Blefaroplastika - operace horních a dolních víček. Řeší viditelné projevy stárnutí.

Blefaroplastika - operace horních a dolních víček. Řeší viditelné projevy stárnutí.

Ženy často neřeší ve svém vzhledu přítomnost vrásek, ale gravitační pokles celého obličeje. S tím souvisí i pokles očních víček. Oční víčka bývají nejvýraznější oblastí obličeje, na níž nastávají první viditelné projevy stárnutí.

Kůže okolo očí je velmi tenká a zároveň přes celý den velmi zatěžovaná, proto jsou oční víčka prvním místem, kde se nejčastěji projevuje stáří. Kromě estetického významu, mají povadlá víčka i přesah do omezení funkce očí. U povadlých očních víček se totiž může projevit slzení, pálení očí a větší únava během dne.

Jen málo zákroků plastické chirurgie dokáže takovým způsobem proměnit vzhled člověka jako operace očních víček neboli blefaroplastika. Plastika spodních a horních víček. Nekompromisní řešení stárnutí očí. 

Nejžádanější zákrok moderní plastické chirurgie s výrazným omlazujícím efektem. Operace víček (blefaroplastika) znatelně omlazuje tvář a dodává jí na svěžesti. Odstranění převislých víček i tukových váčků pod očima vás také zbaví unaveného výrazu a v některých případech má i význam zdravotní – obnovuje plnohodnotnou zrakovou funkci.


V případě, že uvažujete o některém ze zákroků estetické plastické operace, doporučujeme objednat se k nám na zcela nezávaznou osobní konzultaci.

Zpět na seznam