ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, Praha 2, ČR

Mezoterapie na celulitidu

Celulitida na hýždích nebo na stehnech? Účinná léčba celulitidy pomocí mezoterapie se využívá již desítky let v USA a ve Francii. Procedura umí pokožku účinně vyhladit, rozjasnit a kůži celého těla nápadně omlazovat.

Objednat

Proč Je Injekční mezoterapie účinná na celulitidu?

Jedním z účinných způsobů, jak se zbavit celulitidy na hýždích nebo na stehnech, je injekční mezoterapie. Tato metoda odstraňování celulitidy se využívá již desítky let v USA a ve Francii.

Injekční mezoterapie je účinná a osvědčená metoda, která řeší problém celulitidy a dalších nedostatků postavy. Vliv na problematické oblasti těla (celulitida) se provádí zavedením speciálních sloučenin (koktejlů) pod kůži.

Mezoterapie těla proti celulitidě je účinnou technikou, protože zavedení mesokoktailů přímo ovlivňuje zlepšení metabolických procesů. Koneckonců, příčinou celulitidy, jak víte, není jen zadržování přebytečné vody, ale narušení procesu metabolismu mezi tukem a kožními buňkami. Proto použití tohoto typu léčby může nejen odstranit "pomerančovou kůži", ale také zajistit pozvednutí, pružnost a omlazení kůže.

Jako koktejly používané k proceduře se používají směsi, které mohou obsahovat nejen lipolytické látky, ale také enzymy, vitamíny a stopové prvky, stejně jako látky, které zlepšují lymfodrenáž a stimulují syntézu kolagenových a elastinových vláken. Navíc složení koktejlu vybírá lékař kosmetický specialista čistě individuálně, v závislosti na problému, který je třeba vyřešit.


Pracujeme v oblasti krásy již od roku 2011.

Indikace a přínosy cílené léčby celulitidy

 • Celulitida v problémových oblastech v oblasti boků, hýždí nebo břicha;
 • Křehkost kůže a ztráta elasticity
 • Povrch těla je dokonale hladký, vyrovnaný, pružný a napnutý
 • Celulitida zcela zmizí

Při injekční mezoterapie mohou být ošetřovány

 • Zadeček
 • Stehna
 • Nohy
 • Postup ošetřeni injekční mezoterapie

 • Před zahájením léčby se doporučuje poradit se s dermatologem na naší klinice. Na základě získaných údajů se připraví mezokoktejl se souborem nezbytných složek. 20 minut před zahájením léčby se aplikuje anestetický krém. Dále jsou vymezeny hranice problémové oblasti.
 • Mikroinjekce jsou aplikovány do hloubky 8-10 mm. Zákrok trvá dle rozsahu ošetřované plochy několik desítek minut. Postup je prováděn v rukavicích s povinnou předběžnou dezinfekcí pokožky pacienta. Ihned po provedení léčby se znovu aplikuje antiseptický roztok. Na ošetřovanou oblast naneseme uklidňující krém.

Injekční Mezoterapie na celulitidu od 1 650Kč

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Princip mezoterapie spočívá v podnětu tvorby kolagenu a nových buněk, které vypnou kůži a proto je perfektním řešením na odstranění celulitidy. Před zahájením léčby provádí dermatolog kosmetické vyšetření pokožky pacienta, shromažďuje informace o jeho zdravotním stavu. Na základě těchto údajů lékař určí postup léčby, zvolí vhodnou dávku léku a zóny jeho podání.

Injekční Mezoterapie 1 oblast 1 650 Kč

Balíček Injekční Mezoterapie 6+2 zdarma 9 900 Kč

Často kladené dotazy

Chcete-li dosáhnout účinků mezoterapie na celulitidu, je třeba absolvovat ošetření jednou za 7 až 10 dní. Doporučený počet ošetření závisí na stupni celulitidy a je stanoven lékařem. Obvykle je třeba 4-8 procedur.
Při celulitidě dochází ke zvětšení objemu podkožních tukových buněk, které jsou vytlačovány k povrchu kůže a vytváří na ní nevzhledné dolíčky, připomínající strukturu pomerančové kůry. V místě je značně omezen průtok krve a lymfy. Toto hromadění tukových buněk a jejich usazování způsobuje ztrátu pevnosti, jemnosti a elasticity pokožky a objevuje se nejčastěji na hýždích a stehnech. Tento stav nazýváme celulitidou.
Existuje několik stupňů celulitidy, protože celulitida není onemocnění, které vznikne ze dne na den. Rozvíjí se pomalu a dlouhodobě. Čím dříve začnete s péčí o vaše problémové partie, tím efektivnější bude výsledek. 1. Stupeň: je celulitida patrná pouze při štípnutí do kůže (tzv. štípacím testu), při kterém přitlačíme kůži dlaní směrem dolů. 2. Stupeň: první nerovnosti jsou již vidět pohledem, aniž bychom museli kůži stlačovat. Nejprve se objeví na vnější straně stehen a vyniknou při sezení nebo zatnutí svalů. Vidět jsou také ve stoje v ostrém osvětlení. 3. Stupeň: dolíčky jsou vidět vždy. Nezáleží na napnutí svalstva ani nasvícení kůže. Může docházet k tuhnutí a ztluštění vazivových vláken v podkoží. 4. Stupeň: na postižených místech jsou vidět hrubé nerovnosti, tkáň je zatuhlá, hrbolatá, dochází k městnání lymfy. V tomto stádiu se objevuje bolestivost postižených míst. Hrozí i snížené prokrvování končetin a poruchy nervového zásobení postižených oblastí. V tomto stupni jsou již poškození nevratná.

Mohlo by Vás také zajímat

Trápí vás kožní výrůstek nebo papilomy kdekoliv na těle? Neváhejte a volejte. Maximálně šetrně a...
Rychlé, cíleně zeštíhlující, modelující ošetření pro všechny ženy (i muže), které redukuje...
Lymfatická masáž neboli ruční lymfodrenáž je příjemná masážní technika s krouživými pohyby, které...
Injekční lipolýza je jednou z nejnovějších neoperačních metod, která zbavuje tělo nadbytečného...
Nadměrné pocení patří k velmi obtěžujícím příznakům, jak pro člověka samotného, tak zpravidla i...
Naši partneři
Naši partneři

STÁLE MÁTE DOTAZY?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět

+420

  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Uvědomuji si, že mohu moje údaje opravit a mohou také požádat o jejich odstranění.

  Zavoláme Vám

  Anna
  Customer Support BS Clinic

  Hey there I am here to help, so let me know whats up and I will be happy to find a solution.

  Start Chat with