ul. Rumunská 12, Praha

ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

PERMANENTNÍ MAKE-UP RTY

Permanentní make-up rtů je populárním řešením pro ženy, které chtějí zvýraznit své rty, opticky je zvětšit či jim dodat sytější barvu bez nutnosti každodenního líčení.

PERMANENTNÍ MAKE-UP RTY

CO JE PERMANENTNÍ MAKE-UP RTŮ

Permanentní make-up na rty je možno provádět pouze jako konturu rtů nebo jako konturu rtů spolu s jejich vyplněním. Každý typ má své výhody a vhodnost jednoho či druhého vám nejlépe vysvětlí specialistka na permanentní make-up při konzultaci.

Díky permanentnímu make-upu rtů lze vyrovnat drobné asymetrie rtu, zakrýt nedostatky a nevýrazné kontury rtu i zdůraznit příliš mdlou přirozenou barvu rtů. S permanentním make-upem rtů vám odpadnou každodenní starosti s pečlivým kreslením kontury rtů, nanášením rtěnky a jejím opravováním po jídle a pití. Permanentní make-up rtů je jako rtěnka, u které nemusíte řešit výdrž.

Jak permanentní make-up rtů funguje?

Permanentní make-up rtů, někdy také nazývaný tetování rtů, spočívá v aplikaci barevných pigmentů do svrchní vrstvy kůže (méně hluboko, než běžné tetování), kde poté po korekci a při správné údržbě vydrží jeden až čtyři roky. Tato výdrž permanentního make-upu rtů je poměrně dost individuální, záleží na stavu pokožky i na péči, kterou svým rtům klientka věnuje.

Výběr vhodného tvaru a barvy permanentního make-upu rtů doporučujeme vždy konzultovat se stylistkou permanentního make-upu, která vám ukáže různé ilustrační fotografie permanentního make-upu rtů. Doporučujeme také si na konzultaci i zákrok samotný přinést váš oblíbený odstín rtěnky, lesku nebo tužky na rty, aby stylistka věděla, o jaký výsledek máte přibližně zájem.

Dále s vámi specialistka také prodiskutuje nejčastější kontraindikace, které by mohly přímo aplikaci permanentního make-upu rtů bránit či ovlivnit celkový výsledek. Jde především o těhotenství a období kojení, jiné hormonální změny, onkologická onemocnění a kožní onemocnění zasahující oblast permanentního make-upu rtů.

Samotný zákrok permanentního make-upu rtů poté trvá 2-3 hodiny. Specialistka nejprve navrhne tvar rtů tužkou na rty a ověří, že jste s návrhem spokojena. První náčrt je třeba do kůže aplikovat bez nanesení anestetického krému, který krátkodobě ovlivňuje texturu pokožky. Tato fáze zákroku však trvá jen několik málo minut a není nijak bolestivá. Následně je již nanesen anestetický krém a celá zbývající aplikace probíhá na znecitlivěné kůži. O permanentní make-up rtů je třeba ve dnech po aplikace pečovat se zvýšenou pečlivostí, aby nedošlo k přílišnému vylučování čerstvě usazeného pigmentu. Především doporučujeme vyhnout se slunečnímu záření, bazénu, sauně apod. První týdny po aplikaci je také třeba pravidelně rty očišťovat micelární vodou a ošetřovat speciálním výživným a ochranným krémem. Vzhledem k citlivosti oblasti rtů doporučujeme v období před aplikací permanentního make-upu rtů uživat vitaminové doplňky, které pomáhají předejít tvorbě oparů.

Po 4-6 týdnech lze provést korekci permanentního make-upu, při které lze upravit jak tvar tak sytost barvy rtů.

Potřebujete výraznější zvětšní rtů?

Pokud jsou vaše rty opravdu malé, výrazná barva permanentního make-upu rtů by je opticky ještě více zmenšila. V tomto případě doporučujeme a nabízíme kombinaci dvou zákroků – výplně rtů kyselinou hyaluronovou s odstupem následované permanentním make-upem rtů. Touto kombinací získáte díky našim lékařům a specialistům vysněný tvar a objem rtů. Při objednání těchto zákroků můžete využít naší nabídky na 500 Kč slevu na výplň kyselinou hyaluronovou předcházející permanentnímu make-upu rtů.

