ul. Rumunská 12, 120 00, Praha 2, Česká republika

nitovy lifting Aptos

Pokud hledáte způsob, jak znovu získat mladší vzhled bez chirurgického zásahu, může být právě pro vás nejvhodnější tato nejrychleji se vyvíjející metoda liftingu obličeje za pomoci nití.

Co potřebujete vědět o niťovém liftingu obličeje

Niťový lifting je snadný způsob, jak vyhladit vrásky a napnout povolenou pokožku bez nutnosti chirurgického zákroku. V poslední době je právě tato metoda liftingu obličeje jednou z nejpoptávanějších.

Metoda Aptos nití zahrnuje vložení nití do měkkých tkání, které jsou poté nitěmi pevně přitaženy, a tím dojde k liftingu pokožky. V důsledku toho jsou kontury tváře znovu definovány, je obnoven objem a projevy stárnutí jsou významně sníženy.

Liftingové nitě lze použít k ošetření mnoha různých oblastí, od vyhlazení vodorovných i svislých čelních vrásek přes zvedání obočí a oblasti kolem obočí, navrácení plnosti obličeje, až k vypnutí poklesu tváří. Rovněž lze Aptos nitěmi vyhladit linie kolem úst a napnout povislou pokožku pod dolní čelistí nebo pozdvihnout a omladit různé části těla.

Výsledky jsou viditelné ihned po zákroku a mohou přetrvat 1,5 až 5 let v závislosti na složení nitě.

V čem se liší nitě Aptos od jiných nití pro lifting obličeje?

Liftingové nitě rozlišujeme nevstřebávatelné a vstřebávatelné. Nitě Aptos patří mezi vstřebávatelné, při přirozeném rozpouštění vstřebávatelných nití začíná pokožka v oblasti kolem nitě produkovat více kolagenu a elastinu, což vede k déle znatelnému výsledku. Aptos nitě se vkládají do kůže bez nutnosti řezů, takže je celá aplikace liftingových nití zcela bezpečná.

Pro koho je lifting nitěmi Aptos určen?

Před aplikací Aptos nití je nezbytné vždy zákrok konzultovat s lékařem, který zjistí, zda je pro vás tato metoda vhodná. V Beautyshape Clinic nabízíme nezávaznou konzultaci s lékařem, neváhejte se ozvat a objednat se ještě dnes.

Nejlepší kandidáti pro liftingové nitě jsou lidé ve věku 35 až 55 let trpící slabým a středním ochabnutím pokožky. Pokud je volné kůže příliš mnoho, může být lepší volbou operace. K dispozici je však mnoho různých typů nití Aptos, ze kterých lze sestavit plán liftingu obličeje na míru vašim požadavkům.

Indikace ošetření Aptos nití

Aptos nitě nabízí širokou škálu nití pro různé části obličeje i těla:

·         mírné až střední povolení kůže

·         ztráta objemu tkáně

·         jemné linky a vrásky

·         ochablé obočí

·         povolený / ochablý vzhled obličeje

·         ztenčení rtů

·         ochablá kůže pod čelistí

·         lehké pytle pod očima nebo na krku

·         pacienti s relapsem z předchozího zákroku, jako je facelift nebo lifting krku

·         obličejová asymetrie

·         dehydratace kůže

Přínosy liftingu obličeje Aptos nitěmi

·           Dvojitý účinek: lifting a regenerace

·              Minimálně invazivní výkon prováděný v lokální anestezii

·              Zákrok trvá jen asi 15 - 20 minut

·              Okamžitě viditelné výsledky

·              Nárůst tvorby kolagenu a zvýšená mikrocirkulace v tkáních

·              Dlouhodobý účinek 1,5-5 let

Co můžete očekávat po aplikaci niťového liftingu?

Krátce po aplikaci nití Aptos může dojít k mírnému otoku nebo vytvoření modřiny. Někdy se také objeví mírná nerovnost nebo nepravidelnost na kůži. Tyto nepříjemnosti však zmizí během několika dnů po zákroku. Pokud jsou liftingové nitě aplikovány v oblasti s vysokým rizikem infekce, lékař vám předepíše antibiotikum.

Ihned po zákroku je nezbytné oblast s nitěmi Aptos chladit, ideálně ledovými obklady. Po dobu minimálně 24 hodin po aplikaci liftinhových nití nepoužívejte make-up a přibližně týden omývejte a sušte obličej jemně bez tření nebo masírování. 3-5 nocí po zákroku spěte na zádech a s hlavou ve vyvýšené poloze, abyste předešli otlakům a nadměrným otokům.

