ul. Rumunská 12, Praha

ул. Rumunská 12, 120 00,
Прага 2, Чехия

ул. Rumunská 12, 120 00,
Прага 2, Чехия

karbonový laserový peeling
Chemický peeling

Zlepšuje texturu pleti a vyrovnává nerovnoměrnou pigmentaci. Pomůže vyhladit jemné linky a vrásky.

Karbonový peeling. Hollywood peel

Karbonový laserový peeling (Hollywood peel)

Laserový karbonový peeling je neinvazivní, zcela bezbolestné laserové ošetření pleti, které rychle a účinně léčí různé nedokonalosti kůže, bez vedlejších účinků nebo prostojů pacienta a s okamžitými výsledky.

Kombinace laserové technologie s lékařským uhlím poskytuje vynikající čištění pokožky a výrazně zlepšuje celkový tón pleti. Rychlá doba léčby a okamžité výsledky činí tuto proceduru pohodlnou a vysoce účinnou.

Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti a je obzvláště prospěšné pro pacienty, kteří mají mastnou pleť, černé tečky, rozšířené póry, povadlou pleť, hrubou/nerovnoměrnou texturu kůže a akné.

Jak karbonový peeling funguje?

Ošetření karbonový peeling se provádí pomocí unikátního laseru nejnovější generace. Jediný v České republice a na Slovensku od firmy DEKA (Itálie) je vysoce výkonný laserový systém s Q-Switched, Dlouhé Impulsní a Kvazi-Dlouho Pulsní režimy provozu. Nabízí různé vlnové délky laseru, extrémně krátkou dobu trvání impulsu 7 sec a sadu aplikátorů s různými rozměry.

Pracujeme v oblasti krásy od roku 2011

Pracujeme v oblasti krásy od roku 2011

INDIKACE A PŘÍNOSY HOLLYWOOD PEELINGU

Akné, pigmentace, melasma
Zjizvení po akné
Zvětšené a ucpané póry
Jemné linie a vrásky
Matná pleť
Vypnutí pleti a omlazení pleti
Stažení pórů
Zesvětlení pigmentací
Zlepšení akné a účinné vyčištění
Zlepšení textury pokožky

KTERÉ OBLASTI MOHOU BÝT OŠETŘOVÁNY?

Лицо

Obličej

Шея

Krk

Декольте

Dekolt

Руки

Zada

POSTUP OŠETŘENÍ (ZÁKROKU)

01

Ošetření karbonový peeling začíná nanesením vrstvy aktivního uhlí aplikované na celou tvář. Černě zbarvený krém slouží jako exogenní umělý chromofor nebo foto-enhancer pro zvýšení fototermálních a fotoakustických účinků laseru na ošetřovanou oblast.

02

Po zaschnutí uhlíku vám lékař poskytne oční štíty, které chrání vaše oči před laserem. Laser je předán přes uhlíkové vrstvy, který ohřívá a ničí uhlíkové částice na povrchu kůže a uvnitř pórů, dosažení hlubokého kůže resurfacing efektu a okamžité vyhlazení pokožky.

03

Pokud máte velmi citlivou pokožku nebo tmavé skvrny, jako je melasma, může lékař doporučit přeskočení kroku zahřívání. Laser také ohřívá subdermální tkáň, zvyšuje kolagen a plumping jemné linie. Při nastavení vyšší energie bude laser použit k fragmentaci kapalného uhlíku na malé částice.

04

Váš lékař může po ošetření na pokožku aplikovat také hydratační krém a opalovací krém. Po laserovém peelingu opatrně ošetřete pokožku a pokračujte v hydrataci denně.

CENA. KARBONOVÝ LASEROVÝ PEELING

CENA 2 400 KČ

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Laserový peeling s karbonovou maskou, často nazývaný také Carbon Laser Peel nebo Hollywood Peel má několik cílů a výhod pro pokožku: zmírnění projevů stárnutí pleti, vyhlazení vrásek, celkové rozjasnění obličeje, léčba akné a pigmentací. K dosažení požadovaného efektu je vhodné zákrok 4-6x opakovat.

Akné, pigmentace

Obličej (Akce!)

2 400 Kč 1950 Kč

Krk a dekolt

3 000 Kč

Zada

4 000 Kč

Karbonový peeling. Laserový hollywood peel
CHEMICKÝ PEELING
Image is not available
Laserový karbonový peeling
 1. Vylepšené a okamžité výsledky
 2. Neinvazivní, zcela bezbolestné
 3. Žádné vedlejší účinky

"Dlouho jsem se potýkala s jizvami a postakne. Vyzkoušela jsem téměř všechny inzerované prostředky. Mé zoufalství nebylo limitováno, dokud jsem se neobrátila na Beautyshape kliniku. Lékař mi doporučil začít s karbonovým peelingem. Prošla jsem jen 5 sezení a chci říct, že stav mé kůže se výrazně zlepšil, postakne a jizvy zmizely. Muži se na mě znovu dívají a já jsem sebejistější. Doporučuji tento postup všem, kteří se ocitli v podobné situaci." Martina.N

CHEMICKÝ PEELING
Laserový peeling s karbonovou maskou
Laserový peeling s karbonovou maskou
 1. Celkové ozdravení kůže
 2. Obnovení pružnosti a hebkosti pokožky
 3. Dosažení jejího mladistvějšího vzhledu
 4. Zepšeni imunity pokožky a její ochranné funkce

"Také známý jako "hollywood peel". Očekávala jsem, že toto ošetření bude bolestivé a podráždí mou pokožku. Byla jsem příjemně překvapena, že moje bolest byla jen asi 2/10. Samotná procedura netrvala déle než 30 minut. Moje pokožka byla lehce podrážděná, ale doktor mi dal uklidňující krém a podráždění bylo pryč 2. den. Celkově je moje pokožka měkkčí, než kdy jindy! Mám rozzářenou pokožku! Určitě se objednám znovu!." Pavla M.

previous arrow
next arrow

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Kolik procedur karbonového peelingu je potřeba k dosažení požadovaného efektu?

TPočet procedur závisí na problému, se kterým jste na kliniku přišli. Pokud jsou nedokonalosti drobné (matná pleť, mírná pigmentace, „unavený“ vzhled)- postačí 4-6 ošetření. Výraznější problémy (akné, výrazná pigmentace) si žádají 6-8 ošetření.

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

NAŠI PARTNEŘI

Image

STÁLE MÁTE DOTAZY?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět

+420
Search
  Я подтверждаю, что ознакомлен и согласен с  условиями обработки моих персональных данных. Я уведомлен о том, что вправе письменно отозвать свое согласие.

  logo

  BEAUTYSHAPE ПРАГА
  Клиника эстетической медицины
  Профессиональные эстетические услуги, опытные врачи, приятная обстановка, превосходное оборудование.
  Работаем в области красоты с 2004 года.

  Наши услуги

  КОНТАКТЫ

  ул. Rumunská 12, 120 00, Прага 2, Чехия