ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, Praha 2, ČR

Injekční lipolýza na odstranění tuku

Injekční lipolýza je jednou z nejnovějších neoperačních metod, která zbavuje tělo nadbytečného tuku. Zajímavá, velmi účinná nová metoda, která vás zbaví tukových polštářků navždy. Injekční lipolýza - krásné křivky bez operace!

Objednat

Injekční lipolýza - účinná nechirurgická metoda rozpouštění tuku

Injekční lipolýza je jednou z novějších neoperačních metod, která zbavuje tělo nadbytečného tuku a celulitidy. Nejedná se o zázračný způsob redukce váhy, ale o řešení tukových polštářků v partiích, kde nepomáhá ani pravidelné sportování či redukční dieta.

Jak Injekční lipolýza funguje?

Nejčastěji se používá k odstranění tuku z břicha, zmenšení podbradku, dále pak v oblasti paží, zad, boků, stehen, ke zmenšení ložisek tuku, která je obtížné redukovat dietou či cvičením. K odbouvání tuků se používá směs preparátů, které dokážou štěpit tukové buňky a bezpečně je odbourat z těla ven.

Při injekční lipolýze se aplikuje látka, která jemně rozštěpí tukové buňky. Následně dochází ke zkapalnění tuku v buňkách a ten je přirozenou cestou odveden z těla ven. Tuková buňka tedy přestane existovat a nová se už nikdy nevytvoří. Výsledek lipolýzy je trvalý. Výsledek je postupně viditelnější během 4 – 6 týdnů.

Ihned po aplikaci se může objevit otok, nebo zčervenání. Ošetřená partie může být na pohmat mírně bolestivá, ale bolest velmi rychle ustoupí.

Injekční lipolýza

Pracujeme v oblasti krásy již od roku 2011.

Indikace a přínosy ošetřeni

 • nadbytečný tůk: stehna, břicho, boky, kolena
 • šetrná metoda odstranění menších tukových zásob – nejde o úplné odstranění tuku! Zpevnění pokožky.

Které oblasti mohou být ošetřovány

 • Tělo
 • Zadeček
 • Stehna
 • Břicho
 • Nohy
 • Postup ošetření (zákroku)

 • Na místo vpichu se aplikuje nejdříve znecitlivující mast, aby to klienta nebolelo a následně tenkou jehlou je přímo do tukového polštářku vpíchnuta látka lecitin.
 • Díky tomu začne tuk z těla odcházet, což ještě podpoříte zvýšeným příjmem tekutin.
 • Samotný zákrok není náročný, trvá přibližně 30-45 minut. Zákrok je bezbolestný, proto není prováděn v anestezii, a to ani v lokální.
 • Ihned po ošetření můžete jít domů a vrátit se ke svým běžným činnostem. Doporučujeme pít nejméně 2 litry vody denně a užívat dostatek vitamínů, minerálů a antioxidantů. Tím se zrychlí odtok rozpuštěného tuku z těla.

Cena. Injekční lipolýza na odstranění tuku od 3 000 Kč

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Injekční lipolýza je jednou z nejnovějších neoperačních metod, která zbavuje tělo nadbytečného tuku. Během lipolýzy se aplikuje látka fostatydylcholin velmi tenkou jehlou na místo ze kterého chceme tuk odstranit. Efekt vydrží až 12 měsíců a dá se pravidelně opakovat. Není potřeba používat anestezii, a to ani lokální. Doporučujeme ošetření zejména pro partie z níchž nelze tuk odstranit cvičením, ani dietou.

Injekční lipolýza Tělo 3 000 Kč

Balíček Injekční lipolýza Balíček 2+1 se slevou 50% 7 500 Kč


Doporučujeme! Maderoterapie po injekční lipolýze

Maderoterapie je holistická (celostní) metoda práce s tělem, která kombinuje ruční lymfodrenáž s intenzivní masáží pomocí speciálních, dřevěných, anatomicky tvarovaných nástrojů.

