ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, Praha 2, ČR

APLIKACE BOTULOTOXINU PRO VYHLAZENÍ VRÁSEK

Není toxin jako toxin. Takový botulotoxin je vskutku zázračný. Znehybní část vašich mimických svalů, čímž vyhladí vrásky a dodá vám mladistvý vzhled. Zbavte se vrásek okamžitě, zastavte stárnutí a získejte zpět hladkou a mladou pokožku.

Objednat

POPIS SLUŽBY

Aplikace botulotoxinu se používá k odstranění či snížení mimických vodorovných vrásek, odstraní také vrásku nad kořenem nosu nebo vějířky kolem očních koutků. Má také pozitivní vliv na celkové uvolnění nežádoucího výrazu obličeje. Vrásky mizí během několika desítek minut, definitivní výsledek je patrný během 2-5 dnů.

Botulotoxin je látka, která se v medicíně úspěšně používá již řadu let. Botulotoxin slouží ke svalové relaxaci. Ve věku 30+ se botulotoxin aplikuje k potlačení výrazné mimiky a odstranění mimických vrásek v partiích na čele, nad nosem mezi obočím a kolem očí. Výsledný efekt se dostavuje pozvolna, takže vaše okolí si nevšimne násilné změny.


SERV_IMG
SERV_IMG

INDIKACE A PŘÍNOSY OŠETŘENI

 • mimické (dynamické) vrásky na obličeji
 • vrásky mezi obočím, v okolí očí a na čele
 • odstraňuje vrásky v obličeji, mezi obočím, v okolí očí a na čele
 • působí také jako prevence proti tvorbě hlubokých vrásek

KTERÉ OBLASTI MOHOU BÝT OŠETŘOVÁNY

 • SERV_Array SERV_Array
 • POSTUP OŠETŘENÍ (ZÁKROKU)

 • Odstranění vrásek botulotoxinem probíhá ambulantně a trvá 15-20 minut - v závislosti na rozsahu ošetření.

 • Lékař velmi tenkou jehličkou aplikuje pod vrásku tekutý botulotoxin. Jeho účinek začne nastupovat během následujících 3-5 dní.

 • Ošetření je téměř bezbolestné a bývá velmi dobře snášeno. Doba působení botulotoxinu je minimálně 4 až 8 měsíců.

 • Bezprostředně po zákroku nedoporučujeme chodit na přímé slunce, navštěvovat saunu a bazén. 24 hodin od ošetření nedoporučujeme používání make-upu ani jiné kosmetiky.

APLIKACE BOTULOTOXINU PRO VYHLAZENÍ VRÁSEK. CENA od 2 800 Kč

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Botulotoxin Vám mohou aplikovat pouze vyškolení certifikovaní lékaři.

Botulotoxin: Glabela (oblast mezi obočím) 2 800 Kč

Botulotoxin: vrásky na čele 2 800 Kč

Botulotoxin: Okolo očí („vrásky smíchu“) 2 800 Kč


Často kladené dotazy

Účinek začne nastupovat mezi 2 až 10 dnem a vrcholí do 2 až 4 týdnů po první aplikaci. Efekt trvá minimálně 4 až 8 měsíců. Poté postupně odeznívá a je třeba ošetření opakovat. Čím déle na aplikaci botulotoxinu chodíte, tím delší jsou intervaly mezi jednotlivými návštěvami.
Jedná se o jednoduchou injekční aplikaci, která spočívá v oslabení činnosti mimických svalů. Látka se aplikuje přímo do svalu, který způsobuje vrásku. Tento sval je dočasně relaxován, přeruší se nervosvalový přenos vzruchu a omezí se svalové působení na tvorbu vrásky. Navíc se zamezí dalšímu prohlubování vrásek. Účinek botulotoxinu trvá do regenerace nervosvalového spojení. Tato doba je v literatuře udávána mezi 3-4 měsíci. Funkce svalu se obnoví nejdříve za 3 měsíce, každou další aplikací Botulotoxinu se účinek prodlužuje.
V estetické medicíně se botulotoxin používá k redukci mimických vrásek a k odstranění pocení. Kyselina hyaluronová se nejčastěji používá k redukce statických vrásek. Blokádou nervosvalového přenosu omezuje pohyb svalů a tím dochází k vyhlazení vrásek. Kyselina hyaluronová Je to látka tělu vlastní ona obnoví přirozenou hydrataci kůže, zajišťuje vlhkost, pružnost a pevnost, a dá jí objem. Obecně lze říci, že ideální je kombinace, kdy se do horní poloviny obličeje aplikuje botulotoxin a do dolní poloviny výplň kyselinou hyaluronovou.

Mohlo by Vás také zajímat

Biorevitalizace a hyaluronová redermalizace jsou kompletní anti-age ošetření pro pleť, která...
Mezoterapie – omlazení pleti, vyhlazení vrásek a sjednocení tónu pleti. Mezoterapie je velmi...
Chemický peeling: Opravdu vyřeší akné, pigmentové skvrny i vrásky. Dovolte vaší pleti zazářit...
Naši partneři
Naši partneři

STÁLE MÁTE DOTAZY?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět

+420

  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Uvědomuji si, že mohu moje údaje opravit a mohou také požádat o jejich odstranění.

  Zavoláme Vám

  Anna
  Customer Support BS Clinic

  Hey there I am here to help, so let me know whats up and I will be happy to find a solution.

  Start Chat with