ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, Praha 2, ČR

HIFU ULTHERAPIE FACELIFTING

Zralá nebo povadlá pleť? Zkuste prémiové ošetření, které nahrazuje chirurgický zákrok! Omládněte bez bolesti již po jednom neinvazivním ošetření pomocí nejmodernější technologie Ultherapie.

Objednat

CO JE NEINVAZIVNÍ HIFU SMAS LIFTING (ULTRATHERAPIE SYSTÉM)?

Technologie Ultherapy získala v roce 2011 nejvyšší FDA certifikaci jako vůbec první metoda “neinvazivního liftingu a vypnutí dermální i hluboké subdermální struktury pomocí neinvazivně dodané energie”. Ulthera velmi precizně a šetrně cílí na hlubokou tkáň (SMAS) jako plastická chirurgie při klasickém liftingu, ale bezbolestně! Nemusíte se obávat anestezie ani následné rekonvalescence.

Ultherapy je jednorázový zákrok, který vypne pokožku, vytvaruje kontury, projasní pleť a obnoví paměť pokožky, která zpomalí stárnutí díky tvorbě nového kolagenu. Vysokou energií frakčního mikro-fokusovaného ultrazvuku, který zahřívá kožní tukové tkáně i svaly dochází k vyšší tvorbě klagenových struktur, což má za následek vypnutí tkáně. Dříve jsme nebyli schopni vytvořit lifting a zpevnění zevnitř! Radiofrekvence (Thermage) nám umožnila jít částečnou cestou ložiskového prohřívání, ale ultherapy je mnohem efektivnější, cílenější a působí i hlouběji. Podpovrchová žádoucí tepelná poškození obklopená zdravou tkání působí lifting, zpevnění i tvorbu kolagenu.


SERV_IMG
SERV_IMG

INDIKACE A PŘÍNOSY OŠETŘENÍ HIFU ULTHERALIFT

 • Viditelné známky stárnutí pokožky
 • Ztráta elasticity a jasu pokožky
 • Malé a středně hluboké vrásky
 • Ochabnutí rysů a suchá pokožka
 • Zastavení procesu stárnutí a zlepšení elasticity pleti
 • Dodání hydratace a svěžesti pro pleť
 • Vyhlazení mimických vrásek
 • Obnovení tonusu (vypnutí) pleti a kontur tváře

KTERÉ OBLASTI MOHOU BÝT OŠETŘOVÁNY METODOU ULTHERAPY

 • SERV_Array SERV_Array
 • POSTUP OŠETŘENÍ ULTHERAPY SMAS LIFTING

 • Ošetřující lékař přikládá hlavici přístroje na pokožku v oblastech vhodných k ošetření a přístroj vydává energii řízenou rychlostí, která proniká epidermis do hlubších vrstev kůže.

 • Ošetřující lékař přikládá hlavici přístroje na pokožku v oblastech vhodných k ošetření a přístroj vydává energii řízenou rychlostí, která proniká epidermis do hlubších vrstev kůže

 • Ulrazvuková energie se mění na tepelnou energii, která poskytuje pleti příznivou teplotu pro potřebnou tvorbu kolagenu. Ultrazvuk působí tepelně, což může vyvolat u pacienta pocit nepříjemného pnutí až lehké bolestivosti v místech, kde se ultrazvuk odráží od kosti.

 • Tento pocit však vždy brzy odezní a zároveň dává vědět, že ultrazvuk ovlivnil správné vrstvy. Zvýšená produkce kolagenu v pleti způsobuje znatelné vypnutí a obnovení tonusu v hlubších vrstvách pleti po dobu 2-3 měsíců po ošetření.

CENA HIFU ULTHERAPIE FACELIFTING od 8 250 Kč

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Ošetření Ultherapy lze provádět jednorázově místo omlazujících kosmetických ošetření nebo dle doporučení v sérii několika ošetření cca 1krát ročně, kdy se celkový efekt omlazení prodlouží. Po každém ošetření je již patrný výsledek, ale každé další ošetření výsledek zlepší. Účinek jediného ošetření přetrvává až 3- 5 let. Po ošetření nejste nijak omezeni v každodenních aktivitách.

Okolí očí (brow lifting) 8 250 Kč

Oblast celého krku 15 950 Kč

Podbradek 11 000 Kč

Oblast tváře 12 650 Kč

Dolní části obličeje (Tvář + Krk) (ušetříte až 6 500 Kč!) 22 000 Kč

Celý obličej 24 200 Kč

Celý obličej + Podbradek (horní části krku) (ušetříte až 7 000 Kč!) 27 500 Kč


Často kladené dotazy

Po jediném ošetření se nastartuje regenerativní proces v pokožce. Výsledek se dostaví již po jednom ošetření. Každé další ošetření však zlepší a prodlouží liftingový a omlazující efekt. Zpevnění a vypnutí ochablé pokožky se rozvíjí po následující 2 až 3 měsíce. Dále se aktivuje tvorba nového kolagenu, který přetrvává až po dobu 3-5 let. Doporučujeme ošetření opakovat po 1 roce.
Ultrazvuk působí tepelně, což může vyvolat u pacienta pocit nepříjemného pnutí až lehké bolestivosti v místech, kde se ultrazvuk odráží od kosti. Tento pocit však vždy brzy odezní a zároveň dává vědět, že ultrazvuk ovlivnil správné vrstvy pokožky.
Po ošetření se můžete bez obav věnovat běžným každodenním aktivitám, nemusíte se obávat žádné dlouhé rekonvalescenční doby
Srdeční kardiostimulátor, diabetes, epilepsie a další neurologické poruchy, aktivní infekce, těhotenství a období kojení, tetování v oblasti ošetření, onkologická onemocnění a kovové implantáty v místě aplikace

Mohlo by Vás také zajímat

Trápí vás povislá kůže obličeje a chcete se jí zbavit? Novinka! Niťový lifting vstřebatelnými...
Nejste úplně spokojeni se stavem Vaší pleti? Fotorejuvenace (fotoomlazení) představuje bezpečné a...
Trápí vás dvojitá brada? Chcete zhubnout v obličeji bez operace? Injekční lipolýza vás zbaví tuku...
Injekční Plazmalifting, neboli Plazmaterapie: revoluční novinka v omlazovacích metodách vlastní...
Nový trend v anti-aging estetické medicíně. Pomocí vstřebatelných mezonití se stimuluje tvorba...
Naši partneři
Naši partneři

STÁLE MÁTE DOTAZY?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět

+420

  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Uvědomuji si, že mohu moje údaje opravit a mohou také požádat o jejich odstranění.

  Zavoláme Vám

  Anna
  Customer Support BS Clinic

  Hey there I am here to help, so let me know whats up and I will be happy to find a solution.

  Start Chat with