Proč jít po podstoupení injekční lipolýzy na maderoterapii?

Injekční lipolýza je účinná nechirurgická metoda rozpouštění tuku v partiích, kde nepomáhá ani pravidelné sportování či redukční dieta. Nejedná se však o úplné odstranění tuku!

Maderoterapie však může výrazně podpořit efekt injekční lipolýzy jelikož se jedná o mechanickou stimulaci rozpuštění tuku.

AKCE! Balíček Maderoterapie 3x 30 minut se slevou 25% (ušetříte až 500 Kč!) 1500 Kč

Injekční lipolýza

Často kladené dotazy

Stehna a hýždě, dolní a horní část břicha, kolena, ramena, ruce a záda, · podbradek, krk a tváře.
Účinky injekční lipolýzy nelze srovnávat s liposukcí, tj. jednorázovou chirurgickou metodou pro trvalé odstranění většího množství tukové tkáně. Výsledek injekční lipolýzy je stejně trvalý, neobjevuje se však přímo, ale až po určité době. Lipolýza určena hlavně těm, kteří se nemohou zbavit tukových polštářků dietou ani cvičením. Lipolýza zbavuje tělo nadbytečného tuku a celulitidy. Lze ji označit za neinvazivní liposukci. Výhodou je, že nemusíte absolvovat náročnou proceduru liposukce, která se využívá při odstraňování většího množství tuku. Na rozdíl od ní je však tuk při injekční lipolýze odstraněn naprosto rovnoměrně.
Efekt injekční lipolýzy je patrný asi za 4 týdny, kdy se tuk postupně rozpouští. Velkou výhodou je, že tuk je odstraněn rovnoměrně. Ošetření má příznivý vliv na kolagen, čímž je dosaženo stahujícího efektu kůže. Výsledek lipolýzy je trvalý. Postupně se zlepšuje do 4-6 týdnů od aplikace. Tuková buňka se nejen vyprázdní, ale i přestane existovat a nová buňka se už místo ní nikdy nevytvoří. Injekční lipolýzu doporučujeme 2-4x opakovat pro dosažení optimálního efektu.
Absolutní kontraindikace: těhotné a kojící ženy, diabetici s cévním onemocněním (mikroangiopatie). Relativní kontraindikace: Autoimunopatie Závažné onemocnění jater a ledvin Riziko akutní nebo chronické infekce Známá přecitlivělost na kteroukoliv složku přípravku Alergie Poruchy srážlivosti krve Závažná adipozita – hromadění tuku (BMI více než 30) Menstruace (relativní kontraindikace – zvýšená citlivost a riziko tvorby modřin) Alergie na sóju (ořechy) Hepatitis, herpes (opar), HIV Onkologické onemocnění Epilepsie Prodělané cévní příhody Trombóza, embolie Náchylnost ke krvácení.

Mohlo by Vás také zajímat

Trápí vás kožní výrůstek nebo papilomy kdekoliv na těle? Neváhejte a volejte. Maximálně šetrně a...
Rychlé, cíleně zeštíhlující, modelující ošetření pro všechny ženy (i muže), které redukuje...
Lymfatická masáž neboli ruční lymfodrenáž je příjemná masážní technika s krouživými pohyby, které...
Celulitida na hýždích nebo na stehnech? Účinná léčba celulitidy pomocí mezoterapie se využívá již...
Nadměrné pocení patří k velmi obtěžujícím příznakům, jak pro člověka samotného, tak zpravidla i...
Naši partneři
Naši partneři

STÁLE MÁTE DOTAZY?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět

+420

  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Uvědomuji si, že mohu moje údaje opravit a mohou také požádat o jejich odstranění.

  Zavoláme Vám

  Anna
  Customer Support BS Clinic

  Hey there I am here to help, so let me know whats up and I will be happy to find a solution.

  Start Chat with