ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, Praha 2, ČR

Permanentní make-up obočí

Permanentní make-up obočí je řešením pro ženy, které chtějí mít zvýrazněný pohled a krásné rysy obličeje i bez každodenního líčení. Microblading nebo pudrové obočí dokáže dodat vašemu pohledu hloubku.

Objednejte si konzultaci

CO JE PERMANENTNÍ MAKE-UP OBOČÍ?

Permanentní make-up obočí lze provádět dvěma metodami s odlišnými výsledky. Microblading neboli technika vláskování obočí spočívá v dokreslení jednotlivých vlásků obočí, čímž dojde k jeho optickému zhuštění a vyplnění prázdných míst. Pudrové obočí naopak vytváří vzhled nalíčeného obočí.

Zda je právě pro vás vhodnější vláskování obočí nebo permanentní obočí pudrové, vám nejlépe řekne specialistka na permanentní make-up při konzultaci.

Díky permanentnímu make-upu obočí pak získáte denně čas, který byste věnovala jeho úpravě a líčení, navíc.

Jak permanentní make-up obočí funguje?

Při provádění permanentního make-upu se pigmenty (barva) aplikují do svrchních vrstev kůže, kde poté zůstávají po dobu jednoho roku až čtyř let. Doba výdrže permanentního obočí je však velmi individuální, jelikož závisí na celkovém stavu pokožky v oblasti aplikace vláskování obočí nebo pudrového permanentního obočí.

Výběr vhodné metody či jejich kombinace doporučujeme konzultovat se specialistkou na permanentní make-up, která vám ukáže možné výsledky po vláskování obočí i po aplikaci permanentního obočí pudrového. Před samotným ošetřením je také nezbytné probrat se specialistkou možné kontraindikace, kterými je například těhotenství, onkologická onemocnění či některá kožní onemocnění v oblasti, kde by měl být permanentní make-up proveden.

V případě, že jste již rozhodnuti pro permanentní obočí, specialistka s vámi vybere vhodnou barvu pigmentu a tužkou předkreslí tvar obočí, který odpovídá tvaru Vašeho obličeje, pokud jste s návrhy spokojená, lze přistoupit k samotnému ošetření.

Permanentní make-up obočí

Celá aplikace vláskování obočí probíhá po lokální anestezii v oblasti obočí, není tak třeba se obávat bolesti, po dvacetiminutovém působení anestetického krému vám specialistka jednorázovou čepelkou provádí drobné zářezy imitující jednotlivé chloupky, do kterých je aplikován pigment. Pro většinu klientů je celý zákrok téměř bezbolestný.

Permanentní makeup obočí pudrovou technikou je potřeba nejprve v základních obrysech aplikovat bez nanesení anestezie, tento náčrt však trvá pouze několik málo minut a není nijak bolestivý. Poté je nanesen anestetický krém a celý zbytek aplikace permanentního makeupu obočí tak již probíhá na znecitlivěné kůži.

Po vláskování obočí i po permanentním obočí pudrovém je třeba dodržovat některá opatření, která zamezí nadbytečnému vylučování pigmentu z kůže, jde o vyhýbání se slunečnímu záření, soláriu, bazénu, sauně apod. v prvních týdnech po aplikaci, a také pravidelné ošetřování permanentního make-upu micelární vodou a speciální výživně-ochrannou mastí.

obrázek Permanentní make-up obočí

Po 4-6 týdnech lze provést korekci permanentního make-upu, při které lze upravit jak tvar tak sytost barvy obočí.


Pracujeme v oblasti krásy již od roku 2011

PERMANENTNÍ MAKE-UP OBOČÍ INDIKACE A PŘÍNOSY

 • nepravidelný tvar obočí
 • řídké obočí
 • mezery či jizvičky v obočí
 • světlá barva chloupků v obočí
 • asymetrie obočí
 • vytvarování obočí
 • zahuštění obočí
 • vyplnění prázdných míst v obočí
 • zvýraznění obočí
 • dosažení symetrického a lichotivého vzhledu obočí

Jaké jsou techniky permanentního make-upu obočí?

 • vláskování obočí
 • pudrové obočí
 • kombinace technik
 • Postup ošetření (zákroku)

 • Konzultace se specialistkou na permanentní makeup obočí, výběr vhodné metody a pigmentu.
 • Vyměření vhodného tvaru obočí pro typ obličeje klientky a nakreslení tvaru obočí tužkou.
 • První náčrt obočí u pudrové techniky permanentního obočí nebo rovnou aplikace anestetického krému.
 • Vykreslení obočí za pomoci jednorázové jehly nebo čepelky (dle zvolené metody permanentního obočí) a pigmentu.

Permanentní make-up obočí od 4 200 Kč

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Vždy budete plně informováni o možnostech a vhodnosti aplikace permanentního obočí právě pro vás, o postupu péče před i po zákroku i o potřebách první korekce permanentního obočí, kterou nabízíme klientům, kteří mají permanentní make-up obočí dělaný u nás, za výhodnou cenu.

Vláskování obočí (microblading) 4 200 Kč

Pudrové obočí 3 900 Kč

Korekce permanentního obočí 1 950 Kč

Často kladené dotazy

Microblading neboli vláskování obočí vytváří přirozený vzhled doplněním jednotlivých chloupků v obočí, a je tak vhodný především pro optické zahuštění příliš řídkého obočí. Pudrové permanentní obočí vzhledem připomíná obočí nalíčené, a lze jím tak například nahradit i obočí zčásti či v některých oblastech zcela chybějící.
Alespon týden před zákrokem již obočí neupravujte, nevytrhávejte ani nebarvěte, aby stylistka viděla, kde všude vám chloupky v obočí přirozeně rostou. Dále se ve dnech před aplikací permanentního make-upu vyhněte opalování a návštěvě solárií či jiným aktivitám, které kůži více zcitlivují. K zákroku také nechoďte v případě, že se zdravotně necítíte v pořádku. Den před aplikací se vyhněte konzumaci alkoholu a léků, které by mohly ovlivnit srážení krve. V den aplikace permanentního make-upu poté nekonzumujte kávua nekuřte, taktéž z důvodu možného ovlivnění srážení krve a bolestivosti zákroku.
Microblading neboli vláskování obočí i permanentní obočí pudrové trvají cca 2 hodiny. Při první aplikaci permanentního obočí lze očekávat, že v prvních 4 dnech po zákroku bude barva o 40-60% tmavší než výsledný odstín. Zároveň také v týdnech po zákroku může dojít vyblednutí některých míst, kde se pigment neuchytí. Tvar i barvu permanentního obočí lze však vždy upravit při první korekci, kterou je možné udělat po 4-6 týdnech od aplikace a trvá cca 1.5 hodiny.
Naši partneři
Naši partneři

STÁLE MÁTE DOTAZY?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět

+420

  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Uvědomuji si, že mohu moje údaje opravit a mohou také požádat o jejich odstranění.

  Zavoláme Vám

  Anna
  Customer Support BS Clinic

  Hey there I am here to help, so let me know whats up and I will be happy to find a solution.

  Start Chat with