ul. Rumunská 12, 120 00, Praha 2, Česká republika

Odstranění papilomu a kožních výrůstků

Trápí vás kožní výrůstek nebo papilomy kdekoliv na těle? Neváhejte a volejte. Maximálně šetrně a účinné odstranění kožních výrůstků. Malý a nenáročný zákrok s dokonalým výsledkem.

Objednat

Proč vznikají papilomy (kožní výrůstky)?

Lidský papilomavirus (Human Papilloma Virus, HPV) patří k nejčastějším původcům virových kožních infekcí. HPV infikuje bazální vrstvy pokožky a množí se v kožních buňkách. Vstupní branou jsou mikrotraumata kůže a sliznic. Jednoduše řečeno, papilomy jsou kožní výrůstky způsobené přitomnosti papilomaviru ve vašem těle.Projevy HPV infekce se na kůži manifestují jako bradavice, na sliznicích jako papilomy, na přechodu sliznic a kůže jako kondylomy. Nejčastěji kožní výrůstky vznikají na krku a dekoltu a taky v mistech kožních zahybů (podpaží, třísla, u žen – záhyby pod prsama). Papilomy mohou být přímo na sliznici nebo s ní spojené. Nejsou to zhoubné výrůstky, ale pokud si jej přejeme odstranit, určitě je nutné vyhledat lékaře, jelikož domácí léčení v tomto případě není absolutně vhodné.

Jak probíhá odstranění papilomu?

Po odstranění papilomu považujeme léčbu za ukončenou, ale ke správnému hojení přispějeme tím, že se o danou oblast budeme řádně starat i doma. Nejefektivnejší způsob léčby - odstranění kožních výrůstků laserem nebo elektrokoagulace. V nase klinice pacujeme s vysokofrekvenčnim elektrochirurgickym pristrojem Kentamed RF 100.

Díky zkušenosti nasich specialistů je možné tyto útvary odstraňovat bez operace a tedy jizvy. Přistrojové odstranění kožních výrůstků se děje buď zničením přívodné cévky vyživující bradavici (výrůstek), nebo snesením (ablací) útvaru. Vzhledem k tomu, že je zákrok prováděn ambulantně, tak umožňuje klientovi návrat do běžného života ihned druhý den. Je vhodné jej absolvovat v podzimnich a zimních měsících a jeho provedení není věkově limitované

odstranění kožních výrůstků Praha

Ošetřované místo je třeba pečlivě chránit přípravky s SPF faktory 50+ po dobu několika měsíců!


Pracujeme v oblasti krásy již od roku 2011.

INDIKACE A VÝHODY Lipomasáže

 • Nadměrný tuk (adipóza) v žaludku, stehnech, hýždích, bocích a nohou
 • Zbavení se tvrdohlavého tuku, kterého se nemůžete zbavit ani při intenzivním sportu a nízkokalorické dietě
 • Celulitida, ztráta pevnosti kůže, nepravidelnosti kůže
 • Touha modelovat siluetu těla
 • Ztráta pružnosti kůže po těhotenství
 • Snížení lokalizovaného přebytečného tuku
 • Štíhlejší boky a eliminace tukových boulí. Odstranění přebytečného tuku a zpevnění pokožky.
 • Odstranění dimplikačního aspektu celulitidy
 • Detoxikace, revitalizace pomalého metabolismu
 • Obnovení štíhlé postavy před těhotenstvím a omezení uvolněné a ochablé pokožky.

Které oblasti mohou být ošetřovány

 • Obličej Obličej
 • Dekolt Dekolt
 • Krk Krk
 • Ruce Ruce
 • Jak se provádí odstranění kožních výrůstků (papilomu)?

 • Specialisté na klinice účinně odstraňují vysokofrekvenčnim elektrochirurgickym pristrojem Kentamed RF 100. Procedura se provádí v lokální anestezii, která zaručuje absolutní nepříjemnost a bolest během operace.
 • Papiloma na stydkých pyskech je zničena působením laserového paprsku bez přímého kontaktu, což umožňuje manipulaci bez vážného traumatického poškození epiteliálních tkání. Díky modernímu vybavení má specialista schopnost upravovat výkon, hloubku a plochu laserového záření.
 • Tento postup trvá v průměru asi dvacet až třicet minut. V závažných případech, doprovázených hromaděním papilomu, může být zapotřebí několik sezení laserové terapie.
 • Interval mezi procedurami je od dvou do čtyř týdnů, v závislosti na individuálních charakteristikách těla pacienta.

Cena odstranění papilomu od 500 Kč

Pokud si nejste jistí, zda zákrok podstoupit a je vhodný přímo pro Vás, doporučujeme nejprve konzultaci s naším odborníkem.

Hubnoucí buněčná stimulace Lipomasáž LPG je vědecky ověřená technika pro trvalé odstranění celulitidy a tvrdohlavého tuku, který je odolný vůči fyzickému cvičení a dietě. Jedná se o 100% přírodní hubnutí, proto si tuto technologii vybírá každý den 300 000 lidí. Podporuje růst nového kolagenu a elastinu a dává klientům mladistvý vzhled. V závislosti na objemu tuku je vyžadováno průměrně 12-19 ošetření.

Odstranění papilomu500 Kč

Odstranění papilomu více zon 1 500 Kč

Často kladené dotazy

Pro rychlé a úplné zotavení se doporučují následující opatření, aby se zabránilo možným komplikacím:
 • Vyvarujte se kontaktu s vodou během prvních 2-3 dnů;
 • Zdržte se holení a epilace, pokud byl papilom v této oblasti, dokud nedojde k úplnému uzdravení.
Proces hojení se záčina okamžitě po ošetření. Drobný stroupek v místě odstranění výrůstku zasychá, občas ale vznika potřeba ošetřené místo krýt náplastí dalši 3-4 dny po zakroku. U větší plochy se náplast odstraňuje druhý až třetí den po zákroku. Pod stroupkem dochází k tvorbě nové tkáně, která ošetřenou plochu vyplní. Po jeho odpadnutí je v místě růžová až červená ploška, která během následujících měsíců postupně bledne. Pamatujte si že stroupek se nesmi odstranovat jakymkoliv mechanickym zpusobem v žadnem připadě.
Obleček umožňuje ošetření hlavě snadno klouzat; v opačném případě by se přilepila a štípla nahou kůži. Rovněž udržuje čistotu a pomáhá v modeláži.
Zatímco liposukční postupy odstraňují hluboký lokalizovaný tuk z jakéhokoli místa na těle, které si pacient přeje znovu tvarovat, nedělá nic pro to, aby odstranil nebo změnil vzhled celulitidy, která leží v podkožní vrstvě tuku v blízkosti povrchu kůže. Stále více plastických chirurgů zjišťuje, že endermologické léčby jsou účinnou post-liposukční metodou optimalizace chirurgických výsledků pacientů.
Protože lipomasáž zvyšuje průtok krve až o 400%, některé stavy mohou být zhoršeny nebo některé orgány mohou být při léčbě nadměrně zatíženy. Z tohoto důvodu nemůžeme léčit ty, u kterých byla diagnostikována následující onemocnění: trombóza a / nebo přijímání předepsaných ředidel krve. HIV nebo hepatitida. Rakovina nebo zhoubné nádory za posledních pět let. Akutní infekce nebo zánět. Respirační onemocnění. Vitiligo. Neléčená hypertenze. Antikoagulancia. Neošetřená porucha štítné žlázy. Srdeční choroba. Selhání ledvin. Hepatitida. Cukrovka. Oběhové podmínky za poslední dva roky.
Naši partneři