ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, Praha 2, ČR

Vlasová plazmaterapie

Jak podpořit růst vlasů? Vlasová plazmaterapie vlastní krevní plazmu obohacenou o růstové faktory a proteiny pomáhá růstu nových vlasů a příznivě ovlivňuje zdraví vlasové pokožky.

Objednat

Popis služby plazmaterapie pro podporu růstu vlasů

Díky vlastní krevní plazmě můžete obnovit růst vlasů. Plazmaterapie je jedno z nejpřirozenějších ošetření na růst vlasů. Odborníci říkají, že růst vlasů začíná doslova od pokožky, proto pro podporu růstu vlasů volíme plazmaterapii, která dodá vlasové pokožce všechny přirozeně potřebné živiny pro růst nových vlasů. Při zákroku odebereme nejprve pacientovi menší množství krve, ze které se ve speciálním přístroji odděli plazma, kterou poté aplikujeme na vlasovou pokožku a do podkoží pacienta. Procedura může být lehce bolestivá, je však velmi účinná. Zároveň díky použití vlastní plazmy je často jedinou metodou pro pacienty s alergiemi a s velmi citlivou pokožkou, kteří hledají něco, co podporuje růst vlasů.


Pracujeme v oblasti krásy již od roku 2011.

Vlasová plazmaterapie. Indikace a přínosy

 • snížení hustoty vlasů
 • lámavost
 • suché konečky
 • nadměrná tloušťka vlasových kořínků
 • intenzivní ztráta vlasů
 • Snížení ztráty vlasů
 • obnovení "neaktivních" vlasových cibulek
 • posílení vlasových folikul
 • průměrné množství vlasů stoupá
 • vymizení lupů
 • Vlasová plazmaterapie. Postup zákroku

 • Před zahájením léčby doporučujeme konzultaci s naším lékařem, který pacienta informuje o průběhu a možných komplikacích této metody léčby. Zároveň lékař s pacientem probere zdravotní stav a anamnézu pacienta. Pacient poté podepíše informovaný souhlas s postupem ošetření.
 • Pokožku hlavy lékař nejprve ošetří antiseptickým roztokem, který pokožku čistí a dezinfikuje. Zároveň, pokud je to možné, aplikuje na ošetřovanou oblast anestetický krém, který zmírní nepohodlí při zákroku. Pro jeho efekt, jej nechává lékař působit asi 20 minut.
 • Lékař odebere přibližně 8-16 ml krve, ze které za pomoci speciálního přístroje – centrifugy uvolní krevním plazmu. Množstí odebírané krve závisí na velikosti ošetřované plochy a odběr i odstřeďování probíhá se sterilními nástroji.
 • Poté ošetřující lékař pomocí tenké jehly pečlivě aplikuje připravenou plazmu do požadované zóny. Ambulantní léčba trvá 30-60 minut, v závislosti na velikosti léčené oblasti. Po aplikaci je celá ošetřovaná oblast znovu dezinfikována antispetickým roztokem. K dosažení stabilního účinku doporučujeme 2-4 zákroky (v závislosti na požadovaném výsledku).

Vlasová plazmaterapie od 3 900 Kč

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Ošetření plazmaterapií je aplikace vlastní krevní plazmy, obohacené krevními destičkami. Plazma je hlavním stimulátorem pro růst buněk kůže, ale také podporuje aktivitu buněk v místě aplikace. Terapie začíná odebráním menšího množství krve klientovi. Ve speciálním přístroji následně dojde k oddělení plazmy a ta je poté klientovi aplikována do kůže a podkoží.

Konzultace (odečítá se od ceny I. ošetření) 500 Kč

Vlasová plazmaterapie 1 sezení 3 900 Kč

Vlasová plazmaterapie 3+1 zdarma (ušetříte až 3 900 Kč!) 11 700 Kč

Často kladené dotazy

Dva dny před zákrokem je lepší nejíst polotovary, slané, smažené a mastné potraviny, tonické nápoje (silný čaj, káva, alkohol). Začněte pít hodně tekutin. Pět hodin před zákrokem plazmaterapie doporučujeme již nejíst, dát si například pouze lehkou snídani (uhlohydrát).
40% pacientů vykazuje pozitivní účinek po prvním zákroku. Opakované návštěvy jej zesilují. Celá léčba zpravidla zahrnuje 4 zákroky.
Naši partneři
Naši partneři

STÁLE MÁTE DOTAZY?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět

+420

  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Uvědomuji si, že mohu moje údaje opravit a mohou také požádat o jejich odstranění.

  Zavoláme Vám

  Anna
  Customer Support BS Clinic

  Hey there I am here to help, so let me know whats up and I will be happy to find a solution.

  Start Chat with