ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, Praha 2, ČR

INJEKČNÍ LIPOSUKCE PODBRADKU (LIPOLÝZA)

Trápí vás dvojitá brada? Chcete zhubnout v obličeji bez operace? Injekční lipolýza vás zbaví tuku v problémových partiích, které se nedaří zmenšit cvičením nebo vhodnou dietou.

Objednat

INJEKČNÍ LIPOLÝZA POMŮŽE SE ZBAVIT DRUHÉ BRADY

Jedním z nejvíce znepokojivých problémů, které se týkají i mladých žen, je ztráta přesných kontur obličeje (vč. vzniku dvojité brady).

Většinou je dvojitá brada spojována s vyšší váhou, což sice pravda je, ale trpí na ni i štíhlí lidé. Dvojitá brada vzniká ztrátou elasticity kůže a ukládáním většího množství tuku do oblasti podbradku. Injekční lipolýza je jednou z nových nechirurgických metod, které odstraňují lokálně uložené tuky z brady a tváře, které nelze odstranit pomocí fitness a diety.

Jak Injekční liposukce podbradku funguje?

Nejvhodnějšími adepty pro toto ošetření jsou ženy mladšího a středního věku, jejichž pokožka je stále poměrně pružná a schopná stažení.

Injekční lipolýzou člověk nejen odbourá přebytečný tuk, ale také posílí a stabilizuje oválný tvar obličeje a vypnutí pokožky. Ošetření se provádí injekční aplikací speciálního roztoku (lipolitika) do vybrané oblasti, kde následně dochází k odbourávání tuku. Spolu s lipolitikami jsou do pokožky vpraveny také aminokyseliny a vitamíny.

Liposukce podbradku. Injekční lipolýza

SERV_IMG
SERV_IMG

INJEKČNÍ LIPOLÝZA: INDIKACE A PŘÍNOSY OŠETŘENI

 • Místní tukové zásoby (dvojitá brada, líce)
 • Oslabené vypnutí svalů na obličeji
 • Silná ptóza měkkých tkání
 • Jasná oválná tvář bez přebytečných tukových zásob
 • Zesílená svalové vypnutí
 • Pozvednutí měkkých tkání

KTERÉ OBLASTI MOHOU BÝT OŠETŘOVÁNY

 • SERV_Array SERV_Array
 • POSTUP OŠETŘENÍ (ZÁKROKU) INJEKČNÍ LIPOLÝZY

 • Před zahájením léčby je doporučeno poradit se se zkušenými dermatology na naší klinice. Před podáním léčiva musí být pokožka vyčištěna od make-upu pomocí kosmetiky a ošetřena antiseptickým roztokem. Při tomto ošetření může být použito anestetika, ale obvykle pacient nepociťuje žádné nepohodlí ani jiné nepříjemné pocity.

 • Poté lékař používá tenkou jehlu k přesnému vstříknutí léku s lipolytickým koktejlem do místních tukových oblastí. Ihned po provedení zákroku se znovu použije antiseptický roztok. Bezprostředně po léčbě se můžete vrátit domů a vrátit se k běžným aktivitám.

CENA. INJEKČNÍ LIPOLÝZA od 1 750 KČ

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Injekční lipolýza je jednou z nejnovějších neoperačních metod rozpouštění tuku. Před zahájením léčby provádí dermatolog kosmetické vyšetření pokožky pacienta, shromažďuje podrobné informace o jeho zdravotním stavu a předchozích kosmetických zákrocích. Na základě těchto údajů lékař určí postup léčby, zvolí vhodnou dávku léku a zóny jeho podání.

Injekční lipolýza 1 oblast 1 750 Kč

Tváře a podbradek 2 750 Kč

Balíček Tváře a Podbradek 2+1 za polovinu (ušetříte až 1 375 Kč!) 6 875 Kč

Balíček Injekční lipolýza 1 oblast 6+2 ošetření zdarma (ušetříte až 3 500 Kč!) od 10 500 Kč


Často kladené dotazy

Ne, s pomocí lipolýzy můžete odstranit pouze menší množství tuku. Navíc Injekční lipolýza má příznivý vliv na tvorbu kolagenu = stahující efekt kůže.
Pro optimální výsledek se může lipolýza zopakovat. Kolik ošetření bude vhodné Vám poradí lékař při osobní konzultaci. Injekční lipolýza obličeje se skládá z 2-3 procedur s intervalem 1-2 týdny.
Efekt injekční lipolýzy je patrný asi za 4 týdny, kdy se tuk postupně rozpouští. Velkou výhodou je, že tuk je odstraněn rovnoměrně.
Injekční lipolýza se provádí již více než desetiletí, a jedná se o velmi bezpečnou metodu. Zatím se neobjevil žádný vážný vedlejší efekt. Ve všech větších studiích na injekční lipolýzu byla prokázána bezpečnost této metody.

Mohlo by Vás také zajímat

Trápí vás povislá kůže obličeje a chcete se jí zbavit? Novinka! Niťový lifting vstřebatelnými...
Nejste úplně spokojeni se stavem Vaší pleti? Fotorejuvenace (fotoomlazení) představuje bezpečné a...
Injekční Plazmalifting, neboli Plazmaterapie: revoluční novinka v omlazovacích metodách vlastní...
Nový trend v anti-aging estetické medicíně. Pomocí vstřebatelných mezonití se stimuluje tvorba...
Zralá nebo povadlá pleť? Zkuste prémiové ošetření, které nahrazuje chirurgický zákrok! Omládněte...
Naši partneři
Naši partneři

STÁLE MÁTE DOTAZY?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět

+420

  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Uvědomuji si, že mohu moje údaje opravit a mohou také požádat o jejich odstranění.

  Zavoláme Vám

  Anna
  Customer Support BS Clinic

  Hey there I am here to help, so let me know whats up and I will be happy to find a solution.

  Start Chat with