ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, Praha 2, ČR

LPG Lipomasáž od Endermologie

Rychlé, cíleně zeštíhlující, modelující ošetření pro všechny ženy (i muže), které redukuje celulitidu.

Objednat

Zeštíhlující buněčná stimulace Lipomasáž je vědecky ověřenou technikou pro trvalé odstranění celulitidy a tvrohlavého tuku, který je odolný vůči fyzickému cvičení a dietě.

Co je LPG Lipomasáž?

Lipomasáž od Endermologie, také známo jako LPG, je světovým lídrem v oblasti vybavení a technik tvarování těla, které Vám pomohou dosáhnout a užívat si efektu anti-age. Endermologie byla průkopníkem LPG Systems ve Francii v 90. letech. Od svého zavedení do USA se Endermologie stala první patentovanou technologií na světě, kterou schválila Americká správa potravin a léčiv (FDA), která souhlasí s tím, že dočasně omezuje měření obvodového těla v oblastech s celulitidou. 100% přírodní a bezbolestné, okamžitě poskytuje viditelné výsledky s 0 vedlejšími účinky. Denně se touto inovativní technologií ošetřuje 300 000 mužů a žen. Lipomasáž je 100% přirozená metoda hubnutí.

Je to patentovaná, lokální technika buněčné stimulace pomocí mechanické masáže. Je 100% účinná a zaměřuje se na pojivové tkáně těla a obličeje, včetně kůže, svalů, krve a lymfatického oběhu. Během každého endermologického sezení se provádí řada různých kroků, které napomáhají uvolňování tuku kolem žaludku, nohou, boků. Pokud se jedná také o uvolněnou pokožku a ochablý tvar, lze k oživení pokožky použít další techniky.


Pracujeme v oblasti krásy již od roku 2011.

INDIKACE A VÝHODY Lipomasáže

 • Nadměrný tuk (adipóza) v žaludku, stehnech, hýždích, bocích a nohou
 • Zbavení se tvrdohlavého tuku, kterého se nemůžete zbavit ani při intenzivním sportu a nízkokalorické dietě
 • Celulitida, ztráta pevnosti kůže, nepravidelnosti kůže
 • Touha modelovat siluetu těla
 • Ztráta pružnosti kůže po těhotenství
 • Snížení lokalizovaného přebytečného tuku
 • Štíhlejší boky a eliminace tukových boulí. Odstranění přebytečného tuku a zpevnění pokožky.
 • Odstranění dimplikačního aspektu celulitidy
 • Detoxikace, revitalizace pomalého metabolismu
 • Obnovení štíhlé postavy před těhotenstvím a omezení uvolněné a ochablé pokožky.

Které oblasti mohou být ošetřovány

 • Břicho
 • Tělo
 • Hýždě
 • Boky
 • Nohy
 • Jak se provádí lipomasáž LPG?

 • Na vaší bezplatné konzultaci si určíme vaše cíle. Náš odborník vám poskytne posouzení těla a předepíše léčebný program na základě vašich požadavků a požadovaných výsledků.
 • Během ošetření je třeba, aby obleček, který poskytujeme, seděl a chránil pokožku a zlepšil působení mechanické masáže a zároveň zajistil, aby ošetření bylo pohodlné a bez tření.
 • LPG Lipomasáž se provádí se speciální hlavou vybavenou 2 válečky a sací komorou. Během léčby tlak vzduchu pomůže umístit záhyby kůže mezi válečky formující tvar vlny. Kůže je nasáta dovnitř a ven, což ovlivňuje hlubokou regeneraci a stimulaci tkání.
 • Lipomasáž působí jako relaxační, bezbolestná, zpevňující masáž, která nevyžaduje žádné prostoje ani následnou péči. Každé ošetření trvá 30-50 minut v intervalu 1-3 týdně. Na konci programu budou optimalizační interval (jednou za měsíc) konsolidovat a udržovat vaše výsledky.

