ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, Praha 2, ČR

Lymfatická masáž

Lymfatická masáž neboli ruční lymfodrenáž je příjemná masážní technika s krouživými pohyby, které jsou jemnější než při klasické masáži. Masáž ovlivňuje správně fungující lymfu a má na svědomí nejen ladné křivky, ale příznivě působí také na naše zdraví. Po manuální lymfatické masáži se budete cítit lehčí a odpočatí.

Objednat

Popis služby

Manuální lymfatická masáž pomáhá při řadě nepříjemných či zdravotních potížích. Nejčastějším důvodem, proč nejen ženy vyhledávají lymfatické masáže bývá celulitida nebo časté otoky nohou. Lymfatická masáž, odborně nazývaná drenáž, může tyto příznaky špatně fungujícího lymfatického systému zmírnit až zcela odstranit. Proudění lymfy v těle, které je nezbytné pro průběžné očišťování organismu od odpadních látek, nezajišťuje srdce jako u krve, ale je zajištěn tlakem svalů. Pokud lymfa neproudí, systém se zanáší a přestává fungovat, jak by měl.

I zdravým lidem se proto doporučuje absolvovat několikrát do roka lymfatickou masáž, která povzbudí organismus, působí proti únavě, posílí imunitu a výrazně zlepšuje stav pokožky.


Pracujeme v oblasti krásy již od roku 2011.

Indikace a přínosy lymfatické masáže

 • Oslabená imunita. Chronická únava
 • Celulitida
 • Prevence kardiovaskulárních onemocnění
 • Otoky nohou. Prevence křečových žil
 • Posílení imunity a obranyschopnosti organismu. Snížení únavy
 • Povzbuzení lymfatického systému. Zmírnění otoků končetin
 • Zlepšení stavu pokožky
 • Detoxikace organismu

Které oblasti mohou být ošetřovány

 • Tělo
 • Zadeček
 • Stehna
 • Břicho
 • Nohy
 • Postup lymfatické masáže

 • Před zahájením léčby lymfatickou masáží probere odborník s pacientem jeho zdravotní stav, případné kontraindikace k lymfatickým masážím a potíže, se kterými pacient přichází. Tato fakta po dohodě s pacientem zapíše odborník do karty pacienta
 • Odborník vytvoří pro pacienta vhodný postup léčby – jak často, a na jak dlouho by měl pacient na lymfatické masáže docházet, jaké partie, a jakým způsobem budou ošetřovány. Pokud je vše v pořádku, může odborník přistoupit k vohdnému ošetření pacienta – manuální či přístrojové lymfatické masaži.

Lymfatická masáž od 790 Kč

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Manuální (ruční) lymfodrenáž zabezpečuje správný průtok lymfy v těle a její pročišťování v lymfatických uzlinách, proto patří v posledních letech mezi nejvyhledávanější techniky. Umožňuje zmenšení otoků a zlepšuje kvalitu lymfatického oběhu – díky tomu se vaše tělo snadněji odvodňuje a zbavuje škodlivých látek. Pamatujte, že manuální lymfodrenáž nesmí bolet.

1 Lymfatická masáž (60min) 790 Kč

Balíček 6+1 zdarma (ušetříte: 790 Kč) 4 740 Kč

Balíček 10+2 zdarma (ušetříte: 1 580 Kč) 7 900 Kč

Často kladené dotazy

V závislosti na vybraných partií a způsobu lymfatické masáže – manuální či přístrojová se délka každého ošetření pohybuje od 35 do 60 minut. Na lymfatickou masáž je vhodné docházet 1-2 týdně dle doporučení odborníka vzhledem ke stavu pacienta.
Každé jednotlivé ošetření rozproudí lymfu v těle, tudíž se okamžitě zmírňují otoky, pokožka těla je prokrvená a prohřátá, pokud vás trápí pocit těžký nohou, dochází po lymfatické masáži k výrazné úlevě. Po lymfatických masážích nejsou žádná výrazná omezení, je doporučeno udržovat tělo v teple a přijímat dostatek tekutin.
Dlouhodobější výsledky začínají být znatelné po několika týdnech, kdy pomalu ustupují chronické potíže a celkový stav organismu se zlepšuje. K výraznějším výsledkům lze přispět vhodnou životosprávou, stravou a pohybem.

Mohlo by Vás také zajímat

Trápí vás kožní výrůstek nebo papilomy kdekoliv na těle? Neváhejte a volejte. Maximálně šetrně a...
Rychlé, cíleně zeštíhlující, modelující ošetření pro všechny ženy (i muže), které redukuje...
Celulitida na hýždích nebo na stehnech? Účinná léčba celulitidy pomocí mezoterapie se využívá již...
Injekční lipolýza je jednou z nejnovějších neoperačních metod, která zbavuje tělo nadbytečného...
Nadměrné pocení patří k velmi obtěžujícím příznakům, jak pro člověka samotného, tak zpravidla i...
Naši partneři
Naši partneři

STÁLE MÁTE DOTAZY?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět

+420

  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Uvědomuji si, že mohu moje údaje opravit a mohou také požádat o jejich odstranění.

  Zavoláme Vám

  Anna
  Customer Support BS Clinic

  Hey there I am here to help, so let me know whats up and I will be happy to find a solution.

  Start Chat with