ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, Praha 2, ČR

Vlasová mezoterapie

Trápí vás řídnutí vlasů? Jak zastavit padaní vlasů? Nabízíme revoluční léčbu technologií vlasové mezoterapie pro podporu růstu vlasů. Jedná se o metodu, při které se důležité aktivní látky, které zvyšují růst vlasů, aplikují injekcí do pokožky hlavy.

Objednat

Popis služby

Mezoterapie je čím dál tím více oblíbený a používaný postup v estetické medicíně. Vzhlem k velmi efektivnímu účinku patří k nejpopulárnějším kosmetickým postupům. Vlasová mezoterapie je způsob, jak dopravit látky potřebné pro růst vlasů přímo k vlasovým kořínkům. Díky mezoterapii pokožka hlavy dokáže lépe regenerovat, vlasy se stávají silnějšími a vitamíny obsažené v koktejlu přispívají k opětovnému růstu.

Do kůže hlavy se tenkou jehlou vpraví přípravky obsahující funkční látky, které kůži a vlasové folikuly krásně vyživí. Přípravky, které jsou při mezoterapii aplikovány, obsahují většinou komplex minerálů, stopových prvků, peptidů nebo dokonce růstových faktorů či kmenových buněk. Mezoterapie proti vypadávání vlasů je vhodná pro téměř všechny typy vlasu (silné, suché, normální) a řeší širokou škálu problémů, ale nemá vliv na mrtvé folikuly a atrofované vlasové cibulky.


Pracujeme v oblasti krásy již od roku 2011.

Mezoterapie vlasy. Indikace a přínosy ošetřeni

 • řídnutí, snížení hustoty a lámavost vlasů
 • suché konečky
 • nadměrná tloušťka kořínků
 • intenzivní vypadávání
 • snížení vypadávání vlasů, vyšší průměrná hustota vlasů
 • obnovení "spících"cibulek vlasů
 • posílení vlasových folikul
 • vymizení lupů
 • Vlasová mezoterapie. Postup zákroku

 • Před zahájením léčby se doporučuje konzultovat se zkušeným dermatologem na naší klinice, aby lékař připravil potřebný koktejl pro váš konkrétní problém.
 • Před aplikací léčiva je pokožka hlavy ošetřena antiseptickým roztokem. 20 minut před zahájením léčby se aplikuje anestetický krém, pokud je to možné.
 • Lékař tenkou jehlou opatrně zavede léčivo do požadované oblasti. Ambulantní léčba trvá 30-60 minut, v závislosti na velikosti léčené oblasti.
 • Ihned po provedení postupu se znovu aplikuje antiseptický roztok. K dosažení stabilního účinku je zapotřebí 6-8 ošetření (v závislosti na požadovaném výsledku).

Vlasová mezoterapie od 1 650 Kč

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Mezoterapie je založena na aplikaci speciálních léků přímo do problémové oblasti. Přípravky které jsou používány při vlasové mezoterapii obsahují velké množství aktivnách látek – vitamíny, extrakty z léčivých rostlin a mořkých řas, minerály, peptidy, aminokyseliny, mastné kyseliny, flavonoidy i nezasíťovanou kyselinu hyaluronovou.

Konzultace (odečítá se od ceny I. ošetření) 500 Kč

Vlasová mezoterapie 1 sezení 1 650 Kč

Vlasová mezoterapie 5+1 zdarma 8 250 Kč

Vlasová mezoterapie 6+2 zdarma 9 900 Kč

Vlasová mezoterapie 8+2 zdarma 13 200 Kč

Často kladené dotazy

Rehabilitační období po zákroku je pouze 2 dny, pak si již můžete mýt i barvit vlasy. Punkce by již měla být dobře zhojena. Po dvou dnech se můžete starat o své vlasy způsobem, na který jste zvyklí.
Těhotenství a kojení, pooperační období, cholelitiáza, alergie na léky používané v koktejlech. Užívání určitých léků, které jsou neslučitelné s mezoterapeutickými léky.
Naši partneři
Naši partneři

STÁLE MÁTE DOTAZY?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět

+420

  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Uvědomuji si, že mohu moje údaje opravit a mohou také požádat o jejich odstranění.

  Zavoláme Vám

  Anna
  Customer Support BS Clinic

  Hey there I am here to help, so let me know whats up and I will be happy to find a solution.

  Start Chat with