ul. Rumunská 12, Praha

ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

Hyaluronová biorevitalizace

HYALURONOVÁ BIOREVITALIZACE

Biorevitalizace a hyaluronová redermalizace jsou kompletní anti-age ošetření pro pleť, která potřebuje vlnu hydratace a omlazení. Biorevitalizace účině bojuje se stárnutím, navrací pleti hydrataci a přirozenou krásu.

HYALURONOVÁ BIOREVITALIZACE A REDERMALIZACE

HYALURONOVÁ BIOREVITALIZACE

Ošetření biorevitalizace spočívá v injekčním podávání malých dávek čisté kyseliny hyaluronové neživočišného původu přímo do povrchové a střední vrstvy pokožky. Kyselina hyaluronová udržuje hydrataci pokožky, jedna její molekula spojuje 200-500 molekul vody pro zachování rovnováhy vlhkosti v tkáních. Je proto zřejmé, že funkcí kyseliny hyaluronové je především hydratace pokožky, díky které lze docílit mladistvého vzhledu pleti.

Jak biorevitalizace funguje?

Koktejl pro biorevitalizaci obsahuje vysokou koncentraci nezesítěné kyseliny hyaluronové (ve srovnání s mezoterapií), tyto dlouhé řetězce poskytují hydrataci i antioxidační a protizánětlivou podporu pokožky. Přidání dalších živin, jako jsou aminokyseliny, antioxidanty, minerály a vitamíny, pomáhá podporovat zdravou funkci kožních buněk. Po biorevitalizaci dochází díky hydrataci k výraznému zlepšení textury pleti a barvy pokožky obličeje.

Biorevitalizace však může být prováděna na jakékoli části těla, kde pokožka vyžaduje obnovu a hydrataci, za předpokladu, že je léčba bezpečná a prospěšná pro pacienta. Biorevitalizaci lze také použít při léčbě slabosti vlasů. Pacienti po biorevitalizaci vlasové pokožky mohou očekávat dodání hydratace vlasové pokožce i vlasům, které se díky tomu stanou pevnými a lesklými.

Samotné ošetření (zákrok) biorevitalizace trvá asi 30-60 minut. Pacientům se zvýšenou citlivostí může být podán lokální anestetický krém pro zmírnění jakéhokoli nepohodlí. Pacienti mohou po zákroku očekávat mírné zarudnutí i otok, který obvykle mizí po několika hodinách, jakmile se hydratace uvolní do pokožky.

Biorevitalizace se obvykle provádí ve třech samostatných ošetřeních, přičemž mezi ošetřeními je pauza přibližně jeden měsíc. Povaha této léčby umožňuje dlouhodobé výsledky a zvýšení hydratace pomocí nekomplikovaného postupu.

Ceny ošetření se vždy odvíjí od druhu a množství materiálu, který je pro zvolenou oblast nejvhodnější.

Pacienti by neměli po dobu několika hodin po zákroku na pleť nanášet kosmetické přípravky v místech, kde byla provedena biorevitalizace, neměli by pleť vystavovat UV záření a po dobu 2 týdnů po ošetření se vyhýbat saunování. Alespoň 2 dny po zárkoku by pacienti také neměli konzumovat alkohol, aby nenarušili proces hydratace pleti.

Pracujeme v oblasti krásy od roku 2011

Pracujeme v oblasti krásy od roku 2011

BIOREVITALIZACE A REDERMALIZACE- INDIKACE A PŘÍNOSY

Snížená elasticita pokožky
Špatná kvalita pokožky vlivem stresu
Kouření a zašedlý vzhled pleti
Hydratace a osvěžení pokožky
Vyhlazení mimických vrásek
Potřeba hydratace suché pokožky
Malé a středně hluboké vrásky
Zastavení procesu stárnutí a zlepšení elasticity pokožky
Zlepšení a sjednocení zdravého tónu pleti
Navrácení hydratace po vystavení pleti UV záření

KTERÉ OBLASTI MOHOU BÝT OŠETŘOVÁNY?

Лицо

Obličej

Шея

Krk

Декольте

Dekolt

Руки

Ruce

POSTUP OŠETŘENÍ (ZÁKROKU)

01
Konzultace s našimi zkušenými dermatology a probrání všech možných řešení vašeho problému. Předmětem konzultace je i zdravotní stav klienta, vhodnost konkrétního zákroku a cena zvoleného zákroku.
02
Před samotným zákrokem biorevitalizace či redermalizace se na ošetřovanou oblast nanese, pro větší komfort klienta, znecitlivující mast, která působí cca 30-45 minut.
03
Poté se tenkou jehlou aplikuje přípravek pro biorevitalizaci nebo redermalizaci přesně do problematických míst. Injekční aplikace výplňových materiálů je rychlé ošetření. Jeho perfektní výsledek závisí především na zkušenostech dermatologa a kvalitě použitých materiálů.
04
Ošetření biorevitalizace i redermalizace by se pro dlouhodobou hydrataci mělo aplikovat ve třech dávkách, v intervalu od 14 do 20 dnů mezi jednotlivými sezeními. Pokud se tento postup dodrží, je výsledek vidět po 2-3 týdnech a přetrvá 8-12 měsíců v závislosti na typu pleti, stavu kůže a samozřejmě celkové životosprávě pacienta.