V období po aplikaci niťového liftingu je doporučeno nepoužívat make-up, jemně omývat i sušit obličej, spát na zádech s hlavou ve zvýšené poloze a vyhnout se nadměrným pohybům svalstva obličeje a krku. Dále se v prvním měsíci po zákroku liftingu obličeje vyvarujte masáží obličeje a krku, přímému slunečnímu světlu, soláriu, sauně, sportu, a také zubní chirurgii.

Mohlo by Vás také zajímat

PROČ SI VYBRAT NÁS?

Individuální přístup ke každému klientovi.

Profesionalita našich lékařů. Všichni jsou certifikovány.

Spolehlivost. Pracujeme v oblasti krásy od roku 2004.

Populární služby estetické medicíny
Oční okolí a operace vicek

Plastika očních víček - Blefaroplastika. Odstranění kruhů pod očima.

Tělo

Odstranění pocení, Mezonitě. Zeštíhlení a formování postavy. LPG Lipomassage. Odstranění celulitidy.

Vlasy

Vlasová mezoterapie proti vypadávání vlasů. Plazmaterapie. Permanentni makeup hlavy.

Estetické zákroky pro muže

Zákroky a ošetření pro váš atraktivní vzhled. Nejžádanější zákroky u mužů.

Dárkové poukazy na služby

Dárkové poukazy na služby estetické kliniky. Když váš dárek splní tajná přání.

Objednejte se na bezplatnou konzultaci
Novinky

Pokud hledáte způsob, jak znovu získat mladší vzhled bez chirurgického zásahu, může být právě pro vás nejvhodnější tato nejrychleji se vyvíjející metoda liftingu obličeje za pomoci nití.

Hyperpigmentace je problém, se kterým se za svůj život potká mnoho lidí. Pigmentové skvrny se objevují postupně a nenápadně a o to obtížněji lze poté docílit jejich odstranění.

Plazmalifting je moderní ošetření, které obnovuje Vaši krásu pomocí vlastní krve, ač se nejedná o vábný popis není se čeho bát, plazma je oddělena ve sterilním prostředí a aplikována na vybrané oblasti zkušenou lékařkou.

Dnes se stalo módní a populární provedení ne-chirurgické korekce obličeje pomocí výplní. Pomocí dermálních výplní lze i modelovat obličej (konturová plastika), tzn. dodat objem tam, kde již chybí, či zpevnit kontury, kde došlo k poklesu vlivem gravitace. Kyselinou hyaluronovou lze též modelovat rty a zvětšit jejich objem, stejně tak odstranit jemné vrásky na horním rtu. 

Výsledky jsou navíc viditelné ihned po ukončení zákroku.

Operace očních víček - drobný zákrok s mimořádným účinkem. Jen málo zákroků plastické chirurgie dokáže takovým způsobem proměnit vzhled člověka jako operace očních víček neboli blefaroplastika. Plastická operace víček nepatří k náročným zákrokům. Trvá přibližně 1 hodinu a lze ji provést jen v místní anestezii. Výsledek - dlouhodobý až trvalý.

Komentáře klientů
Zuzana, 45 let
Zuzana, 45 let

K operaci, která by odstranila přebytečnou kůži mých očních víček, jsem se odhodlávala celou věčnost. Zhoršující se zrak a únava očí byl rozhodující faktor. Překvapilo mě, jak byl zákrok rychlý, paní doktorka odvedla perfektní práci a já jsem se mohla hned druhý den vrátit do práce. Tady pracují opravdoví odborníci.

Zdeněk, 39 let
Zdeněk, 39 let

Klinika s perfektním přístupem ke klientům – po bezplatné vstupní konzultaci jsme se domluvili na mezoterapii vlasové pokožky, protože mě trápilo neustálé ubývání vlasů. Milá sestřička i paní doktorka se postaraly, aby celé ošetření proběhlo v podstatě bezbolestně a příjemně. A hlavně – už teď pozoruju první výsledky!

Anička, 47 let
Anička, 47 let

Hned po první proceduře omlazení pleti mám pocit, že jsem omládla o pár let. Dřív jsem měla pokožku vysušenou a povadlou, teď doslova září, kruhy pod očima jsou pryč a dokonce mám pocit, jako by mi zmizely i některé drobné vrásky. Vřele doporučuju každému, kdo se v zrcadle vidí tak nějak unaveně.

Naši partneři