ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, Praha 2, ČR

Permanentní make-up oční linky

Permanentní make-up linek zvýrazní oči a prohloubí váš pohled. Permanentní linky vám ušetří čas i starosti s nalíčením perfektních očních linek.

Objednejte si konzultaci

CO JE TETOVÁNÍ OČNÍCH LINEK?

Permanentní make-up linek, často nazývaný tetování linek, je jednoduchou cestou pro ty, kteří se nechtějí každé ráno kreslit s bezchybným tvarem oční linky, aby dodali svému pohledu na výraznosti. Permanentní linky lze aplikovat jak pouze k linii řas, čímž docílíme efektu přirozeného prohloubení pohledu, tak jako silnější linku lemující a zdokonalující tvar oka. Možná máte už svůj vysněný tvar očních linek, který byste si chtěla umět nalíčit, doporučujeme však vaše očekávání konzultovat se specialistkou, která vám doporučí vhodný tvar i odstín pigmentu, aby permanentní linky vypadaly dobře a dělaly vám radost každý den.

Jak permanentní make-up linek funguje?

Při tetování linek aplikujeme barevný pigment do svrchních vrstev kůže za pomoci jednorázové jehly. Tvar i intenzitu barevného pigmentu lze upravit při následné korekci.

Výdrž permanentního make-upu linek je individuální, obvykle 1-4 roky, záleží hlavně na péči, kterou oblasti očí věnujete.

Před samotným zákrokem permanentních linek doporučujeme absolvovat nezávaznou konzultaci se stylistkou permanentního make-upu, která vám vysvětlí, jaká rizika s sebou permanentní make-up nese, ve kterých případech byste jej podstupovat neměla (jde například o období těhotenství a kojení, období onkologické léčby či kožní onemocnění v oblasti, kde chcete permanentní make-up), a jak byste o tetování očních linek měla pečovat.

Permanentní make-up linek

Zároveň vám také na základě zkušeností i tvaru vašich očí poradí s výběrem vhodné techniky linky pro vás – ne každému sluší výrazné černé linky protažené do kočičího oka.

V případě, že už přijdete přímo na permanentní make-up linek, počítejte s tím, že se specialistkou strávíte 1,5-3 hodiny. Záleží, zda budete chtít linky horní i dolní, a také jak výrazné linky vám bude specialistka vykreslovat.

Stylistka permanentního make-upu vám nejprve nakreslí linky běžnou tužkou na oči, společně se podíváte, zda tvar a výraznost linky odpovída vašim představám i tvaru vašeho oka.

První náčrt linek do kůže je nezbytné aplikovat bez anestetického krému, který by mohl později ovlivnit hloubku usazení pigmentů. Načrtávání je však záležitost několika málo minut a nejde o nijak bolestivou proceduru. Poté je již na plochu nanesen anestetický krém a další vykreslování permanentních linek už probíhá na kůži zbavené citlivosti.


Pro co nejlepší efekt permanentního make-upu linek je třeba o čerstvé tetování linek pečovat dle instrukcí specialistky. Vždy doporučujeme ošetřovat oblast permanentního make-upu micelární vodou a speciálním výživně ochranným balzámem. Dále je vhodné vyhýbat se příliš vlhkým a horkým prostředím jako je sauna či bazén, neopalovat se ani nenavštěvovat solárium. Pigment tak dostane dostatek času, aby s v kůži usadil a tělo jej zbytečně nevyloučilo. Po 4-6 týdnech od první aplikace lze provést korekci, na které stylistka doplní pigment, který se neusadil a případně poupraví i tvar či intenzitu tetování linky.


Pracujeme v oblasti krásy již od roku 2011

PERMANENTNÍ MAKE-UP OČNÍ LINKY INDIKACE A PŘÍNOSY

 • nevýrazné oči
 • každodenní potřeba líčení
 • asymetrie v oblasti oč
 • mdlý pohled
 • citlivé oči špatně snášející líčení
 • zvýraznění kontury očí
 • krásné oči bez nutnosti líčení
 • vyrovnání asymetrie očí
 • prohlubení poled
 • vhodné i pro nositele kontaktních čoček

Které oblasti mohou být ošetřovány?

 • Horní linky
 • Dolní linky
 • Horní i dolní linky
 • Postup ošetření (zákroku)

 • Konzultace se specialistkou ohledně tvaru a šířky permanentního make-upu očních linek.
 • Předkreslení tetování linek tužkou na oči, úprava na základě dohody s klientkou.
 • První náčrt tetování linek s následným znecitlivěním oblasti za pomoci anestetického krému.
 • Vykreslení tvaru a intenzity očních linek pomocí jednorázové jehly a pigmentu.

Permanentní make-up linky od 2 950 Kč

Před zákrokem tetování linek doporučujeme nezávaznou konzultaci s naší specialistkou na klinice.

Dozvíte se od ní vše, co potřebujete vědět o průběhu a možnostech permanentního make-upu linek, o přípravě i péči o čerstvé permanentní linky. Taktéž vám vysvětlí, proč je dobré využít možnost první korekce permanentního make-upu, kterou mají klienti s permanentními linkami od nás za zvýhodněnou cenu.

Permanentní makeup: oční linky horní 3 250 Kč

Permanentní makeup: oční linky dolní  2 950 Kč

Perm. makeup: oční linky horní i dolní 4 600 Kč

První korekce po 30-60 dnech 1 450 Kč

Často kladené dotazy

Permanentní make-up očních linek bude specialistka dělat i s přípravou přibližně 1.5-2 hodiny (záleží zda pouze horní/dolní linky či obojí). V průběhu prvního měsíce se z kůže většinou vyloučí 40-60% barevného pigmentu, kterému se nepodaří usadit, proto doporučujeme po 4-6 týdnech, které kůže potřebuje na zhojení, korekci, při které stylistka upraví tvar i intenzitu barvy tetování linek.
Všechny náležitosti péče o čerstvé tetování linek vám vždy vysvětlí specialistka, obecně se však po několik dní po aplikaci doporučuje pravidlené očišťování permanentního make-upu micelární vodou bez obsahu olejů a naásledné ošetření speciálním zklidňujícím a výživným balzámem. Zároveň není doporučeno navštěvovat saunu, bazén, solárium a vyhnout se také opalování.
V oblasti čerstvého tetování linek se utváří malé stroupky, tyto neodlupujte, nechte je odpadnout. Oči se snažte si nemnout, a pokud to jde, zkuste spát na zádech.
Naše specialistky v oblasti permanentního make-upu mají mnohaletou praxi a ví, jak bude permanentní make-up na klientkách vypadat i v průběhu následujících let. Ke každé klientce se snažíme přistupovat individuálně a vyhovět jí, jak jen je to možné. Tetování očních linek však budete mít při správné péči pravděpodobně několik dalších let a například výrazné protažené tzv. „cat-eye“ linky se pak začnou rozpíjet do vznikajících vějířkových vrásek kolem očí. Naše specialistky jsou rády, pokud klientům můžou poskytnou dlouhodobou péči s kvalitními výsledky, proto vám doporučují jen to, o čem vědí, že bude odpovídat standardům a kvalitám jejich práce. 
Naši partneři
Naši partneři

STÁLE MÁTE DOTAZY?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět

+420

  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Uvědomuji si, že mohu moje údaje opravit a mohou také požádat o jejich odstranění.

  Zavoláme Vám

  Anna
  Customer Support BS Clinic

  Hey there I am here to help, so let me know whats up and I will be happy to find a solution.

  Start Chat with