ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, Praha 2, ČR

Chemický peeling

Chemický peeling: Opravdu vyřeší akné, pigmentové skvrny i vrásky. Dovolte vaší pleti zazářit dokonalostí.

Objednat

CO JE CHEMICKÝ PEELING?

Chemický peeling je procedura, která zlepšuje stav pokožky, stimuluje regeneraci epidermis (tj. pokožky) a remodeluje korium (tj. vazivovou vrstvu kůže pod pokožkou). Kombinace aktivních peelingových kyselin působí na horní a střední vrstvu pokožky. Tato neinvazivní metoda přispívá k obnově a revitalizaci pokožky - nová pokožka je díky peelingu svěží a vyhlazená.

Látky, které působí při chemickém peelingu na buňky povrchové vrstvy pokožky se postupně odlupují, obnovují a nahrazují čerstvou vrstvou buněk. Odtud také pochází název peelingu – peel což v překladu znamená „loupat se“.

Chemický peeling patří k oblíbeným neinvazivním zákrokům. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti, stejně tak pro muže i ženy bez ohledu na věk. Chemický peeling řeší také odstranění akné, pigmentových skvrn, vyhlazuje jemné i výrazné vrásky, stimuluje tvorbu kyseliny hyaluronové, kolagenu a elastických vláken. Hluboce hydratuje a zlepšuje výživu pokožky. Vyhladí vrásky kolem očí, zesílí jemnou a tenkou citlivou pokožku, hloubkově hydratuje a zlepšuje výživu pokožky.


SERV_IMG
SERV_IMG

INDIKACE A PŘÍNOSY CHEMICKÉHO PEELINGU

 • Nerovný povrch kůže
 • Vrásky a hyperpigmentace
 • Zvětšené póry a jizvy na kůži
 • Akné a post-akné
 • Vypnutí pleti a omlazení pleti
 • Stažení pórů
 • Zesvětlení pigmentací
 • Zlepšení akné a účinné vyčištění

KTERÉ OBLASTI MOHOU BÝT OŠETŘOVÁNY

 • SERV_Array SERV_Array
 • POSTUP OŠETŘENÍ CHEMICKÝM PEELINGEM

 • Před nanesením peelingu je důležité důkladně odlíčit pleť. Na pokožku je rovnoměrně nanesena zvolená látka - nejčastěji kyselina glykolová, která se nechá působit určitou dobu.

 • Poté se smyje neutralizačním roztokem a důkladně promaže. Dle hloubky působení, délky působení a koncentrace látky dělíme chemický peeling na: povrchový - střední - hluboký.

 • Po ošetření chemickým peelingem je pokožka většinou zarůžovělá a po určité době se mohou odlučovat z povrchu drobné šupinky - odumřelé buňky, někdy však velmi nenápadně při odličování.

 • Pleť bývá několik dní sušší, proto je třeba ji důkladně promazávat a chránit před sluncem UV filtry. Po ošetření jsou doporučeny přípravky zklidňující pokožku a podporující její regeneraci.

CENA. CHEMICKÝ PEELING od 2 000 Kč

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Cílem chemického peelingu je zmírnění projevů stárnutí pleti, vyhlazení vrásek, celkové rozjasnění obličeje, léčba akné a pigmentací. K dosažení požadovaného efektu je vhodné zákrok 4-6x opakovat.

Obličej 2 000 Kč

Krk a dekolt 3 000 Kč

Obličej, krk a dekolt 4 000 Kč


Často kladené dotazy

To záleží na typu chemického peelingu a na typu a zdravotním stavu Vaší kůže. Někomu stačí 1 až 3 opakování, u těžších případů doporučujeme dlouhodobou terapii. Cca od 3 do 6 v jedné kúře. Některé se aplikují 1x za 2 týdny, jiné i 1x měsíčně. Záleží mimo jiné na indikaci, pro kterou tento zákrok provádíme, zda např. pro omlazení, hyperpigmentaci apod.
Pouze v podzimních zimních a částečně jarních měsících, protože sluneční aktivita je nízká. Plet je po zákroku citlivá a hrozí spálení nebo tvorba pigmentových skvrn.
Pro výraznější efekt omlazení pleti lze chemický peeling kombinovat s dalšími metodami jako je facelift nebo laserová rejuvenace. S jejich výběrem vám pomůže tým našich zkušených lékařů.

Mohlo by Vás také zajímat

Biorevitalizace a hyaluronová redermalizace jsou kompletní anti-age ošetření pro pleť, která...
Mezoterapie – omlazení pleti, vyhlazení vrásek a sjednocení tónu pleti. Mezoterapie je velmi...
Není toxin jako toxin. Takový botulotoxin je vskutku zázračný. Znehybní část vašich mimických...
Naši partneři
Naši partneři

STÁLE MÁTE DOTAZY?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět

+420

  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Uvědomuji si, že mohu moje údaje opravit a mohou také požádat o jejich odstranění.

  Zavoláme Vám

  Anna
  Customer Support BS Clinic

  Hey there I am here to help, so let me know whats up and I will be happy to find a solution.

  Start Chat with