ul. Rumunská 12, Praha

ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

Estetické zákroky pro muže

ESTETICKÉ ZÁKROKY PRO MUŽE

OPERACE VÍČEK (BLEFAROPLASTIKA)

OPERACE VÍČEK (BLEFAROPLASTIKA)

Ať už je vám 35 let a teprve začínají být vidět první známky stárnutí, nebo 55 let s kůží, která přesně neuchovává vaše narozeniny v tajnosti, pravděpodobně hledáte způsob, jak vrásky snížit a podpořit vypnutí pleti. Existuje hned několik způsobů, jak výskyt vrásek minimalizovat a dokonce je i odstranit – my vám s tím pomůžeme!

Co jsou vrásky a co je způsobuje?

Vrásky se vyskytují hlavně na těch částech těla, které jsou nejvíce vystaveny slunci, včetně obličeje, krku, hřbetu rukou a horní části předloktí.

Vrásky spadají do dvou kategorií: jemné, povrchové linie a hlubší rýhy například nosoretní rýha. Pokud vás vaše vrásky trápí, nebo pokud jim chcete zabránit u nás máte na výběr hned mezi několika ošetřeními.

Mezi faktory, které podporují zvrásnění, patří:

  • Kouření
  • Typ pleti (lidé se světlou pokožkou a modrýma očima jsou náchylnější ke škodám na slunci )
  • Dědičnost (některé rodiny vrásek více)
  • Slunce

Druhy ošetření na vyhlazení vrásek

V první řadě k vyhlazení pleti může pomoct estetická dermatologie - Hyaluronová revitalizace, neboli Biorevitalizace. Znamená to navrácení života kůži a výplň vrásek. Jedná se o nechirurgický a široce používaný způsob boje proti stárnutí kůže a různým kožním problémům v estetické medicíně. Během procedury se kůži injikují malé dávky čisté kyseliny hyaluronové neživočišného původu.

Pokud se zajímáte jak odstranit vrásky na čele, nebo vrásky kolem úst, zde doporučujeme Botox, který perfektně funguje na zamračených liniích mezi obočím a dokáže si poradit s vyhlazením vrásek a také na odstranění vrásek pod očima.

Jestliže Vás trápí spíš mimické vrásky je zde chemický peeling, lékař aplikuje na postižené oblasti kyselinu, která spálí vnější vrstvu pokožky, aby odstranila stařecké skvrny, vrásky nad horním rtem, pihy a vrásky.

Další možností je mezoterapie, je to relativně mladá metoda, která nabízí postup, jak dosáhnout omlazení pokožky obličeje, dekoltu, či hřbetů rukou. Jde o metodu, která vyvolává tvorbu nových buněk a kolagenu, čímž se vyhlazují vrásky na krku a vypíná pokožka.

Pokud uvažujete o provedení kosmetického zákroku, poraďte se s našimi zkušenými lékaři.

NAŠI PARTNEŘI

logo

BEAUTYSHAPE Clinic
Klinika estetické medicíny.
Profesionální estetické služby‎, zkušení lékaři, příjemné prostředí, špičkové vybavení.
Pracujeme v oblasti krásy od roku 2004

Naše služby

KONTAKTY

ul. Rumunská 12, 120 00, Praha 2, Česká republika