Endermologie Lipomasáž LPG ošetření od 1 350 Kč

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Hubnoucí buněčná stimulace Lipomasáž LPG je vědecky ověřená technika pro trvalé odstranění celulitidy a tvrdohlavého tuku, který je odolný vůči fyzickému cvičení a dietě. Jedná se o 100% přírodní hubnutí, proto si tuto technologii vybírá každý den 300 000 lidí. Podporuje růst nového kolagenu a elastinu a dává klientům mladistvý vzhled. V závislosti na objemu tuku je vyžadováno průměrně 12-19 ošetření.

1 ošetření LPG Lipomasáž - 40 min 1 350 Kč

1 zkušební ošetření LPG Lipomasáž - 10 min ZDARMA

10 + 2 LPG Lipomasáž + obleček v hodnotě 1000Kč (ušetříte 3 700 Kč!) 13 500 Kč

Lipomasáž 16 + 3 LPG + obleček v hodnotě 1000Kč (ušetříte 5 050 Kč!) 21 600 Kč

7 LPG Udržovací lipomasáž 7 700 Kč

Pokud si koupíte samostatné ošetření, budete potřebovat individuální obleček - Endermowear. Cena je 1 000 Kč.

Často kladené dotazy

Lipomasáž stimuluje lipolýzu (vyprazdňování tukových buněk) v cílených oblastech těla. Lokalizovaný tuk je ztenčen, postava je vymoodelovaná a kůže je pevnější, počínaje prvním ošetření.
Výsledky lipomasáže začínají okamžitě po prvním ošetření, se zvýšenou cirkulací, stimulací produkce kolagenu a elastinu a uvolněním obsahu tukových buněk. Pro dlouhodobější viditelné výsledky doporučujeme balíček 12-19 ošetření.
Obleček umožňuje ošetření hlavě snadno klouzat; v opačném případě by se přilepila a štípla nahou kůži. Rovněž udržuje čistotu a pomáhá v modeláži.
Zatímco liposukční postupy odstraňují hluboký lokalizovaný tuk z jakéhokoli místa na těle, které si pacient přeje znovu tvarovat, nedělá nic pro to, aby odstranil nebo změnil vzhled celulitidy, která leží v podkožní vrstvě tuku v blízkosti povrchu kůže. Stále více plastických chirurgů zjišťuje, že endermologické léčby jsou účinnou post-liposukční metodou optimalizace chirurgických výsledků pacientů.
Protože lipomasáž zvyšuje průtok krve až o 400%, některé stavy mohou být zhoršeny nebo některé orgány mohou být při léčbě nadměrně zatíženy. Z tohoto důvodu nemůžeme léčit ty, u kterých byla diagnostikována následující onemocnění: trombóza a / nebo přijímání předepsaných ředidel krve. HIV nebo hepatitida. Rakovina nebo zhoubné nádory za posledních pět let. Akutní infekce nebo zánět. Respirační onemocnění. Vitiligo. Neléčená hypertenze. Antikoagulancia. Neošetřená porucha štítné žlázy. Srdeční choroba. Selhání ledvin. Hepatitida. Cukrovka. Oběhové podmínky za poslední dva roky.

Mohlo by Vás také zajímat

Trápí vás kožní výrůstek nebo papilomy kdekoliv na těle? Neváhejte a volejte. Maximálně šetrně a...
Lymfatická masáž neboli ruční lymfodrenáž je příjemná masážní technika s krouživými pohyby, které...
Celulitida na hýždích nebo na stehnech? Účinná léčba celulitidy pomocí mezoterapie se využívá již...
Injekční lipolýza je jednou z nejnovějších neoperačních metod, která zbavuje tělo nadbytečného...
Nadměrné pocení patří k velmi obtěžujícím příznakům, jak pro člověka samotného, tak zpravidla i...
Naši partneři
Naši partneři

STÁLE MÁTE DOTAZY?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět

+420

  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Uvědomuji si, že mohu moje údaje opravit a mohou také požádat o jejich odstranění.

  Zavoláme Vám

  Anna
  Customer Support BS Clinic

  Hey there I am here to help, so let me know whats up and I will be happy to find a solution.

  Start Chat with