Co je Mezoterapie?

Mezoterapie je velmi účinné komplexní ošetření, které působí nejen jako omlazující kúra. Jedná se o minimálně invazivní metodu, která přirozeně podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, vypíná kůži a vyrovnává povrchové vrásky díky drobným mikroinjekcím, které pronikají do kůže a vpravují do ní potřebné látky, jež tělo už dostatečně nevytváří. Pleť tak po ošetření zadržuje více vody, nastartují se hojivé procesy a tvorba kolagenu. Mezoterapie tak zpevňuje ochabující pokožku, a tím podporuje mladistvý a odpočatý výraz velmi jemným a přirozeným způsobem.
Mezoterapie vychází ze studií a dlouhodobých poznatků prováděných v Evropě i USA. Mezoterapie je v dnešní době čím dál tím více používaný postup, kterým lze dosáhnout omlazení pokožky obličeje, krku, dekoltu a také třeba na hřbetu ruky. Často využívána k léčbě celulitidy, strii, akné, kuperózy a vypadávání vlasů. Díky mezoterapii se zvyšuje cirkulace krve a lymfy a tím se výrazně podporuje schopnost pokožky regenerovat.

Indikace a přínosy mezoterapie

 • Regenerace pokožky. Hloubková hydratace
 • Hyper-pigmentace. Jizvičky po akné i akné
 • Vrásky. Chrono stárnutí a foto stárnutí
 • Rozšířené póry. Mastná pleť
 • Vypnutí pleti
 • Stažení pórů
 • Zesvětlení pigmentací
 • Zlepšení akné

Které oblasti mohou být ošetřovány

 • Alt
  Krk
 • Alt
  Dekolt
 • Alt
  Podbradek
 • Alt
  Lícní kosti

Postup ošetření mezoterapie

1
Důkladné očištění korekční oblasti. Tento postup se provádí v rukavicích. Povinné pre-dezinfekční ošetření kůže pacienta. Dost často používají chlorhexidin, oktinisept, alkohol, sterilium.
2
Pokud klient má suchou, citlivou pleť pre-dezinfekční přípravky na bázi alkoholu se nepoužívají, protože během ošetření do kůže může dostat alkohol, což způsobuje nepříjemný pocit pálení.
3
Je vhodné provádět přípravné kosmetické procedury, které odstraní zbytky odumřelých buněk z povrchu kůže.
4
Aplikace speciálně vybraných kosmetických přípravků, které posilují účinek a zklidňují pokožku.
Alt
Mezoterapie omlazení pokožky

Mezoterapie cena.

Mezoterapie - velmi účinný anti-agingový zákrok a patří mezi oblíbené a funkční metody omlazení pleti. Provádí se přímým injekčním zaváděním účinných látek do kůže tváří, čela, brady, krku, dekoltu či hřbetů rukou
Konzultace (odečítá se od ceny I. ošetření)
450 Kč
Obličej
2 500 Kč
Krk
2 500 Kč
Dekolt
2 500 Kč
Hřbety rukou
2 500 Kč

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Často kladené dotazy

Kdy uvidím první výsledky?

Po dvou nebo třech postupech. Mezoterapie umožňuje, aby lék snadno pronikl do vnitřních vrstev pokožky, tj. dodával potřebné látky přímo do buňky.

Kolik postupů potřebuji projít?

Chcete-li získat stabilní účinek, je třeba 8-10 ošetření (v závislosti na cílech a odpovědi organismu na dopad). Mezoterapie je individuální technika. Přesný počet procedur, může určit lékař. Pro léčbu celulitidy je zapotřebí 5 až 15 postupů, aby se snížil objem - 4-10, aby se zachovala ztráta vlasů - 10-15, aby se obnovila tvář obličeje -4-8, aby se odstranily kýly pod očima - 1-4.

Jaké jsou omezení po mezoterapie?

Několik dní po zákroku se nedoporučuje: - Používání alkoholu a drog - to může způsobit nepředvídatelné reakce; - Opalování na pláži nebo v soláriu, což může vést k pigmentaci kůže; - Návštěva lázně nebo sauny, bazénu, aktivní sportovní trénink - zvýšená teplota a fyzická aktivita přispěje k urychlenému odstranění zavedených látek z kůže. - Během této doby nepoužívat make-up.

***

Omlazení pleti a lifting obličeje

Komentáře klientů:

Alt

Anička, 47 let

Hned po první proceduře omlazení pleti mám pocit, že jsem omládla o pár let. Dřív jsem měla pokožku vysušenou a povadlou, teď doslova září, kruhy pod očima jsou pryč a dokonce mám pocit, jako by mi zmizely i některé drobné vrásky. Vřele doporučuju každému, kdo se v zrcadle vidí tak nějak unaveně.
Alt

Zdeněk, 39 let

Klinika s perfektním přístupem ke klientům – po bezplatné vstupní konzultaci jsme se domluvili na mezoterapii vlasové pokožky, protože mě trápilo neustálé ubývání vlasů. Milá sestřička i paní doktorka se postaraly, aby celé ošetření proběhlo v podstatě bezbolestně a příjemně. A hlavně – už teď pozoruju první výsledky!
Alt

Zuzana, 45 let

K operaci, která by odstranila přebytečnou kůži mých očních víček, jsem se odhodlávala celou věčnost. Zhoršující se zrak a únava očí byl rozhodující faktor. Překvapilo mě, jak byl zákrok rychlý, paní doktorka odvedla perfektní práci a já jsem se mohla hned druhý den vrátit do práce. Tady pracují opravdoví odborníci.