ul. Rumunská 12, Praha

ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

APTOS NIŤOVÝ LIFTING

Trápí vás povislá kůže obličeje a chcete se jí zbavit? Novinka! Niťový lifting vstřebatelnými nitěmi Aptos vám pomůže dosáhnout mladšího vzhledu o 5-7 let. Ošetření metodou Aptos je vysoce spolehlivé, má okamžité výsledky a nezanechává jizvy.

APTOS NIŤOVÝ LIFTING

CO JE APTOS LIFTING?

Povadlé kontury či prohlubující se vrásky v obličeji nemusí být vždy důvodem k chirurgickému zákroku (faceliftingu). Unikátní lifitingové – zvedací nitě Aptos se vyrábějí již od roku 1996 a jsou oblíbené po celém světě. S úspěchem je používají odborníci z více než 50 zemí.

Aptos jsou minimálně invazivní nitě - metody liftingu, konturování a omlazení obličeje i těla. Cílem niťového liftingu je vypnutí kůže prostřednictvím různých typů nití, které se zavádějí do podkoží bez použití skalpelu. Tyto nitě nabudí tvorbu vlastního kolagenu, který vytvoří přirozenou podporu vazivu a okolním tkáním.

Aptos se nejčastěji používá ke zpevnění kontur obličeje a krku, při poklesu ústních koutků a obočí nebo vyhlazení vrásek.

Bezesporu velkou výhodou liftingu pomocí nití je téměř bezbolestná aplikace. Zákrok se provádí pouze v lokální anestezii na ambulatním sále a po jeho skončení odcházíte domů. Doba rekonvalescence je velmi krátká.

Výsledek po zákroku je okamžitý. V průběhu několika dalších měsíců se výsledek ještě umocňuje, neboť niť zaroste vazivovou tkání, čímž je dosaženo mladšího vzhledu o približně 5-7 let. Efekt zákroku vydrží několik let a v případě potřeby jej lze opakovat.

Pracujeme v oblasti krásy od roku 2011

Pracujeme v oblasti krásy od roku 2011

INDIKACE A PŘÍNOSY OŠETŘENI

Mírné známky poklesu tkáně. Ztráta objemu tkání
Vznik jemných linek a vrásek. Pokleslé obočí
Povislý vzhled obličeje ve střední části. Ztenčování rtů
Asymetrie obličeje
Zpevnění ochablé pokožky tváří, krku, dekoltu
Vypnutí jemných vrásek kol úst, očí, ústních koutků
Novotvorba kolagenu
Varianta při nefunkčnosti botulotoxinu

KTERÉ OBLASTI MOHOU BÝT OŠETŘOVÁNY?

Лицо

Obličej

Шея

Krk

Декольте

Dekolt

Руки

Lícní kosti

Руки

Čelo

Руки

Břicho

NIŤOVÝ LIFTING APTOS. POSTUP OŠETŘENÍ

01
Před aplikaci niti musí být pokožka vyčištěna od make-upu pomocí kosmetiky a ošetřena antiseptickým roztokem. Zákrok nitěmi APTOS se provádí ambulantně a trvá okolo půl hodiny. Před zákrokem lékař znecitliví ošetřovanou oblast lokální anestezií nebo anestetickým krémem.
02
Do ošetřované oblasti se zavádí tenké liftující vstřebatelné nitě ve směru vrásek pomocí kanyl. Vznik modřin a otoků je minimální, zhojení do týdne. Ihned po ošetření pacient odchází domů Není nutná rekonvalescence. Po zákroku může být ošetřené plocha mírně oteklá a mohou se objevit modřinky. Ty však zpravidla zmizí přibližně do 1 týdne.

APTOS NIŤOVÝ LIFTING. CENA

OD 3 700 KČ

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Aplikace vstřebatelných dermálních nití APTOS - velmi účinný anti-agingový zákrok patří mezi oblíbené a funkční metody neinvazivního liftingu obličeje bez použití skalpelu. Aptos lifting se provádí pomocí tenkých jehel přímo do povadlých oblastí tváří, čela, brady, krku, dekoltu. Kolem mezonití dochází k opětovné tvorbě kolagenu, který vytvoří síť zpevňující tkáně a vyplňí vrásky.

 

Konzultace (odečítá se od ceny I. ošetření)

500 Kč

Niťový lifting APTOS Elegance, Aptos Visage, Aptos Nano spring

3 575 - 27 500 Kč

Niťový lifting
APTOS LIFTING
Image is not available
APTOS LIFTING
 1. Žádné jizvy
 2. Minimální zotavení – rychlý návrat do běžného života
 3. Dlouhodobý a přirozený výsledek

"Teď už je mi jasné, proč celebrity v televizi vypadají tak dobře. Měla jsem pokleslé obočí a vypadala jsem pořád unaveně. Po niťovém liftingu jsem omládla rovnou o několik let. A pozoruji, že i okolí se ke mně teď chová jinak, když se konečně zase můžu usmát i očima. BS klinika opravdu mění životy." Simona K.

NIŤOVÝ LIFTING APTOS
Image is not available
NIŤOVÝ LIFTING APTOS
 1. Dvojí účinek: lifting a omlazení
 2. Neinvazivní zákrok – pouze lokální anestezie
 3. Okamžitě viditelný výsledek

"Ráda napíšu recenzi na svůj niťový lifting. Než jsem se dozvěděla o niťovém liftingu, vážně jsem uvažovala o tom klasickém. Ale připadala jsem si na takový zákrok ještě mladá. Na klinice Beautyshape mi paní doktorka pověděla i o této variantě, kterou jsem využila. Výsledek je dokonalý!" Dita L.

APTOS LIFTING
Image is not available
APTOS LIFTING
 1. Žádné jizvy
 2. Minimální zotavení – rychlý návrat do běžného života
 3. Dlouhodobý a přirozený výsledek

"Navštěvuji BS clinic asi 2 roky a to velmi ráda, mohu jen doporučit. Se zákroky jsem byla vždy spokojena a výsledný efekt byl mnohokrát nad mé očekávání. To i v tomto případě. Profesionalita, individuální a pozitivní přístup i skvělá péče je zde samozřejmostí. Paní doktorce přidávám ještě hvězdičku za neskutečnou trpělivost s náročnymi zákazníky, ke kterým se počítám. Děkuji a už teď se těším na další návštěvu!" Viktorie S.

previous arrow
next arrow

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Jaká jsou omezení po zákroku?

Po dobu 14 dnů není doporučeno nadměrné grimasování, obličejová gymnastika, žvýkání tuhých a velkých soust, zvedání těžkých břemen, cvičení. Po dobu 1 měsíce není doporučena liftingová masáž, kosmetické ošetření. Prvních 24 hodin nosit intenzivně kompresi, dále po dobu tří týdnů kompresi nosit odpoledne a na noc.

Exkluzivní nabídka

Plastika horních víček

12 000 Kč     15 000 Kč

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

PŘIJÍMÁME K PLATBĚ POUKÁZKY NAŠICH PARTNERU

edenred
sodexo

NAŠI PARTNEŘI

Image

STÁLE MÁTE DOTAZY?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět

+420
Search
  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Uvědomuji si, že mohu moje údaje opravit a mohou také požádat o jejich odstranění.

  logo

  BEAUTYSHAPE Clinic
  Klinika estetické medicíny.
  Profesionální estetické služby‎, zkušení lékaři, příjemné prostředí, špičkové vybavení.
  Pracujeme v oblasti krásy od roku 2004

  Naše služby

  KONTAKTY

  ul. Rumunská 12, 120 00, Praha 2, Česká republika