Pracujeme v oblasti krásy od roku 2011

Pracujeme v oblasti krásy od roku 2011

PERMANENTNÍ MAKE-UP RTY INDIKACE A PŘÍNOSY

nepravidelný tvar rtů
asymetrické rty
jizvičky zasahující do rtů
nevýrazná kontura rtů
mdlá či bledá přirozená barva rtů
vyrovnání tvarů rtů
skrytí nepravidelností a asymetrií
zakrytí jizev v oblasti rtů
zvýraznění kontury rtů
dosažení výraznější a sytější barvy rtů

JAKÉ JSOU TECHNIKY PERMANENTNÍHO MAKE-UPU RTŮ?

Kontura rtů

Kontura rtů

Kontura rtů se stínováním

Kontura rtů se stínováním

Kontura rtů s vyplněním

Kontura rtů s vyplněním

POSTUP OŠETŘENÍ (ZÁKROKU)

01
Konzultace se stylistkou permanentního make-upu ohledně výběru vhodného pigmentu a tvaru vašich rtů.
02
Předkreslení tvaru rtů tužkou na rty, případná úprava návrhu dle požadavků klientky.
03
První náčrt permanentního make-upu rtů následovaný nanesením anestetického krému.
04
Vykreslení tvaru (a vyplnění rtů) za pomoci jednorázové jehly a vybraného pigmentu.

PERMANENTNÍ MAKE-UP RTY. CENA

OD 2 900 KČ

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Pokud zvažujete permanentní make-up rtů, nabízíme vám nezávaznou konzultaci s naší specialistkou přímo na klinice. Během konzultace se dozvíte vše o možnostech a vhodnosti permanentního make-upu rtů, o péči, kterou byste měla rtům věnovat před i po aplikaci i o možnostech první korekce, kterou mají naši klienti s permanentním make-upem rtů od nás, za zvýhodněnou cenu.

Permanentní make-up kontura rtů

2 900 Kč

Permanentní make-up rtů kontura se stínováním

3 900 Kč

První korekce po 30-60 dnech

1 950 Kč

PERMANENTNÍ MAKE-UP RTY
PERMANENTNÍ MAKE-UP RTŮ
Image is not available
PERMANENTNÍ MAKE-UP RTŮ
 1. řešení pro asymetrii rtů
 2. zakrytí nedostatků a jizev v oblasti rtů
 3. zvýraznění rozpité kontury rtů
 4. sytější a výraznější barva rtů
 5. přirozeně krásnější rty bez potřeby rtěnky

...
Jana K.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Jaký je rozdíl mezi jednotlivými technikami permanentního make-upu rtů?

Především dělíme permanentní make-up rtů na konturu rtů a konturu rtů s vyplněním. Pokud chcete pouze zvýraznit blednoucí či nestejnoměrnou konturu rtů, lze aplikovat pouze tuto. V případě, že chcete permanentním make-upem rtů celkové zvýraznění rtů, doporučujeme konturu rtů s vyplněním, konkrétní techniku vám vždy nejlépe doporučí stylistka při konzultaci na základě vaši individuálních požadavků a očekávání.

Exkluzivní nabídka

Plastika horních víček

12 000 Kč     15 000 Kč

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

PŘIJÍMÁME K PLATBĚ POUKÁZKY NAŠICH PARTNERU

edenred
sodexo

NAŠI PARTNEŘI

Image

STÁLE MÁTE DOTAZY?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět

+420
Search
  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Uvědomuji si, že mohu moje údaje opravit a mohou také požádat o jejich odstranění.

  logo

  BEAUTYSHAPE Clinic
  Klinika estetické medicíny.
  Profesionální estetické služby‎, zkušení lékaři, příjemné prostředí, špičkové vybavení.
  Pracujeme v oblasti krásy od roku 2004

  Naše služby

  KONTAKTY

  ul. Rumunská 12, 120 00, Praha 2, Česká republika