ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, Praha 2, ČR

PLAZMATERAPIE A PLAZMALIFTING

Injekční Plazmalifting, neboli Plazmaterapie: revoluční novinka v omlazovacích metodách vlastní krevní plazmou. Přirozeně nastartuje obnovu všeho důležitého v pokožce a tím zabezpečuje účinné vyhlazení pleti, vrásek a výrazných stop stárnutí či silně povolenou pleť

Objednat

CO JE PLAZMALIFTING A PLAZMATERAPIE?

Plazmaterapie je aplikace vlastní obohacené krevní plazmy. V lidské krevní plazmě je obsaženo velké množství vyživujích látek a růstových faktorů, které dokážou regenerovat tkáně a pomáhají k tvorbě kolagenních vláken a drobných podkožních cév. Pleť je výrazně vyživená, vypnutá a vzhledem k přítomnosti kyseliny hyaluronové i hydratovaná. Plazmaterapie využívá potenciál našich krevních destiček k uvolnění růstových faktorů. Ty mají schopnost zahájit regeneraci buněk a stimulovat produkci kolagenu.

Jak Plazmaterapie (Plazmalifting) funguje?

Metoda je vhodná pro všechny věkové kategorie, nejlepších výsledků (zejména preventivních) je možné dosáhnout u skupiny ve věku 35-40 let s povadlým obličejem či jemnými vráskami.Výhodou je rychlé hojení, bez nežádoucí reakce, která může nastat u běžných farmaceuticky vyráběných látek. Bezpečná příprava, minimální bolest a komfortní rychlá aplikace zajišťují pro klienta plné pohodlí při zákroku. Neexistuje žádná šance na alergickou reakci, protože plazma pochází z vašeho vlastního těla. Další den je možné pokračovat v běžných aktivitách.

Drobné kožní podlitiny a zarůžovění pleti lze skrýt líčením, otok nebývá velký, infekční komplikace za dodržení sterility zcela vzácné, bolestivost po zákroku je minimální.

Plazmalifting omlazení pleti

SERV_IMG
SERV_IMG

INDIKACE A PŘÍNOSY OŠETŘENI PLAZMATERAPIE

 • Unavená, stárnoucí pleť a hyper-pigmentace
 • Výrazné nosoretní rýhy a mikrovrásky
 • Ztráta pružnosti pokožky (povadlá pleť)
 • Jizvičky po akné i akné
 • Rozšířené póry a mastná pleť
 • Zlepší pružnost i texturu pleti. Sjednotí barvu pleti
 • Vyhladí jemné vrásky a zmírní ty hlubší
 • Zlepší vzhled jizev po akné a odstraní pigmentové skvrny
 • Zesvětlení pigmentací, stažení pórů
 • Regeneruje pokožku na buněčné úrovni

KTERÉ OBLASTI MOHOU BÝT OŠETŘOVÁNY

 • SERV_Array SERV_Array
 • POSTUP OŠETŘENÍ (ZÁKROKU)

 • Zákrok je díky použití vlastní krve maximálně bezpečný, celý proces od odběru po zpracování krevní plazmy probíhá přímo v ordinaci, přičemž se odebírá 8-16 ml krve v závislosti na množství plazmy potřebné k ošetření.

 • Ambulantní ošetření trvá 30-60 minut podle velikosti ošetřované oblasti. Nejprve se odebere krev pacienta do speciálního setu, pomocí centrifugy se oddělí krevní plazma. Obsahuje růstové faktory, krevní destičky, bílé krvinky a kmenové buňky, které pokožku regenerují a startují tak procesy omlazení zcela přirozenou cestou

 • Poté lékařka upravenou plazmu šetrně jemnou jehlou nebo kanylami (podle rozsahu a místa ošetření) aplikuje do kůže

 • Před ošetřením je lokálně aplikován anestetický znecitlivující krém, vpichy jsou tak minimálně bolestivé

CENA. PLAZMATERAPIE A PLAZMALIFTING od 3 800 Kč

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Injekční aplikace plazmy se používá ke zlepšení kvality pokožky podporou procesu tvorby přirozené tkáně krevních destiček. Kmenové buňky následně produkují kolagen a elastin.Lékař pomocí jemné jehly vstřikuje malé množství do kůže a podkoží na místa, která potřebují regenerovat. Díky tomu že terapie využívá vaši vlastní krev je 100% biokompatibilní a nehrozí riziko odmítnutí nebo alergie na léčbu.

Ošetření celého obličeje 3 800 Kč

Ošetření оbličeje a krku 5 400 Kč

Ošetření оbličeje krku a dekoltu 6 500 Kč

Ošetření krku a dekoltu 5 400 Kč

Ošetření hřbetu rukou 4 300 Kč


Často kladené dotazy

Výhodou Plazmaterapie je rychlé hojení, bez nežádoucí reakce, která může nastat u běžných farmaceuticky vyráběných látek. Snadná, bezpečná příprava a komfortní rychlá aplikace jsou bezesporu jasnou výhodou pro klienta. Další den je možné pokračovat v běžných aktivitách. Drobné kožní podlitiny a zarůžovění pleti lze skrýt líčením, otok nebývá velký, infekční komplikace za dodržení sterility zcela vzácné, bolestivost po zákroku je minimální.
Plazmalifting je terapie, při které dochází k aplikaci plazmy, krevních destiček, růstových faktorů a kyseliny hyaluronové do pokožky. Omlazující koktejl je vytvořen z vlastní krve klienta. Veškeré nakládání s vlastním biologickým materiálem probíhá přímo před klientem, čímž je vyloučena záměna krve či jakákoliv jiná nepatřičná manipulace.
Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření, pro výraznější efekt se doporučuje zopakovat dvě až tři ošetření s intervalem 4–6 týdnů dle stavu pokožky. S každým ošetřením je patrnější a vydrží až dva roky.
Těhotenství a kojení, alergie na soju (ořechy), hepatitis, herpes (opar), HIV, onkologické onemocnění, epilepsie, prodělané cévní příhody, trombóza, embolie, náchylnost ke krvácení, menstruace (relativní kontraindikace – zvýšená citlivost a riziko tvorby modřin).

Mohlo by Vás také zajímat

Trápí vás povislá kůže obličeje a chcete se jí zbavit? Novinka! Niťový lifting vstřebatelnými...
Nejste úplně spokojeni se stavem Vaší pleti? Fotorejuvenace (fotoomlazení) představuje bezpečné a...
Trápí vás dvojitá brada? Chcete zhubnout v obličeji bez operace? Injekční lipolýza vás zbaví tuku...
Nový trend v anti-aging estetické medicíně. Pomocí vstřebatelných mezonití se stimuluje tvorba...
Zralá nebo povadlá pleť? Zkuste prémiové ošetření, které nahrazuje chirurgický zákrok! Omládněte...
Naši partneři
Naši partneři

STÁLE MÁTE DOTAZY?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět

+420

  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Uvědomuji si, že mohu moje údaje opravit a mohou také požádat o jejich odstranění.

  Zavoláme Vám

  Anna
  Customer Support BS Clinic

  Hey there I am here to help, so let me know whats up and I will be happy to find a solution.

  Start Chat with