Injekční metoda intenzivní hydratace s okamžitým a dlouhodobým efektem. Cílené a přirozené omlazení pleti přírodní neretikulovanou kyselinou hyaluronovou. Stárnoucí pokožka ztrácí kyselinu hyaluronovou a dochází k její dehydrataci. Takto dehyrdovaná kůže ztrácí pružnost, stává bledou, zvrásněnou a zvláště v oblasti dekoltu, krku a na hřbetech rukou se tento problém obtížně řeší . Hlubokou hydrataci umožňuje aplikace přípravků na bázi kyseliny hyaluronové. Po proceduře se výrazně zlepšuje textura pleti a barva obličeje, zvyšuje se elasticita pleti, vyhlazují se drobné vrásky a odstraňují se tmavé kruhy pod očima. Ošetření je nejen vysoce efektivní při zlepšování celkového zdraví pokožky, ale také vynikající k řešení jemných linek a vrásek, problémů s pružností a pevností pokožky. Vyrovnává tón pleti a vitalitu, stahuje rozšířené póry.

Indikace a přínosy ošetřeni

 • Viditelné známky stárnutí pleti
 • Strata elasticity a jasu pokožky
 • Malé a střední vrásky
 • Suchá pokožka, její ochabnutí
 • Zastavení procesu stárnutí a zlepšení elasticity pleti
 • Hydratace a svěžest pleti
 • Vyhlazení mimických vrásek
 • Vypnutí tonusu (pevnosti) a kontur pleti

Které oblasti mohou být ošetřovány

 • Alt
  Obličej
 • Alt
  Krk
 • Alt
  Dekolt
 • Alt
  Ruce

Postup ošetření (zákroku)

1
Konzultace s našimi zkušenými dermatology a probirani všechny možnosti řešení vašeho problému.
2
Před samotným zákrokem se na ošetřené místo nanese pro větší komfort klienta znecitlivující mast, která působí cca 30-45 minut.
3
Poté se tenkou jehlou aplikuje přípravek přesně do problematických míst. Injekční aplikace výplňových materiálů je rychlé ošetření. Jeho perfektní výsledek závisí především na zkušenostech dermatologa a kvalitě použitých materiálů.
4
Procedura by se měla aplikovat ve třech dávkách, v intervalu od 14 do 20 dnů mezi jednotlivými sezeními. Pokud se tento postup dodrží, je výsledek vidět po 2-3 týdnech a přetrvá 8-12 měsíců v závislosti na typu pleti, stavu kůže a samozřejmě celkové životosprávě pacienta.
Alt
Biorevitalizace a Redermalizace

Kyselina hyaluronová injekce cena. Hyaluronová redermalizace a biorevitalizace

Jedná se o injekční aplikaci – mezoterapii, díky které je vpravena do pleti obličeje a krku kyselina hyaluronová, kyselina jantarová, křemík, kolagen a další účinné látky. Preparáty jsou vpravovány do povrchové a střední vrstvy pleti, abychom dosáhli maximálního efektu od tohoto přípravku. Pouze tímto způsobem se kyselina může dostat do buněčně části a začít svoji obvyklou práci: silnější tvorbu elastanu a kolagenu, hydrataci a regeneraci kůže zevnitř.
Obličej Redermalizace
6 500- 7 500 Kč
Obličej Biorevitalizace HYALURONIC ACID INNO
2 900 Kč
Obličej Biorevitalizace AQUASHINE BTX 2ml
3 500 Kč
Obličej Biorevitalizace JALU-PRO HMW 2ml
4 200 Kč

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Často kladené dotazy

Co je kyselina hyaluronová?

Kyselina hyaluronová spolu s vlákny kolagenu a elastinu představuje základy struktury kůže. Bohužel věkem se její množství snižuje (přibližně po 40 roce života je jí už o polovinu méně) a neblahým projevem je stručně řečeno, stárnutí pokožky. Kyselina hyaluronová má blahodárné účinky na stárnutí pokožky. Tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty a je součástí pojivových, epiteliálních a nervových tkání. Její vlastnosti spočívají ve spojování vláken kolagenu a elastinu a v mimořádných schopnostech vázat molekuly vody. Její účinek proti stárnutí spočívá také v mobilizaci pokožky k tvorbě vlastní kyseliny hyaluronové, zpomalení rozkladu vláken kolagenu a v antioxidační aktivitě.

