ul. Rumunská 12, 120 00, Praha 2, Česká republika

Injekční lipolýza na odstranění tuku

Injekční lipolýza je jednou z nejnovějších neoperačních metod, která zbavuje tělo nadbytečného tuku. Zajímavá, velmi účinná nová metoda, která vás zbaví tukových polštářků navždy. Injekční lipolýza - krásné křivky bez operace!

Objednat

Injekční lipolýza - účinná nechirurgická metoda rozpouštění tuku

Injekční lipolýza je jednou z novějších neoperačních metod, která zbavuje tělo nadbytečného tuku a celulitidy. Nejedná se o zázračný způsob redukce váhy, ale o řešení tukových polštářků v partiích, kde nepomáhá ani pravidelné sportování či redukční dieta.

Nejčastěji se používá k odstranění tuku z břicha, zmenšení podbradku, dále pak v oblasti paží, zad, boků, stehen, ke zmenšení ložisek tuku, která je obtížné redukovat dietou či cvičením. K odbouvání tuků se používá směs preparátů, které dokážou štěpit tukové buňky a bezpečně je odbourat z těla ven.

Při Lipolýze se jemně rozštěpí a rozruší tuková buňka. Následně dochází k zkapalnění tuku v buňkách, který se přirozenou cestou vyloučí z těla. Tuková buňka se nejen vyprázdní, ale i přestane existovat a nová buňka se už místo ní nikdy nevytvoří. Výsledek lipolýzy je trvalý. Postupně se zlepšuje do 4-6 týdnů od aplikace.


Pracujeme v oblasti krásy již od roku 2011.

Indikace a přínosy ošetřeni

 • nadbytečný tůk: stehna, břicho, boky, kolena
 • šetrná metoda odstranění menších tukových zásob – nejde o úplné odstranění tuku! Zpevnění pokožky.

Které oblasti mohou být ošetřovány

 • Tělo
 • Zadeček
 • Stehna
 • Břicho
 • Nohy
 • Postup ošetření (zákroku)

 • Na místo vpichu se aplikuje nejdříve znecitlivující mast, aby to klienta nebolelo a následně tenkou jehlou je přímo do tukového polštářku vpíchnuta látka lecitin.
 • Díky tomu začne tuk z těla odcházet, což ještě podpoříte zvýšeným příjmem tekutin.
 • Samotný zákrok není náročný, trvá přibližně 30-45 minut. Zákrok je bezbolestný, proto není prováděn v anestezii, a to ani v lokální.
 • Ihned po ošetření můžete jít domů a vrátit se ke svým běžným činnostem. Doporučujeme pít nejméně 2 litry vody denně a užívat dostatek vitamínů, minerálů a antioxidantů. Tím se zrychlí odtok rozpuštěného tuku z těla.

Injekční lipolýza na odstranění tuku od 1 500 Kč

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Injekční lipolýza je jednou z nejnovějších neoperačních metod, která zbavuje tělo nadbytečného tuku. Během lipolýzy se aplikuje tenkou jehlou látka fostatydylcholin přímo do nežádoucího nahromaděného tuku. Není potřeba používat anestezii, a to ani lokální. Je určena převážně pro partie, kde nepomáhá cvičení ani dieta.

Injekční lipolýza Tělo 3 300 Kč

Balíček Injekční lipolýza 3x ošetření (ušetříte až 1 650 Kč!) 8 250 Kč

Často kladené dotazy

Stehna a hýždě, dolní a horní část břicha, kolena, ramena, ruce a záda, · podbradek, krk a tváře.
Účinky injekční lipolýzy nelze srovnávat s liposukcí, tj. jednorázovou chirurgickou metodou pro trvalé odstranění většího množství tukové tkáně. Výsledek injekční lipolýzy je stejně trvalý, neobjevuje se však přímo, ale až po určité době. Lipolýza určena hlavně těm, kteří se nemohou zbavit tukových polštářků dietou ani cvičením. Lipolýza zbavuje tělo nadbytečného tuku a celulitidy. Lze ji označit za neinvazivní liposukci. Výhodou je, že nemusíte absolvovat náročnou proceduru liposukce, která se využívá při odstraňování většího množství tuku. Na rozdíl od ní je však tuk při injekční lipolýze odstraněn naprosto rovnoměrně.
Efekt injekční lipolýzy je patrný asi za 4 týdny, kdy se tuk postupně rozpouští. Velkou výhodou je, že tuk je odstraněn rovnoměrně. Ošetření má příznivý vliv na kolagen, čímž je dosaženo stahujícího efektu kůže. Výsledek lipolýzy je trvalý. Postupně se zlepšuje do 4-6 týdnů od aplikace. Tuková buňka se nejen vyprázdní, ale i přestane existovat a nová buňka se už místo ní nikdy nevytvoří. Injekční lipolýzu doporučujeme 2-4x opakovat pro dosažení optimálního efektu.
Absolutní kontraindikace: těhotné a kojící ženy, diabetici s cévním onemocněním (mikroangiopatie). Relativní kontraindikace: Autoimunopatie Závažné onemocnění jater a ledvin Riziko akutní nebo chronické infekce Známá přecitlivělost na kteroukoliv složku přípravku Alergie Poruchy srážlivosti krve Závažná adipozita – hromadění tuku (BMI více než 30) Menstruace (relativní kontraindikace – zvýšená citlivost a riziko tvorby modřin) Alergie na sóju (ořechy) Hepatitis, herpes (opar), HIV Onkologické onemocnění Epilepsie Prodělané cévní příhody Trombóza, embolie Náchylnost ke krvácení.
Naši partneři