Popis služby

Manuální lymfatická masáž pomáhá při řadě nepříjemných či zdravotních potížích. Nejčastějším důvodem, proč nejen ženy vyhledávají lymfatické masáže bývá celulitida nebo časté otoky nohou. Lymfatická masáž, odborně nazývaná drenáž, může tyto příznaky špatně fungujícího lymfatického systému zmírnit až zcela odstranit. Proudění lymfy v těle, které je nezbytné pro průběžné očišťování organismu od odpadních látek, nezajišťuje srdce jako u krve, ale je zajištěn tlakem svalů. Pokud lymfa neproudí, systém se zanáší a přestává fungovat, jak by měl.
I zdravým lidem se proto doporučuje absolvovat několikrát do roka lymfatickou masáž, která povzbudí organismus, působí proti únavě, posílí imunitu a výrazně zlepšuje stav pokožky.

Indikace a přínosy lymfatické masáže

 • Oslabená imunita. Chronická únava
 • Celulitida
 • Prevence kardiovaskulárních onemocnění
 • Otoky nohou. Prevence křečových žil
 • Posílení imunity a obranyschopnosti organismu. Snížení únavy
 • Povzbuzení lymfatického systému. Zmírnění otoků končetin
 • Zlepšení stavu pokožky
 • Detoxikace organismu

Které oblasti mohou být ošetřovány

 • Alt
  Tělo
 • Alt
  Zadeček
 • Alt
  Stehna
 • Alt
  Břicho
 • Alt
  Nohy

Postup lymfatické masáže

1
Před zahájením léčby lymfatickou masáží probere odborník s pacientem jeho zdravotní stav, případné kontraindikace k lymfatickým masážím a potíže, se kterými pacient přichází. Tato fakta po dohodě s pacientem zapíše odborník do karty pacienta
2
Odborník vytvoří pro pacienta vhodný postup léčby – jak často, a na jak dlouho by měl pacient na lymfatické masáže docházet, jaké partie, a jakým způsobem budou ošetřovány. Pokud je vše v pořádku, může odborník přistoupit k vohdnému ošetření pacienta – manuální či přístrojové lymfatické masaži.
Alt
Lymfatická masáž

Cena: Lymfatická masáž

Jedná se o injekční aplikaci – mezoterapii, díky které je vpravena do pleti obličeje a krku kyselina hyaluronová, kyselina jantarová, křemík, kolagen a další účinné látky. Preparáty jsou vpravovány do povrchové a střední vrstvy pleti, abychom dosáhli maximálního efektu od tohoto přípravku. Pouze tímto způsobem se kyselina může dostat do buněčně části a začít svoji obvyklou práci: silnější tvorbu elastanu a kolagenu, hydrataci a regeneraci kůže zevnitř.
1 Lymfatická masáž (60min)
790 Kč
Balíček 6+1 zdarma (ušetříte: 790 Kč)
4 740 Kč
OBalíček 10+2 zdarma (ušetříte: 1 580 Kč)
7 900 Kč

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Často kladené dotazy

Jak dlouho trvá lymfatická masáž?

V závislosti na vybraných partií a způsobu lymfatické masáže – manuální či přístrojová se délka každého ošetření pohybuje od 35 do 60 minut. Na lymfatickou masáž je vhodné docházet 1-2 týdně dle doporučení odborníka vzhledem ke stavu pacienta.

Jak se budu cítit po lymfatické masáži?

Každé jednotlivé ošetření rozproudí lymfu v těle, tudíž se okamžitě zmírňují otoky, pokožka těla je prokrvená a prohřátá, pokud vás trápí pocit těžký nohou, dochází po lymfatické masáži k výrazné úlevě. Po lymfatických masážích nejsou žádná výrazná omezení, je doporučeno udržovat tělo v teple a přijímat dostatek tekutin.

Jaké jsou výsledky po lymfatických masážích?

Dlouhodobější výsledky začínají být znatelné po několika týdnech, kdy pomalu ustupují chronické potíže a celkový stav organismu se zlepšuje. K výraznějším výsledkům lze přispět vhodnou životosprávou, stravou a pohybem.

Komentáře klientů:

Alt

Anička, 47 let

Hned po první proceduře omlazení pleti mám pocit, že jsem omládla o pár let. Dřív jsem měla pokožku vysušenou a povadlou, teď doslova září, kruhy pod očima jsou pryč a dokonce mám pocit, jako by mi zmizely i některé drobné vrásky. Vřele doporučuju každému, kdo se v zrcadle vidí tak nějak unaveně.
Alt

Zdeněk, 39 let

Klinika s perfektním přístupem ke klientům – po bezplatné vstupní konzultaci jsme se domluvili na mezoterapii vlasové pokožky, protože mě trápilo neustálé ubývání vlasů. Milá sestřička i paní doktorka se postaraly, aby celé ošetření proběhlo v podstatě bezbolestně a příjemně. A hlavně – už teď pozoruju první výsledky!
Alt

Zuzana, 45 let

K operaci, která by odstranila přebytečnou kůži mých očních víček, jsem se odhodlávala celou věčnost. Zhoršující se zrak a únava očí byl rozhodující faktor. Překvapilo mě, jak byl zákrok rychlý, paní doktorka odvedla perfektní práci a já jsem se mohla hned druhý den vrátit do práce. Tady pracují opravdoví odborníci.