ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, Praha 2, ČR

Zvětšení rtů. Výplň rtů kyselinou hyaluronovou

Malý a nenáročný zákrok s dokonalým výsledkem. Aby byl objem rtů větší a jejich tvar krásnější. Kyselina hyaluronová zajistí plnost rtů i jejich hydrataci.

Objednat

Proč Kyselina hyaluronová dokáže přirozeně a bezpečně modelovat rty?

V poslední době je trend velkých rtů populárnější více než kdy dřív. Téměř každá herečka, modelka či zpěvačka považovaná za ideál krásy se honosí velkými, růžovými rty. Zvětšení rtů je jedna z nejčastějších kosmetických procedur, kterou ženy vyhledávají v ordinacích estetických klinik.

Kyselina hyaluronová je přírodní látka, v našem těle se přirozeně vyskytuje v mezibuněčných prostorech pokožky, pleť hydratuje a udržuje elastickou, jenže jí s přibývajícím věkem v těle ubývá. Cílem zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou je dosáhnout požadovaného objemu rtů, a to nejbezpečnější možnou formou v současnosti - kyselinou hyaluronovou. Lze též korigovat asymetrii - ať už vrozenou či získanou. Při zvětšování rtů, neboli též augmentaci rtů, preferujeme přirozený výsledek - jako byste se s těmi nádhernými rty již narodila.

Tento postup je ideální pro ty, kteří nechtějí podstupovat chirurgický zákrok. Kyselina hyaluronová je totiž látka, která se časem vstřebává. Proto krásné plné rty vám vydrží až 12 měsíců. Během této doby se výplňový materiál vstřebává. Po uplynulé době doporučujeme ošetření zopakovat.


Pracujeme v oblasti krásy již od roku 2011.

Indikace a přínosy ošetřeni

  • asymetrie tvaru rtů (ať už vrozenou či získanou)
  • rty malé a úzké
  • malé vrásky nad horním rtem - “kuřácké vrásky”
  • řeší drobné asymetrie okrajů i objemu
  • zvětšuje objem a upravuje pokleslé ústní koutky
  • odstraňuje vrásky nad horním rtem

Které oblasti mohou být ošetřovány

  • Rty
  • Postup ošetření (zákroku)

  • Prvním krokem ke zvětšení rtů je konzultace s lékařem. Je důležité, aby co nejpřesněji porozuměl vaší představě o očekávané velikosti a tvaru rtů. Zákrok probíhá ambulantně a trvá cca 30 minut.
  • Po znecitlivění lékař vstřikuje gel z kyseliny hyaluronové tenounkou jehlou nebo drobnou kanylou přímo do rtů. Během zákroku ústa mírně otékají. Klient ihned po ošetření odchází domů. Otok mizí během 2-3 dnů, konečný efekt se dostavuje během 7-10 dnů.

Cena. Zvětšení rtů od 4 900 Kč

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Díky tomu je zvětšení rtů výplněmi jen dočasné řešení. Můžete si tak vyzkoušet, jestli vám vyhovuje velikost a případně kdykoliv výplně doplnit. Nebo naopak neobnovit a vrátit se ke své přirozenosti. Pokud se vám zdá, že jsou rty zvětšené příliš, může lékař kyselinou hyaluronovou rozpustit a vrátit rty do původního stavu prakticky okamžitě.

Zvětšení rtu / TEO SYAL RHA Kiss (0,7ml) 5 500 Kč 4 900 Kč

Zvětšení rtu / JUVE DERM ultra smile (0,55 ml) 6 600 Kč 5 600 Kč

Zvětšení rtu / REVANESSE Kiss Lips (1 ml) 7 500 Kč

Zvětšení rtu / JUVE DERM ultra 3 (1 ml) 8 600 Kč

Zvětšení rtu / BELOTERO INTENSE 1 ml 8 700 Kč

Často kladené dotazy

Hned po ošetření můžete mít ošetřené místo mírně zarudlé, oteklé, bolavé, nebo můžete mít pocit svědění. To je normální výsledek injekční aplikace. Pokud by tyto pocity přetrvávaly déle, nebo se vyskytly jiné neobvyklé vedlejší účinky, kontaktujte prosím svého ošetřujícího lékaře. 2- 3 dny po zákroku byste si měla ošetřovanou oblast jemně masírovat 30 sekund vždy ráno a večer. S jemnou masáží byste měla začít nejdříve po 6 hodinách od zákroku. Po uplynutí 6 hodin od zákroku si můžete ošetřenou oblast také jemně umýt mýdlem a vodou. Make-up si naneste až druhý den. Počáteční svědění může přetrvávat déle. Někteří pacienti pociťují svědění i po dobu jednoho týdne. Dokud počáteční svědění a zčervenání neodezní, neměla byste se opalovat, saunovat, nebo se vystavovat extrémnímu chladu.
Doba trvání účinku je individuální, obvykle od 6 do 12 měsíců i déle. Pokud se vám zdá, že jsou rty zvětšené příliš, může lékař kyselinou hyaluronovou rozpustit a vrátit rty do původního stavu prakticky okamžitě. Pokud byste naopak si přála ještě větší objem, je samozřejmě možné rty tzv. „dopíchnout“
Naši partneři
Naši partneři

Stále máte dotazy?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět.

Anna
Customer Support BS Clinic

Hey there I am here to help, so let me know whats up and I will be happy to find a solution.

Start Chat with