Co je omlazení pleti (fotorejuvenace)?

Fotorejuvenace je ultramoderní technika vypínání a vyhlazení pokožky vlivem laserového paprsku.
Metoda fotorejuvenace používá laserový paprsek s určitou vlnovou délkou schopný způsobit trvalé kontrakce vláken z elastinu a kolagenu pokožky. Jde o kolagen, který je přirozenou sítí pokožky, a je zodpovědný za její pružnost. Kvůli jeho nedostatku se objevují známky stárnutí - vytvářejí se záhyby a vrásky. Fotorejuvenace stimuluje proces tvorby kolagenu, díky čemuž je plocha vypnuta a kůže se zjemňuje.
Navíc fotorejuvenace obličeje napomáhá odstranění vnějších defektů kůže: cévní klíček, pigmentových skvrn, pih, Procedura také aktivuje kožní rezervy, což vede k tvorbě vlastního nového kolagenu.

Omlazení fotorejuvenace obličeje: indikace a přínosy ošetřeni

 • Prvotní známky stárnutí, začínající po 30. roce;
 • rozšířené póry, pigmentové skvrny, pihy
 • šedá nebo nažloutlá (nezdravá) pleť;
 • nadměrná suchost pokožky, pocit napjatosti, loupání;
 • vrásky, kapilární mříže;
 • stárnutí pleti: zdravotní problémy, pasivní i aktivní kouření, prohřešky ve výživě, psychologické faktory
 • Aktivizuje syntézu kolagenu a elastinu v buňkách
 • Hloubková regenerace a zpevňování kůže. Vyhlazení vrásek
 • Zlepšuje tón pleti. Pleť se stává přirozenější a zdravější.
 • Mizí pihy, pigmentové skvrny; Stažení pórů;
 • Kůže dostává maximální hydrataci, přestává se loupat, pocit napjatosti zmizí;

Které oblasti mohou být ošetřovány

 • Alt
  Obličej
 • Alt
  Krk
 • Alt
  Dekolt
 • Alt
  Ruce

Postup ošetřeni Fotorejuvenace

1
Před samotným ošetřením je vhodné absolvovat konzultaci s naším specialistou. Na ní zkonzultujete očekávaný přínos fotorejuvenace a lékař zhodnotí stav vaší pleti. Samotné ošetření nevyžaduje žádnou speciální přípravu. Klienty by ovšem měly přijít na zákrok nenalíčené. Před zakrokem se na ošetřovanou oblast aplikuje gel, který chrání pokožku před přehřátím. Podle nastavení dle fototypu člověka, impuls IPL - speciálně vygenerovaného intenzivního pulzního světla nasměruje na ošetřenou oblast obličeje.
2
Doba trvání sezení je asi 15-20 minut, maximum - 40. Během fotorejuvenace bude pacient cítit jen mírné brnění a teplo. Na konci zákroku se na kůži aplikuje speciální krém, který má terapeutický a ochranný účinek. Vymizení drobných žilek se projeví okamžitě, pigmentové a jiné skvrny vyblednou do několika dní. Pro optimalizaci výsledků doporučujeme 4-6 ošetření (každé ošetření v intervalu 2-3 týdnů). Po fotorejuvenaci klienti ihned odcházejí domů
Alt
Fotorejuvenace

Omlazení (fotorejuvenace) cena

Na klinice BeautyShape používáme nejnovější přístroj poslední generace Trios od výrobce Viora (Izrael) - technologický lídr v kosmetických a estetických oborech. Díky systému distribuce světelné energie po celé ploše obdélníkového krystalu dokážeme během fotorejuvenace pokožku ošetřit rovnoměrně a s větší intenzitou.
Fotoomlazení obličeje
1 500 Kč
Fotoomlazení krku + dekoltu
1 800 Kč
Fotoomlazení obličeje + krku + dekoltu
2 200 Kč
Balíček obličej 5+1 zdarma (ušetříte až 1 250 Kč!)
7 500 Kč
Balíček krk+dekolt 5+1 zdarma (ušetříte až 1 800 Kč!)
9 000 Kč
Balíček obličej+krk+dekolt 5+1 zdarma (ušetříte až 2 200 Kč!)
11 000 Kč

Pro optimalizaci výsledků doporučujeme 4-6 ošetření (každé ošetření v intervalu 2-4 týdnů).

Často kladené dotazy

Kolik procedur zahrnuje celá léčba?

Pro optimalizaci výsledků doporučujeme 4-6 ošetření. Na jednotlivé procedury je třeba docházet 2-3krát týdně. Přesný počet sezení může stanovit pouze dermatolog po vyšetření.

Jak pokožka vypadá po zakroku Fotorejuvenace?

Po ošetření může kůže vykazovat mírné zčervenání, podobné intenzivnímu červenání se. Vyskytuje sepřibližně po dobu 1-3 hodin. Někdy dochází k odlupování pigmentovaných oblastí pokožky, které zmizí po několika dnech. Abychom předešli takovým jevům, nedoporučujeme opalovat se 2 týdny před zahájením léčby.

Kdo může podstoupit zákrok Foto omlazení pleti?

Fotorejuvenace je vhodná pro zdravé osoby nad 18 let. Horní hranice není omezena, záleží na celkovém zdravotním stavu klienta

Kontraindikace Fotorejuvenace

Stejně jako u jiných léčebných postupů má fotorejuvenace řadu kontraindikací: těhotenství, epilepsie, rakovina kůže, vznik kožní vyrážky v minulosti jako reakce na světlo, čerstvé opálení, sluneční paprsky, diabetes, tetování a mikropigmentace, užívání léků na ředění krve (antikoagulační léky), užívání léků způsobující přecitlivělost na světlo.

***

Omlazení pleti a lifting obličeje

Komentáře klientů:

Alt

Anička, 47 let

Hned po první proceduře omlazení pleti mám pocit, že jsem omládla o pár let. Dřív jsem měla pokožku vysušenou a povadlou, teď doslova září, kruhy pod očima jsou pryč a dokonce mám pocit, jako by mi zmizely i některé drobné vrásky. Vřele doporučuju každému, kdo se v zrcadle vidí tak nějak unaveně.
Alt

Zdeněk, 39 let

Klinika s perfektním přístupem ke klientům – po bezplatné vstupní konzultaci jsme se domluvili na mezoterapii vlasové pokožky, protože mě trápilo neustálé ubývání vlasů. Milá sestřička i paní doktorka se postaraly, aby celé ošetření proběhlo v podstatě bezbolestně a příjemně. A hlavně – už teď pozoruju první výsledky!
Alt

Zuzana, 45 let

K operaci, která by odstranila přebytečnou kůži mých očních víček, jsem se odhodlávala celou věčnost. Zhoršující se zrak a únava očí byl rozhodující faktor. Překvapilo mě, jak byl zákrok rychlý, paní doktorka odvedla perfektní práci a já jsem se mohla hned druhý den vrátit do práce. Tady pracují opravdoví odborníci.