ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, Praha 2, ČR

Tmave kruhy pod ocima

Tmavé kruhy, pytle pod očima nebo otoky brání mnoha lidem v životě a snaží se je zamaskovat, aby vypadaly odpočinuté a mladé. Naše klinika nabízí řešení tohoto problému injekcemi.

Objednat

Příčiny výskytu: anatomické rysy periorbitální oblasti předurčují k výskytu kapilární křeče, nedostatku kyslíku v tkáních a zhoršené vaskulární propustnosti. To vše komplikuje odtok lymfy a vytváří chronickou kongesci v mikrovaskulatuře. Je nutné obnovit práci krevních cév a kožních buněk zevnitř pomocí injekcí. Lékaři naší estetické kliniky Beautyshape jsou připraveni poskytnout vám účinnou metodu-korekci tmavých kruhů a otoku pod očima. Jedná se o mezoterapeutický injekční přípravek na pokožku kolem očí, který: současně zesvětluje tmavé kruhy pod očima, vrozenou pigmentaci horního víčka, vyplňuje pokožku a posiluje krevní cévy. Léčivými látkami jsou biomimetické peptidy, které stimulují receptory. Po zákroku vypadá pokožka zdravěji, její povrch je vyrovnaný, barva se stává přirozenou a jednotnou, zmizí malé mimické a věkové vrásky a celá tvář získá potřebnou estetiku.


SERV_IMG
SERV_IMG

INDIKACE A PŘÍNOSY OŠETŘENI

 • Odtek lymfy a zlepšení mikrocirkulace krve
 • Snížená spazma arteriol a eliminace rozšíření žil.
 • Obnova a ochrana kolagenových vláken.
 • Nástup přirozeného zvednutí a revitalizace.
 • Tmavé kruhy pod očima
 • Váčky pod očima
 • Vrásky a nežádoucí záhyby
 • Unavený a nemocný pohled

KTERÉ OBLASTI MOHOU BÝT OŠETŘOVÁNY

 • Oči Oči
 • POSTUP OŠETŘENÍ

 • Před zahájením zákroku je ošetřovaná oblast pečlivě očištěna a vydezinfikována. Dále lékař vybere přípravek, který je pro Váš problém správný. Existuje několik důvodů pro vznik tmavých kruhů. Proto je velmi důležité přesně určit vaši příčinu.2. Po znecitlivění lékař začiná aplikovat připravek přímo do oblasti pod očima intradermálními injekcemi do hloubky 1-2 mm (do kůže). Během zákroku oblast pod očima mírně otéká. Klient ihned po ošetření odchází domů. Otok zmizí během 2-3 dnů.
 • Po znecitlivění lékař začiná aplikovat připravek přímo do oblasti pod očima intradermálními injekcemi do hloubky 1-2 mm (do kůže). Během zákroku oblast pod očima mírně otéká. Klient ihned po ošetření odchází domů. Otok zmizí během 2-3 dnů.

od

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.


Často kladené dotazy

Délka ošetření závisí na rozsahu ošetřované oblasti. Může trvat 15 minut, ale i hodinu, pokud se jedná o tekutý lifting (mini facelift).
Každý pacient je jedinečný - někomu pomohou injekce výplně, někdo bude muset podstoupit ošetření redermalizace. Proto je velmi důležité mít živou konzultaci s odborníkem!
Samozřejmě ano, spolu s výše uvedenými metodami odstranění byste měli věnovat pozornost způsobům, jak zabránit vzniku tmavých kruhů: správná a vyvážená výživa, dobrý spánek, organizace zdravého životního stylu, dodržování pitného režimu a provádění masáží pro oči.
Naši partneři
Naši partneři

STÁLE MÁTE DOTAZY?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět

+420

  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Uvědomuji si, že mohu moje údaje opravit a mohou také požádat o jejich odstranění.

  Zavoláme Vám

  Anna
  Customer Support BS Clinic

  Hey there I am here to help, so let me know whats up and I will be happy to find a solution.

  Start Chat with