ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, Praha 2, ČR

APTOS NIŤOVÝ LIFTING

Trápí vás povislá kůže obličeje a chcete se jí zbavit? Novinka! Niťový lifting vstřebatelnými nitěmi Aptos vám pomůže dosáhnout mladšího vzhledu o 5-7 let. Ošetření metodou Aptos je vysoce spolehlivé, má okamžité výsledky a nezanechává jizvy.

Objednat

CO JE APTOS LIFTING?

Povadlé kontury či prohlubující se vrásky v obličeji nemusí být vždy důvodem k chirurgickému zákroku (faceliftingu). Unikátní lifitingové – zvedací nitě Aptos se vyrábějí již od roku 1996 a jsou oblíbené po celém světě. S úspěchem je používají odborníci z více než 50 zemí.

Aptos jsou minimálně invazivní nitě - metody liftingu, konturování a omlazení obličeje i těla. Cílem niťového liftingu je vypnutí kůže prostřednictvím různých typů nití, které se zavádějí do podkoží bez použití skalpelu. Tyto nitě nabudí tvorbu vlastního kolagenu, který vytvoří přirozenou podporu vazivu a okolním tkáním.

Aptos se nejčastěji používá ke zpevnění kontur obličeje a krku, při poklesu ústních koutků a obočí nebo vyhlazení vrásek.

Bezesporu velkou výhodou liftingu pomocí nití je téměř bezbolestná aplikace. Zákrok se provádí pouze v lokální anestezii na ambulatním sále a po jeho skončení odcházíte domů. Doba rekonvalescence je velmi krátká.

Výsledek po zákroku je okamžitý. V průběhu několika dalších měsíců se výsledek ještě umocňuje, neboť niť zaroste vazivovou tkání, čímž je dosaženo mladšího vzhledu o približně 5-7 let. Efekt zákroku vydrží několik let a v případě potřeby jej lze opakovat.


SERV_IMG
SERV_IMG

INDIKACE A PŘÍNOSY OŠETŘENI

 • Mírné známky poklesu tkáně. Ztráta objemu tkání
 • Vznik jemných linek a vrásek. Pokleslé obočí
 • Povislý vzhled obličeje ve střední části. Ztenčování rtů
 • Asymetrie obličeje
 • Zpevnění ochablé pokožky tváří, krku, dekoltu
 • Vypnutí jemných vrásek kol úst, očí, ústních koutků
 • Novotvorba kolagenu
 • Varianta při nefunkčnosti botulotoxinu

KTERÉ OBLASTI MOHOU BÝT OŠETŘOVÁNY

 • SERV_Array SERV_Array
 • NIŤOVÝ LIFTING APTOS. POSTUP OŠETŘENÍ

 • Před aplikaci niti musí být pokožka vyčištěna od make-upu pomocí kosmetiky a ošetřena antiseptickým roztokem. Zákrok nitěmi APTOS se provádí ambulantně a trvá okolo půl hodiny. Před zákrokem lékař znecitliví ošetřovanou oblast lokální anestezií nebo anestetickým krémem.

 • Do ošetřované oblasti se zavádí tenké liftující vstřebatelné nitě ve směru vrásek pomocí kanyl. Vznik modřin a otoků je minimální, zhojení do týdne. Ihned po ošetření pacient odchází domů Není nutná rekonvalescence. Po zákroku může být ošetřené plocha mírně oteklá a mohou se objevit modřinky. Ty však zpravidla zmizí přibližně do 1 týdne.

APTOS NIŤOVÝ LIFTING. CENA od 3 575 KČ

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Aplikace vstřebatelných dermálních nití APTOS - velmi účinný anti-agingový zákrok patří mezi oblíbené a funkční metody neinvazivního liftingu obličeje bez použití skalpelu. Aptos lifting se provádí pomocí tenkých jehel přímo do povadlých oblastí tváří, čela, brady, krku, dekoltu. Kolem mezonití dochází k opětovné tvorbě kolagenu, který vytvoří síť zpevňující tkáně a vyplňí vrásky.

Konzultace (odečítá se od ceny I. ošetření) 500 Kč

Niťový lifting APTOS Elegance, Aptos Visage, Aptos Nano spring 3 575Kč – 27 500 Kč


Často kladené dotazy

Po dobu 14 dnů není doporučeno nadměrné grimasování, obličejová gymnastika, žvýkání tuhých a velkých soust, zvedání těžkých břemen, cvičení. Po dobu 1 měsíce není doporučena liftingová masáž, kosmetické ošetření. Prvních 24 hodin nosit intenzivně kompresi, dále po dobu tří týdnů kompresi nosit odpoledne a na noc.
Tento jednorázový zákrok trvá přibližně 45 až 60 min a může být kombinován s dalšími postupy pro zlepšení vzhledu obličeje.

Mohlo by Vás také zajímat

Nejste úplně spokojeni se stavem Vaší pleti? Fotorejuvenace (fotoomlazení) představuje bezpečné a...
Trápí vás dvojitá brada? Chcete zhubnout v obličeji bez operace? Injekční lipolýza vás zbaví tuku...
Injekční Plazmalifting, neboli Plazmaterapie: revoluční novinka v omlazovacích metodách vlastní...
Nový trend v anti-aging estetické medicíně. Pomocí vstřebatelných mezonití se stimuluje tvorba...
Zralá nebo povadlá pleť? Zkuste prémiové ošetření, které nahrazuje chirurgický zákrok! Omládněte...
Naši partneři
Naši partneři

STÁLE MÁTE DOTAZY?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět

+420

  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Uvědomuji si, že mohu moje údaje opravit a mohou také požádat o jejich odstranění.

  Zavoláme Vám

  Anna
  Customer Support BS Clinic

  Hey there I am here to help, so let me know whats up and I will be happy to find a solution.

  Start Chat with