Jak kyselina hyaluronová působí v pokožce?

Zajištuje účinnou hydrataci. Má regenerační účinky a vytváří vhodné prostředí pro reakce vznikající v pokožce, včetně procesu syntézy kolagenu a elastinu. Chrání kůži před zevními vlivy a udržuje pokožku a tkáně pevné a pružné. Vyhlazuje starší vrásky (napučí a vyplňuje tak vrásky a rýhy zevnitř) a oddaluje vznik nových.  Účinně blokuje volné radikály a má antioxidační účinky. Výrazně koriguje problémové projevy pleti, zabraňuje vzniku strií, zlepšuje stav vlasů a pokožky. Urychluje hojení rana bránívzniku jizev

Co je Redermalizace?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Dolorem ea excepturi molestiae natus, non pariatur possimus, praesentium quam saepe, soluta sunt suscipit tenetur veritatis. Accusantium atque autem cum cumque dignissimos eos eum expedita facere illum minus modi odit placeat praesentium quos reiciendis, tempore veritatis. Adipisci amet asperiores, consequuntur corporis, error id nisi odit praesentium provident, quos repudiandae sequi sint temporibus velit voluptas. Amet aperiam commodi consequatur delectus enim expedita fugit, in iure nemo officia perferendis porro quasi quibusdam quidem ratione rem reprehenderit tempore vel velit voluptates. Alias aperiam iure modi nam placeat quos recusandae sunt, suscipit tempora unde! Consequatur deserunt laborum magni maiores neque. Ad blanditiis, cumque dolore, inventore labore, magnam nemo pariatur quaerat quas quasi repellat voluptatibus. Amet asperiores, deserunt dolorum, excepturi exercitationem illum maxime molestias nobis obcaecati quas qui quisquam rem repellendus repudiandae similique sit temporibus totam ullam? Aut ex provident quae quas quos. Aspernatur beatae inventore quasi!

Co je Biorevitalizace kyselinou hyaluronovou ?

Biorevitalizace - jsou kosmetologické injekce, které obohacují kůži hojivými, hydratujícími a vzpružujícími komponenty. Jedná se o metodu obnovy životně důležitých vlastností kožních buněk jejich důkladným vyživením kyselinou hyaluronovou, která se přirozeně nachází v mezibuněčné hmotě lidského těla a její hlavní funkcí je vázat na sebe vodu, potažmo aktivovat růst kolagenových vláken. Účinně odstraňuje vrásky, stahuje rozšířené póry a redukuje akné.

Jaká je kontraindikace Biorevitalizace

Biorevitalizace není limitována sice věkem, nicméně se zpravidla neprovádí u žen těhotných, kojících, pacientů s diabetem prvního typu, také v případě, že se v místě ošetření projevilo kožní onemocnění, případně jste v období uplynulého půl roku absolvovali léčbu zhoubného nádoru.

Komentáře klientů:

Alt

Anička, 47 let

Hned po první proceduře omlazení pleti mám pocit, že jsem omládla o pár let. Dřív jsem měla pokožku vysušenou a povadlou, teď doslova září, kruhy pod očima jsou pryč a dokonce mám pocit, jako by mi zmizely i některé drobné vrásky. Vřele doporučuju každému, kdo se v zrcadle vidí tak nějak unaveně.
Alt

Zdeněk, 39 let

Klinika s perfektním přístupem ke klientům – po bezplatné vstupní konzultaci jsme se domluvili na mezoterapii vlasové pokožky, protože mě trápilo neustálé ubývání vlasů. Milá sestřička i paní doktorka se postaraly, aby celé ošetření proběhlo v podstatě bezbolestně a příjemně. A hlavně – už teď pozoruju první výsledky!
Alt

Zuzana, 45 let

K operaci, která by odstranila přebytečnou kůži mých očních víček, jsem se odhodlávala celou věčnost. Zhoršující se zrak a únava očí byl rozhodující faktor. Překvapilo mě, jak byl zákrok rychlý, paní doktorka odvedla perfektní práci a já jsem se mohla hned druhý den vrátit do práce. Tady pracují opravdoví odborníci.