ul. Rumunská 12, 120 00, Praha 2, Česká republika

Aplikace botulotoxinu pro vyhlazení vrásek

Není toxin jako toxin. Takový botulotoxin je vskutku zázračný. Znehybní část vašich mimických svalů, čímž vyhladí vrásky a dodá vám mladistvý vzhled. Zbavte se vrásek okamžitě, zastavte stárnutí a získejte zpět hladkou a mladou pokožku.

Objednat

Popis služby

Aplikace botulotoxinu se používá k odstranění či snížení mimických vodorovných vrásek, odstraní také vrásku nad kořenem nosu nebo vějířky kolem očních koutků. Má také pozitivní vliv na celkové uvolnění nežádoucího výrazu obličeje. Vrásky mizí během několika desítek minut, definitivní výsledek je patrný během 2-5 dnů.

Botulotoxin je látka, která se v medicíně úspěšně používá již řadu let. Botulotoxin slouží ke svalové relaxaci. Ve věku 30+ se botulotoxin aplikuje k potlačení výrazné mimiky a odstranění mimických vrásek v partiích na čele, nad nosem mezi obočím a kolem očí. Výsledný efekt se dostavuje pozvolna, takže vaše okolí si nevšimne násilné změny.


Pracujeme v oblasti krásy již od roku 2011.

Indikace a přínosy ošetřeni

 • mimické (dynamické) vrásky na obličeji
 • vrásky mezi obočím, v okolí očí a na čele
 • odstraňuje vrásky v obličeji, mezi obočím, v okolí očí a na čele
 • působí také jako prevence proti tvorbě hlubokých vrásek

Které oblasti mohou být ošetřovány

 • Obličej
 • Krk
 • Čelo
 • Postup ošetření (zákroku)

 • Odstranění vrásek botulotoxinem probíhá ambulantně a trvá 15-20 minut - v závislosti na rozsahu ošetření.
 • Lékař velmi tenkou jehličkou aplikuje pod vrásku tekutý botulotoxin. Jeho účinek začne nastupovat během následujících 3-5 dní.
 • Ošetření je téměř bezbolestné a bývá velmi dobře snášeno. Doba působení botulotoxinu je minimálně 4 až 8 měsíců.
 • Bezprostředně po zákroku nedoporučujeme chodit na přímé slunce, navštěvovat saunu a bazén. 24 hodin od ošetření nedoporučujeme používání make-upu ani jiné kosmetiky.

Aplikace botulotoxinu pro vyhlazení vrásek od 2 500 Kč

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Botulotoxin Vám mohou aplikovat pouze vyškolení certifikovaní lékaři.

Botulotoxin: Glabela (oblast mezi obočím) 2 500 Kč

Botulotoxin: vrásky na čele 2 500 Kč

Botulotoxin: Okolo očí („vrásky smíchu“) 2 500 Kč

Často kladené dotazy

Účinek začne nastupovat mezi 2 až 10 dnem a vrcholí do 2 až 4 týdnů po první aplikaci. Efekt trvá minimálně 4 až 8 měsíců. Poté postupně odeznívá a je třeba ošetření opakovat. Čím déle na aplikaci botulotoxinu chodíte, tím delší jsou intervaly mezi jednotlivými návštěvami.
Jedná se o jednoduchou injekční aplikaci, která spočívá v oslabení činnosti mimických svalů. Látka se aplikuje přímo do svalu, který způsobuje vrásku. Tento sval je dočasně relaxován, přeruší se nervosvalový přenos vzruchu a omezí se svalové působení na tvorbu vrásky. Navíc se zamezí dalšímu prohlubování vrásek. Účinek botulotoxinu trvá do regenerace nervosvalového spojení. Tato doba je v literatuře udávána mezi 3-4 měsíci. Funkce svalu se obnoví nejdříve za 3 měsíce, každou další aplikací Botulotoxinu se účinek prodlužuje.
V estetické medicíně se botulotoxin používá k redukci mimických vrásek a k odstranění pocení. Kyselina hyaluronová se nejčastěji používá k redukce statických vrásek. Blokádou nervosvalového přenosu omezuje pohyb svalů a tím dochází k vyhlazení vrásek. Kyselina hyaluronová Je to látka tělu vlastní ona obnoví přirozenou hydrataci kůže, zajišťuje vlhkost, pružnost a pevnost, a dá jí objem. Obecně lze říci, že ideální je kombinace, kdy se do horní poloviny obličeje aplikuje botulotoxin a do dolní poloviny výplň kyselinou hyaluronovou.
Naši partneři