ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, Praha 2, ČR

ZVĚTŠENÍ RTŮ. VÝPLŇ RTŮ KYSELINOU HYALURONOVOU

Malý a nenáročný zákrok s dokonalým výsledkem. Aby byl objem rtů větší a jejich tvar krásnější. Kyselina hyaluronová nabízí skvělé účinky pro dosažení maximálních výsledků při zvětšování rtů.

Objednat

PROČ KYSELINA HYALURONOVÁ DOKÁŽE PŘIROZENĚ A BEZPEČNĚ MODELOVAT RTY?

V dnešní době je trend velkých rtů mnohem více populární, než kdy dříve. Výplně dodávají rtům plnější a šťavnatější vzhled, ale umí také skvěle řešit asymetrii. Zvětšení rtů je jedna z nejčastějších kosmetických procedur, kterou ženy vyhledávají v ordinacích estetických klinik.

Kyselina hyaluronová je přirozeně se vyskytující přírodní látka v našem těle. Přibližně 50 procent se nachází přímo v pokožce, které dodává mladistvý vzhled; bohužel, jak stárneme, dochází k odbourávání kolagenu, elastinu i kyseliny hyaluronové. Pomocí kyseliny hyaluronové dosáhneme požadovaného zvětšení rtů přirozeným způsobem a nejbezpečnější možnou formou součastnosti. Ošetřením lze též korigovat vrozenou nebo získanou asymetrii rtů. Při zvětšování rtů, neboli též augmentaci, preferujeme co nejvíce přirozený výsledek - jako byste se s nádhernými rty již narodila.

Tento postup je ideální pro ty, kteří nechtějí podstupovat chirurgický zákrok. Vzhledem k tomu, že se kyselina hyaluronová časem vstřebává (u kuřáků rychleji) je zvětšení rtů výplněmi pouze dočasné řešení. Proto krásné plné rty vám vydrží až 12 měsíců. Během této doby se výplňový materiál vstřebává. Po uplynulé době doporučujeme ošetření zopakovat.


SERV_IMG
SERV_IMG

INDIKACE A PŘÍNOSY OŠETŘENI

 • asymetrie tvaru rtů (ať už vrozenou či získanou)
 • rty malé a úzké
 • malé vrásky nad horním rtem - “kuřácké vrásky”
 • řeší drobné asymetrie okrajů i objemu
 • zvětšuje objem a upravuje pokleslé ústní koutky
 • odstraňuje vrásky nad horním rtem

KTERÉ OBLASTI MOHOU BÝT OŠETŘOVÁNY

 • Rty Rty
 • POSTUP OŠETŘENÍ (ZÁKROKU)

 • Prvním krokem ke zvětšení rtů je konzultace s lékařem. Je důležité, aby co nejpřesněji porozuměl vaší představě o očekávané velikosti a tvaru rtů. Zákrok probíhá ambulantně a trvá cca 30 minut.

 • Po znecitlivění lékař vstřikuje gel z kyseliny hyaluronové tenounkou jehlou nebo drobnou kanylou přímo do rtů. Během zákroku ústa mírně otékají. Klient ihned po ošetření odchází domů. Otok mizí během 2-3 dnů, konečný efekt se dostavuje během 7-10 dnů.

CENA. ZVĚTŠENÍ RTŮ od od 4 900 Kč

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Díky tomu, že ošetření není trvalé, můžete si vyzkoušet, zda vám aplikované množství vyhovuje. V případě nespokojenosti není problém kyselinu hyaluronovou doplnit. Pokud se vám zdá, že jsou rty zvětšené příliš, lékař může kyselinu hyaluronovou rozpustit a vrátit rty okamžitě do původního stavu. Nebo naopak neobnovit a vrátit se ke své přirozenosti. Po zákroku můžete mít v místě vpichů lehké otoky, ale žádné jiné vedlejší účinky zde nehrozí.

Zvětšení rtu / TEO SYAL RHA Kiss (0,7ml) od 5 500 Kč

Zvětšení rtu / JUVE DERM ultra smile (0,55 ml) od 5 500 Kč

Zvětšení rtů/ ALIAXIN od 4 900 Kč

Zvětšení rtů/ Dermastyle od 5 200 Kč

Zvětšení rtů/ HYAMIRA od 5200 Kč


PŘIROZENÉ ZVĚTŠENÍ RTŮ V PRAZE. VÝPLŇ RTŮ KYSELINOU HYALURONOVOU

Často kladené dotazy

Hned po ošetření můžete mít ošetřené místo mírně zarudlé, oteklé, bolavé, nebo můžete mít pocit svědění. To je normální výsledek injekční aplikace. Pokud by tyto pocity přetrvávaly déle, nebo se vyskytly jiné neobvyklé vedlejší účinky, kontaktujte prosím svého ošetřujícího lékaře. 2- 3 dny po zákroku byste si měla ošetřovanou oblast jemně masírovat 30 sekund vždy ráno a večer. S jemnou masáží byste měla začít nejdříve po 6 hodinách od zákroku. Po uplynutí 6 hodin od zákroku si můžete ošetřenou oblast také jemně umýt mýdlem a vodou. Make-up si naneste až druhý den. Počáteční svědění může přetrvávat déle. Někteří pacienti pociťují svědění i po dobu jednoho týdne. Dokud počáteční svědění a zčervenání neodezní, neměla byste se opalovat, saunovat, nebo se vystavovat extrémnímu chladu.
Doba trvání účinku je individuální, obvykle od 6 do 12 měsíců i déle. Pokud se vám zdá, že jsou rty zvětšené příliš, může lékař kyselinou hyaluronovou rozpustit a vrátit rty do původního stavu prakticky okamžitě. Pokud byste naopak si přála ještě větší objem, je samozřejmě možné rty tzv. „dopíchnout“
Naši partneři
Naši partneři

STÁLE MÁTE DOTAZY?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět

+420

  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Uvědomuji si, že mohu moje údaje opravit a mohou také požádat o jejich odstranění.

  Zavoláme Vám

  Anna
  Customer Support BS Clinic

  Hey there I am here to help, so let me know whats up and I will be happy to find a solution.

  Start Chat with