ul. Rumunská 12, 120 00, Praha 2, Česká republika

obrázek Plnění vrásek a zvětšení objemu rtů
Dnes se stalo módní a populární provedení ne-chirurgické korekce obličeje pomocí výplní. Pomocí dermálních výplní lze i modelovat obličej (konturová plastika), tzn. dodat objem tam, kde již chybí, či zpevnit kontury, kde došlo k poklesu vlivem gravitace. Kyselinou hyaluronovou lze též modelovat rty a zvětšit jejich objem, stejně tak odstranit jemné vrásky na horním rtu. 

Výsledky jsou navíc viditelné ihned po ukončení zákroku.

Dnes se stalo módní a populární provedení ne-chirurgické korekce obličeje pomocí výplní. Konturová plastika skutečně poskytuje ohromující účinky. Výsledky jsou navíc viditelné ihned po ukončení zákroku.

Jaká je příčina fascinací výplněmi?

"Filler" je anglické slovo a je doslovně překládáno jako "výplň". Jinými slovy je to speciální gel, který se vstříkne do podkožních oblastí těla pacienta v těch místech, kde je nutná korekce. Filler vyhlazuje vrásky a plní je, čímž je povrch pokožky vyhlazen.


Výplně se začaly používat v minulém století, ale šlo hustší materiály vyrobené ze syntetických komponentů. Negativně ovlivňovaly lidské tkáně, byly špatně snášené a mohly vést k nepříjemným následkům. Vyplně, které se dnes používají, jsou založeny výhradně na kyselině hyaluronové a dalších kyselinách, které jsou nakonec zcela přirozeně odbourány a jsou tak zcela neškodné.

Nyní se výplně, kromě své hlavní funkce odstraňovat změny, které jsou spojeny s věkem, velmi často používají pro estetické potřeby kosmetologie: přidání objemu rtů, modelace lícní kosti, brady, a také se používají při korekci tvaru nosu.
Pomocí výplni je možné vyhlazovat vrásky na obličeji, hladké rýhy na čele, odstraňovat kruhy pod očima, narovnat vrásky v blízkosti úst, vyřešit problém s asymetrií rtů, nosu i brady.

Doporučená frekvence ošetření

V závislosti na použitém druhu výplní a vlastnostech těla je výsledek vidět asi rok a vypadá přirozeně. A, což je velmi důležité, kromě estetických problémů lze použitím výplni řešit také mnoho psychických problémů, nejčastěji souvisejících se komplexy u žen, pokud jde o jejich vzhled.
Technika konturové plastiky je skutečně účinná a umožňuje vynikající výsledek za krátkou dobu.
Na naší klinice získáte podrobnější informace o zákroku konturové plastiky.

V případě, že uvažujete o některém ze zákroků estetické plastické operace, doporučujeme objednat se k nám na zcela nezávaznou osobní konzultaci.

Mohlo by Vás také zajímat

PROČ SI VYBRAT NÁS?

Individuální přístup ke každému klientovi.

Profesionalita našich lékařů. Všichni jsou certifikovány.

Spolehlivost. Pracujeme v oblasti krásy od roku 2004.

Populární služby estetické medicíny
Oční okolí a operace vicek

Plastika očních víček - Blefaroplastika. Odstranění kruhů pod očima.

Tělo

Odstranění pocení, Mezonitě. Zeštíhlení a formování postavy. LPG Lipomassage. Odstranění celulitidy.

Vlasy

Vlasová mezoterapie proti vypadávání vlasů. Plazmaterapie. Permanentni makeup hlavy.

Estetické zákroky pro muže

Zákroky a ošetření pro váš atraktivní vzhled. Nejžádanější zákroky u mužů.

Dárkové poukazy na služby

Dárkové poukazy na služby estetické kliniky. Když váš dárek splní tajná přání.

Objednejte se na bezplatnou konzultaci
Novinky

Pokud hledáte způsob, jak znovu získat mladší vzhled bez chirurgického zásahu, může být právě pro vás nejvhodnější tato nejrychleji se vyvíjející metoda liftingu obličeje za pomoci nití.

Hyperpigmentace je problém, se kterým se za svůj život potká mnoho lidí. Pigmentové skvrny se objevují postupně a nenápadně a o to obtížněji lze poté docílit jejich odstranění.

Plazmalifting je moderní ošetření, které obnovuje Vaši krásu pomocí vlastní krve, ač se nejedná o vábný popis není se čeho bát, plazma je oddělena ve sterilním prostředí a aplikována na vybrané oblasti zkušenou lékařkou.

Dnes se stalo módní a populární provedení ne-chirurgické korekce obličeje pomocí výplní. Pomocí dermálních výplní lze i modelovat obličej (konturová plastika), tzn. dodat objem tam, kde již chybí, či zpevnit kontury, kde došlo k poklesu vlivem gravitace. Kyselinou hyaluronovou lze též modelovat rty a zvětšit jejich objem, stejně tak odstranit jemné vrásky na horním rtu. 

Výsledky jsou navíc viditelné ihned po ukončení zákroku.

Operace očních víček - drobný zákrok s mimořádným účinkem. Jen málo zákroků plastické chirurgie dokáže takovým způsobem proměnit vzhled člověka jako operace očních víček neboli blefaroplastika. Plastická operace víček nepatří k náročným zákrokům. Trvá přibližně 1 hodinu a lze ji provést jen v místní anestezii. Výsledek - dlouhodobý až trvalý.

Komentáře klientů
Zuzana, 45 let
Zuzana, 45 let

K operaci, která by odstranila přebytečnou kůži mých očních víček, jsem se odhodlávala celou věčnost. Zhoršující se zrak a únava očí byl rozhodující faktor. Překvapilo mě, jak byl zákrok rychlý, paní doktorka odvedla perfektní práci a já jsem se mohla hned druhý den vrátit do práce. Tady pracují opravdoví odborníci.

Zdeněk, 39 let
Zdeněk, 39 let

Klinika s perfektním přístupem ke klientům – po bezplatné vstupní konzultaci jsme se domluvili na mezoterapii vlasové pokožky, protože mě trápilo neustálé ubývání vlasů. Milá sestřička i paní doktorka se postaraly, aby celé ošetření proběhlo v podstatě bezbolestně a příjemně. A hlavně – už teď pozoruju první výsledky!

Anička, 47 let
Anička, 47 let

Hned po první proceduře omlazení pleti mám pocit, že jsem omládla o pár let. Dřív jsem měla pokožku vysušenou a povadlou, teď doslova září, kruhy pod očima jsou pryč a dokonce mám pocit, jako by mi zmizely i některé drobné vrásky. Vřele doporučuju každému, kdo se v zrcadle vidí tak nějak unaveně.

Naši partneři