ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, Praha 2, ČR

Výplně vrásek kyselinou hyaluronovou

Výplně vrásek kyselinou hyaluronovou jsou využívány k vyhlazení vrásek, modelaci kontur obličeje, vyplnění jeho objemu, revitalizaci dekoltu, krku nebo rukou. Ošetření výplněmi nemění mimiku, ale zjemňuje rysy a činí obličej svěží a mladší. Téměř okamžitý a velmi dlouhotrvající efekt.

Objednat

Popis služby

Při odstraňování vrásek kyselinou hyaluronovou se injekční technikou aplikuje gelovitá látka (kyselina hyaluronová) do vrásek v oblasti obličeje, krku a dekoltu. KKyselina hyaluronová se vyskytuje v naší pokožce, tudíž je to látka tělu vlastní. Z výsledku se po aplikaci můžete těšit přibližně 6-12 měsíců, poté se postupně vstřebává. V případě opakované aplikace se doba viditelného efektu prodlužuje.

Je naprosto přirozené, že s přibývajícími roky množství kyseliny hyaluronové klesá a to je důvod, proč pokožka ztrácí mladistvý vzhled a svěžest. Zprvu se objevují malé vrásky, které se v důsledku působení ultrafialového záření ze slunce, špatných návyků – tabákový kouř a životního stylu postupem času stále více prohlubují.

Mezi nejčasnější příznaky stárnutí patří ztenčení pokožky, ztráta plnosti kontur obličeje, výskyt vrásek a unavený vzhled i přesto, že dostatečně odpočíváme.

Aplikace kyseliny hyaluronové pomáhá pleť hydratovat a podporuje opětovnou tvorbu kolagenu.

Proč jsou injekce kyseliny hyaluronové tolik oblíbené?

Ošetření kyselinou hyaluronovou je u klientů velmi oblíbené hned z několika důvodů. Po proceduře, která trvá jen několik minut je efekt okamžitě viditelný, vypadá přirozeně a nemění výraz obličeje. U správně aplikované výplně kyselinou hyaluronou tak nikdo nikdy nebude mít žádné podezření, že jste nějaké úpravy podstoupili.

Injikovaná kyselina hyaluronová bohatě zvlhčuje pokožku, vyplňuje její vrásky, dodává objem tkáním, profiluje kontury obličeje a zlepšuje barevný odstín pokožky.

Jak funguje ošetření kyselinou hyaluronovou a kdy jsou vidět výsledky?

Kyselina hyaluronová přitahuje vodu, zajišťuje, že vlhkost je udržována v buňkách a je přítomna v přirozené formě v lidském organismu. Injekční kyselina hyaluronová se používá ke snížení vzhledu jemných linek a vyhlazení vrásek, záhybů obličeje a k vytvoření struktury a objemu obličeje a rtů. Účinky injekční kyseliny hyaluronové se projeví ihned po zákroku a následně ještě v průběhu pár týdnů.

injekce kyseliny hyaluronove Praha

Co dělat před ošetřením?

Lékař nejprve zkontroluje anamnézu pacienta. Následně posoudí stav a zda může být ošetřen. Ošetřované oblasti by měly být udržovány čisté. Pokud dojde k infekci kůže, je třeba léčbu odložit, dokud neodezní. Pacienti, kteří užívají léky na ředění krve (aspirin, ibuprofen, některé rostlinné léky), by je měli vysadit dva týdny před injekcí se souhlasem lékaře, který jim je předepisuje.

Kontraindikace pro injekční výplně kyselinou hyaluronovou

Ačkoliv jsou injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové zcela bezpečné, existuje několik kontraindikací. Jedná se o těhotenství a kojení, autoimunitní onemocnění, celkové akutní virové nebo bakteriální onemocnění či lokální infekce kůže. To platí i o rtech, na kterých nesmí být opar.

Jak dosáhnout dokonalého výsledku?

Injekce kyseliny hyaluronová a její cena závisí na množství a značce aplikované výplně. Lze ji také kombinovat s dalšími zákroky na naší klinice. Většinou s aplikací botulotoxinu, plazmaterapií, omlazující mezoterapií nebo Aptos nitěmi. Případná další ošetření nejeprve ale doporučujeme konzultovat s naším lékařem.


Pracujeme v oblasti krásy již od roku 2011.

Indikace a přínosy vyplnění vrásek kyselinou hyaluronovou

 • hluboké vrásky mezi obočím. vpadlé kruhy pod očima
 • vrásky od nosu ke koutkům úst (tzv. nosoretní rýhy)
 • jemné jednotlivé vrásky na tvářích a kolem úst
 • ustupující brada
 • vpadlé jizvy po akné
 • výrazně povolena pokožka dolní čelisti
 • zmenšení a vypnutí vrásek
 • okamžitý a dlouhotrvající efekt
 • obnovení plnosti obličeje, celkový minilifting tváře
 • mladistvý a přirozený vzhled
 • pozvednutí kontur, zvednutí ústních koutků
 • modelace ustupující brady a vyrovnání kontury dolní čelisti

Které oblasti mohou být ošetřovány

 • Obličej
 • Dekolt
 • Krk
 • Rty
 • Tělo

Výplně vrásek kyselinou hyaluronovou od 4 700 Kč

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Injekční výplně vám tak za méně než 30 minut dokážou velmi přirozeně vyplnit vrásky nejen na obličeji. Krásného efektu si můžete užívat více jak 6 měsíců. Efekt výplní je patrný ihned po aplikaci.

Obličej JUVE-DERM od 7 800 Kč

Obličej HYMIRA od 5 200 Kč

Obličej ALIAXIN 4 700 Kč

Obličej TEOSYAL od 5500 Kč

Obličej Dermastyle od 5 200 Kč

Často kladené dotazy

Délka ošetření závisí na rozsahu ošetřované oblasti. Může trvat 15 minut ale i hodinu, pokud se jedná o tekutý lifting (mini facelift).
Aplikace výplní kyselinou hyaluronovou není vhodná pro klienty, kteří mají tendenci k rozvoji hypertrofických jizev, autoimunitního onemocnění nebo se na něj léčí, je jim známo, že jsou přecitlivělí na kyselinu hyaluronovou, dále pro těhotné a kojící ženy, klienty s kožními záněty a infekcemi, nebo s poruchami imunity.
Biorevitalizace se provádí nezasítovanou (řídkou) kyselinou hyaluronovou je jednou z hlavních součástí mezibuněčné hmoty. Vyskytuje se ve větším množství v kůži, v očním sklivci, synoviální tekutině, měkkých vazivových tkáních. V kůži zajišťuje vlhkost, pevnost a pružnost. Indikací k použití výplňových materiálů je korekce vad kůže, které jsou pod úrovní kožního povrchu, nejčastěji k odstranění vrásek.
Doba trvání je velmi individuální a trvá asi 5 až 12 měsíců, ale záleží na mnoha faktorech včetně ošetřované lokality.
Do šesti hodin po ošetření, ošetřené místo nemačkejte, nemasírujte a mimicky nenamáhejte. Do týdne po aplikaci výplní je vhodné vyvarovat se masáží obličeje a jiných kosmetických ošetření obličeje. Nevystavujte ošetřenou oblast intenzivnímu teplu nebo expozici UV záření, dokud neopadne otok a začervenání.
Naši partneři
Naši partneři

STÁLE MÁTE DOTAZY?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět

+420

  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Uvědomuji si, že mohu moje údaje opravit a mohou také požádat o jejich odstranění.

  Zavoláme Vám

  Anna
  Customer Support BS Clinic

  Hey there I am here to help, so let me know whats up and I will be happy to find a solution.

  Start Chat with