ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, Praha 2, ČR

MEZONITĚ 3D LIFTING BEZ SKALPELU

Nový trend v anti-aging estetické medicíně. Pomocí vstřebatelných mezonití se stimuluje tvorba kolagenu v pokožce, která je následně i po vstřebání nití po dobu několika let zpevněná a vypnutá.

Objednat

MEZONITĚ 3D LIFTING BEZ SKALPELU

Nejnovější liftingová metoda pro vyhlazování vrásek a povadlých kontur obličeje bez použití skalpelu. Metoda využívá nití tzv. mezonitě, které se zavádějí do kůže. Aplikace je téměř bezbolestná. Dnešní mezonitě jsou plně vstřebatelným materiálem. Pro niťový lifting taky se používají mezonitě z polydioxanonu, obaleného kyselinou hyaluronovou. V pokožce dochází k regeneraci buněk a obnově kolagenu. Následně se vytvoří kolagenová síť, díky které se zpevní povadající kontury obličeje. Efekt vypnutí pokožky trvá 2–3 roky.

Tento způsob miniinvazivního liftingu vypíná drobné i hlubší vrásky, obnovuje povislé kontury a pleť opět získává svůj ztracený objem.


SERV_IMG
SERV_IMG

INDIKACE A PŘÍNOSY OŠETŘENIÍ

 • Lehká ptóza (povis tváře)
 • Lifting kůže krku a její zpevnění
 • Ochablé svaly a tuková tkáň v dolní části obličeje
 • Zpevnění všech partií obličeje
 • Zpevnění ochablé pokožky tváří, krku, dekoltu
 • Vypnutí jemných vrásek kol úst, očí, ústních koutků
 • Novotvorba kolagenu
 • Varianta při nefunkčnosti botulotoxinu

KTERÉ OBLASTI MOHOU BÝT OŠETŘOVÁNY

 • SERV_Array SERV_Array
 • POSTUP OŠETŘENI MEZONITĚ 3D LIFTING BEZ SKALPELU

 • Zákrok mezonitěmi a 3D nitěmi se provádí ambulantně a trvá okolo půl hodiny. Zákrok se provádí pouze ve znecitlivění anestetickým krémem. Tenkým vpichem se jehličkou zavede do pokožky vlákno.

 • Do podkoží a vyznačené oblasti se následně zavede 5 až 20 těchto vláken, z nichž každé je přibližně 25 až 80 mm dlouhé. Po uložení nitě se jehla vysune, v pokožce zůstává vytvořená zpevňující síť.

 • Miniaturní drobné vpichy se zhojí velmi rychle bez jizviček. Vznik modřin a otoků je minimální, zhojení do týdne. Není nutná rekonvalescence.

 • Neviditelná bio vlákna se poté pomalu vstřebávají až se nakonec za 120 až 180 dnů zcela rozpustí. Vaši pokožku přitom vypnou, zlepší její strukturu

MEZONITĚ 3D LIFTING BEZ SKALPELU od 900 KČ

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Lifting mezonitěmi je vhodný pro pacientky / pacienty u kterých se již objevují známky stárnutí, ale obávají se většího chirurgického zákroku. Jestliže vás trápí povadlá pokožka a pokles kontur doporučujeme ošetření mezonitěmi pro muže i ženy ve věku od 30 do 55 let. Ošetření lze kombinovat i s dalšími estetickými zákroky.

Konzultace (odečítá se od ceny I. ošetření) 500 Kč

Lifting obočí (obě) od 1 650 Kč

Čelo celé od 2 640 Kč

Vypnutí krku 5 060 Kč

Nasolabiální rýhy 990 Kč


Často kladené dotazy

Zákrok Mezonitě nedoporučuji pacientům, kteří trpí onemocněním pojivové tkáně autoimunního charakteru a také pacientům, kteří nejsou v dobré aktuální kondici (mají infekční onemocnění dýchacích cest, chřipku apod.). Dále mezonitě nedoporučuji při poruše krevní srážlivosti, nebo pokud máte kůži náchylnou ke vzniku keloidních jizev. Obecně by také jakýkoliv estetický zákrok měly vynechat těhotné ženy.
Již dříve se k zpevňování ochablé pokožky používaly materiály jako zlaté nitě a nevstřebatelná vlákna. Mezonitě však posouvají lifting na vyšší úroveň. Jedná se o polydioxanonová bio vlákna (PDO), která jsou vstřebatelná a tzv. tělu vlastní. Doposud se tento materiál využíval například v oboru kardiochirurgie nebo plastické chirurgie.
Mezonitě jsou vyrobeny z polydioxanonu, které se běžně používají v chirurgii jako šicí materiál při operacích více než 15 let. Nitě způsobuji minimální zánětlivou reakci v tkáni. Jsou bezpečné a hypoalergenní. Trvá jim to 6- 9 měsíců a rozkládají se na vodu a oxid uhličitý.
Do ošetřované oblasti se zavádí tenké vstřebatelné nitě ve směru vrásek a to ve tvaru sítě. Kolem nitě se okamžitě začne vytvářet nový kolagen a vzniká kolagenová síť, která způsobí vypnutí kůže, vyrovnání vrásek a zvýšení elasticity kůže. Během několika měsíců se mezonítě vstřebají, avšak vytvořené kolagenové struktury na místě zůstávají a tím je docíleno efektu vypnutí pokožky.

Mohlo by Vás také zajímat

Trápí vás povislá kůže obličeje a chcete se jí zbavit? Novinka! Niťový lifting vstřebatelnými...
Nejste úplně spokojeni se stavem Vaší pleti? Fotorejuvenace (fotoomlazení) představuje bezpečné a...
Trápí vás dvojitá brada? Chcete zhubnout v obličeji bez operace? Injekční lipolýza vás zbaví tuku...
Injekční Plazmalifting, neboli Plazmaterapie: revoluční novinka v omlazovacích metodách vlastní...
Zralá nebo povadlá pleť? Zkuste prémiové ošetření, které nahrazuje chirurgický zákrok! Omládněte...
Naši partneři
Naši partneři

STÁLE MÁTE DOTAZY?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět

+420

  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Uvědomuji si, že mohu moje údaje opravit a mohou také požádat o jejich odstranění.

  Zavoláme Vám

  Anna
  Customer Support BS Clinic

  Hey there I am here to help, so let me know whats up and I will be happy to find a solution.

  Start Chat with