ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, Praha 2, ČR

Mezoterapie omlazení pleti

Mezoterapie – omlazení pleti, vyhlazení vrásek a sjednocení tónu pleti. Mezoterapie je velmi oblíbená a účinná omlazující technika, která využívá aplikaci vitamínů, minerálů, enzymů a rostlinných výtažků k omlazení a napnutí pokožky nejen na obličeji. Přímo do pokožky se aplikují speciální hyratační, výživné nebo regenerační roztoky vždy v závislosti na stavu pleti.

Objednat

Co je Mezoterapie?

Mezoterapie je velmi účinné komplexní ošetření, které působí nejen jako omlazující kúra. Jedná se o mini invazivní metodu, která přirozeně podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, vypíná kůži a vyrovnává povrchové vrásky díky drobným injekcím. Ty se vpravují do střední vrstvy (mezodermu) pokožky. Cílem mezoterapie je vyřešit základní problémy, jako jsou špatná cirkulace a záněty, které způsobují poškození kůže. Pleť po ošetření zadržuje více vody, nastartují se hojivé procesy a tvorba kolagenu. Mezoterapie zpevňuje ochabující pokožku a tím podporuje mladistvý a odpočatý vzhled velmi jemným a přirozeným způsobem.

Mezoterapie vychází ze studií a dlouhodobých poznatků prováděných v Evropě i USA. Mezoterapie je v dnešní době čím dál tím více oblíbené ošetření, díky kterému lze dosáhnout omlazení pokožky obličeje, krku, dekoltu, ale také třeba hřbetů rukou.

Je často využívána i k léčbě celulitidy, strií, akné, kuperózy nebo vypadávání vlasů. Tuto léčbu lze také použít k řešení problémů s pigmentací, léčbě jizev po akné a lze ji kombinovat ke zvýšení účinků dalších estetických ošetření, jako je botox nebo výplně.

Díky mezoterapii se zvyšuje cirkulace krve a lymfy - tím se výrazně podporuje schopnost pokožky regenerovat.


Pracujeme v oblasti krásy již od roku 2011.

Indikace a přínosy mezoterapie

 • Regenerace pokožky. Hloubková hydratace
 • Hyper-pigmentace. Jizvičky po akné i akné
 • Vrásky. Chrono stárnutí a foto stárnutí
 • Rozšířené póry. Mastná pleť
 • Vypnutí pleti
 • Stažení pórů
 • Zesvětlení pigmentací
 • Zlepšení akné

Které oblasti mohou být ošetřovány

 • Krk
 • Dekolt
 • Podbradek
 • Lícní kosti
 • Postup ošetření mezoterapie

 • Důkladné očištění korekční oblasti. Tento postup se provádí v rukavicích. Povinné pre-dezinfekční ošetření kůže pacienta. Dost často používají chlorhexidin, oktinisept, alkohol, sterilium.
 • Pokud klient má suchou, citlivou pleť pre-dezinfekční přípravky na bázi alkoholu se nepoužívají, protože během ošetření do kůže může dostat alkohol, což způsobuje nepříjemný pocit pálení.
 • Je vhodné provádět přípravné kosmetické procedury, které odstraní zbytky odumřelých buněk z povrchu kůže.
 • Aplikace speciálně vybraných kosmetických přípravků, které posilují účinek a zklidňují pokožku.

Mezoterapie omlazení pokožky od 2 500 Kč

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Mezoterapie okamžitě zlepší matnou, unavenou pokožku i povrchové vrásky a pomáhá tělu vyplavit toxiny z těla. Provádí se přímým injekčním zaváděním účinných látek do kůže tváří, čela, brady, krku, dekoltu či hřbetů rukou.

Konzultace (odečítá se od ceny I. ošetření) 450 Kč

Obličej 2 500 Kč

Krk 2 500 Kč

Dekolt 2 500 Kč

Hřbety rukou 2 500 Kč

Často kladené dotazy

Po dvou nebo třech procedurách. Mezoterapie umožňuje, aby lék snadno pronikl do vnitřních vrstev pokožky, tj. dodával potřebné látky přímo do buňky.
Chcete-li dosáhnout dlouhodobého efektu, je třeba 8-10 ošetření (v závislosti požadavcích a reakci organismu na ošetření). Mezoterapie je individuální technika. Přesný počet procedur, může určit lékař. Pro léčbu celulitidy je zapotřebí 5 až 15 procedur, pro zeštíhlení - 4-10, aby se omezila ztráta vlasů - 10-15, aby se vyhladila a rozjasnila pokožka obličeje -4-8, aby se odstranily kruhy pod očima - 1-4.
Několik dní po zákroku se nedoporučuje: - Používání alkoholu a drog - to může způsobit nepředvídatelné reakce; - Opalování na pláži nebo v soláriu, což může vést k pigmentaci kůže; - Návštěva lázně nebo sauny, bazénu, aktivní sportovní trénink - zvýšená teplota a fyzická aktivita přispěje k urychlenému odstranění zavedených látek z kůže. - Během této doby nepoužívat make-up.

Mohlo by Vás také zajímat

Biorevitalizace a hyaluronová redermalizace jsou kompletní anti-age ošetření pro pleť, která...
Chemický peeling: Opravdu vyřeší akné, pigmentové skvrny i vrásky. Dovolte vaší pleti zazářit...
Není toxin jako toxin. Takový botulotoxin je vskutku zázračný. Znehybní část vašich mimických...
Naši partneři
Naši partneři

Stále máte dotazy?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět.

Anna
Customer Support BS Clinic

Hey there I am here to help, so let me know whats up and I will be happy to find a solution.

Start Chat with