingu obličeje za pomoci nití.

Hyperpigmentace je problém, se kterým se za svůj život potká mnoho lidí. Pigmentové skvrny se objevují postupně a nenápadně a o to obtížněji lze poté docílit jejich odstranění.

Plazmalifting je moderní ošetření, které obnovuje Vaši krásu pomocí vlastní krve, ač se nejedná o vábný popis není se čeho bát, plazma je oddělena ve sterilním prostředí a aplikována na vybrané oblasti zkušenou lékařkou.

Dnes se stalo módní a populární provedení ne-chirurgické korekce obličeje pomocí výplní. Pomocí dermálních výplní lze i modelovat obličej (konturová plastika), tzn. dodat objem tam, kde již chybí, či zpevnit kontury, kde došlo k poklesu vlivem gravitace. Kyselinou hyaluronovou lze též modelovat rty a zvětšit jejich objem, stejně tak odstranit jemné vrásky na horním rtu. 

Výsledky jsou navíc viditelné ihned po ukončení zákroku.

Operace očních víček - drobný zákrok s mimořádným účinkem. Jen málo zákroků plastické chirurgie dokáže takovým způsobem proměnit vzhled člověka jako operace očních víček neboli blefaroplastika. Plastická operace víček nepatří k náročným zákrokům. Trvá přibližně 1 hodinu a lze ji provést jen v místní anestezii. Výsledek - dlouhodobý až trvalý.

Komentáře klientů
Zuzana, 45 let
Zuzana, 45 let

K operaci, která by odstranila přebytečnou kůži mých očních víček, jsem se odhodlávala celou věčnost. Zhoršující se zrak a únava očí byl rozhodující faktor. Překvapilo mě, jak byl zákrok rychlý, paní doktorka odvedla perfektní práci a já jsem se mohla hned druhý den vrátit do práce. Tady pracují opravdoví odborníci.

Zdeněk, 39 let
Zdeněk, 39 let

Klinika s perfektním přístupem ke klientům – po bezplatné vstupní konzultaci jsme se domluvili na mezoterapii vlasové pokožky, protože mě trápilo neustálé ubývání vlasů. Milá sestřička i paní doktorka se postaraly, aby celé ošetření proběhlo v podstatě bezbolestně a příjemně. A hlavně – už teď pozoruju první výsledky!

Anička, 47 let
Anička, 47 let

Hned po první proceduře omlazení pleti mám pocit, že jsem omládla o pár let. Dřív jsem měla pokožku vysušenou a povadlou, teď doslova září, kruhy pod očima jsou pryč a dokonce mám pocit, jako by mi zmizely i některé drobné vrásky. Vřele doporučuju každému, kdo se v zrcadle vidí tak nějak unaveně.

Naši partneři