HYALURONOVÁ BIOREVITALIZACE A REDERMALIZACE.

CENA OD 4 400 KČ

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Biorevitalizace je pouze minimálně invazivní metoda obnovy a hydratace, která zahrnuje drobné injekce koktejlu kyseliny hyaluronové (HA), vitamínů, minerálů, aminokyselin a antioxidantů do horních vrstev pokožky. Tento mix výživných přísad pomáhá docílit hluboké hydratace a oživení pokožky. Používá se jako ošetření v případě potřeby dodání hydratace, boje s pigmentací či známkami stárnutí.

Cena ošetření se vždy odvíjí od druhu používaného produktu pro biorevitalizaci a oblasti, která je ošetřovaná.

Obličej Biorevitalizace JALUPRO 2ml

4 400 Kč

Obličej Biorevitalizace JALUPRO HMW 3ml

4 900 Kč

Balíček Biorevitalizace 2+1 za polovinu

13 200 Kč  11 000 Kč

Obličej Redermalizace Xela

4 200- 8 200 Kč

Obličej Plazmalifting + Biorevitalizace

8 100 Kč  6 800 Kč

HYALURONOVÁ BIOREVITALIZACE A REDERMALIZACE
HYALURONOVÁ REDERMALIZACE
Image is not available
HYALURONOVÁ REDERMALIZACE
 1. Podpora produkce bílkovin kolagenu a elastinu
 2. Dodává pokožce potřebnou míru hydratace
 3. Vyrovnává tón pleti a bojuje tak s pigmentací
 4. Obnovuje vitalitu a hydrataci, stahuje rozšířené póry
 5. Výrazný anti-age efekt

"Na klinice Beautyshape Clinic jsem už po několikáté a posledně po konzultaci s paní doktorkou jsme zvolily hyaluronovou biorevitalizaci. Z výsledku jsem absolutně nadšená a chtěla bych ošetření doporučit každému, koho začnou trápit první známky stárnutí nebo kdo má problem s tónem pleti. Určitě se objednejte." Jana K.

HYALURONOVÁ BIOREVITALIZACE
Image is not available
HYALURONOVÁ BIOREVITALIZACE
 1. Podpora produkce bílkovin kolagenu a elastinu
 2. Dodává pokožce potřebnou míru hydratace
 3. Vyrovnává tón pleti a bojuje tak s pigmentací
 4. Obnovuje vitalitu a hydrataci, stahuje rozšířené póry
 5. Výrazný anti-age efekt

"Prošla jsem u vás celou kúrou biorevitalizace a výsledky předčily veškerá moje očekávání! Ta hodinka každé aplikace se dá v pohodě vydržet. A ten výsledek za tu chvilku nepohodlí prostě rozhodně stojí. Děkuji. Díky vám se zase ráda ráno dívám do zrcadla." Marie S.

previous arrow
next arrow

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Co je kyselina hyaluronová?
Kyselina hyaluronová spolu s vlákny kolagenu a elastinu představuje základní strukturu stavby kůže. Bohužel s postupujícím věkem se její množství snižuje a projevem je ztráta hydratace a stárnutí pokožky. Dodání kyseliny hyaluronové zpět do pokožky má blahodárné účinky při zmírňování jejího stárnutí. Obsah kyseliny hyaluronové najdete i v mnoha kosmetických přípravcích pro domácí péči, které zvyšují hydrataci pleti. Avšak pro pokožku je cena vpravení kyseliny hyaluronové přímo do povrchové a střední vrstvy pokožky během biorevitalizace z hlediska hydratace nevyčíslitelná.

Exkluzivní nabídka

Plastika horních víček

12 000 Kč     15 000 Kč

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

PŘIJÍMÁME K PLATBĚ POUKÁZKY NAŠICH PARTNERU

edenred
sodexo

NAŠI PARTNEŘI

Image

STÁLE MÁTE DOTAZY?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět

+420
Search
  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Uvědomuji si, že mohu moje údaje opravit a mohou také požádat o jejich odstranění.

  logo

  BEAUTYSHAPE Clinic
  Klinika estetické medicíny.
  Profesionální estetické služby‎, zkušení lékaři, příjemné prostředí, špičkové vybavení.
  Pracujeme v oblasti krásy od roku 2004

  Naše služby

  KONTAKTY

  ul. Rumunská 12, 120 00, Praha 2, Česká republika