ul. Lublaňská 13, 120 00, Praha 2, Česká republika

obrázek Vlasová mezoterapie

Trápí vás řídnutí vlasů? Jak zastavit padaní vlasů? Nabízíme revoluční léčbu technologií vlasové mezoterapie pro podporu růstu vlasů. Jedná se o metodu, při které se důležité aktivní látky, které zvyšují růst vlasů, aplikují injekcí do pokožky hlavy.

Vasová mezoterapie

Mezoterapie je v dnešní době čím dál tím více používaný postup. Patří k jednomu z nejefektivnějších a nejpopulárnějších kosmetických postupů estetické medicíny. Vlasová mezoterapie je způsob, jak dopravit látky potřebné pro růst vlasů přímo k vlasovým kořínkům. Díky mezoterapii se zvyšuje cirkulace krve a lymfy a tím se výrazně podporuje schopnost pokožky regenerovat.

Hlavní princip mezoterapie je jednoduchý – injekčně ultratenkou jehlou do kůže hlavy, respektive její střední vrstvy, vpraví přípravky obsahující funkční látky, které kůži a vlasové folikuly krásně vyživí. Přípravky, které jsou při mezoterapii aplikovány, obsahují většinou komplex minerálů, stopových prvků, peptidů nebo dokonce růstových faktorů či kmenových buněk. Mezoterapie proti vypadávání vlasů je vhodná pro téměř všechny typy vlasu (silné, suché, normální) a řeší širokou škálu problémů, ale nemá vliv na mrtvé folikuly a atrofované vlasové cibulky.

Mezoterapie vlasy. Indikace a přínosy ošetřeni

 • řídnutí, snížení hustoty a lámavost vlasů
 • suché konečky
 • nadměrná tloušťka kořínků
 • intenzivní vypadávání
 • snížení vypadávání vlasů, vyšší průměrná hustota vlasů
 • obnovení "spících"cibulek vlasů
 • posílení vlasových folikul
 • vymizení lupů

Vlasová mezoterapie. Postup zákroku

 • Před zahájením léčby se doporučuje konzultovat se zkušeným dermatologem na naší klinice, aby lékař připravil potřebný koktejl pro váš konkrétní problém.
 • Před aplikací léčiva je pokožka hlavy ošetřena antiseptickým roztokem. 20 minut před zahájením léčby se aplikuje anestetický krém, pokud je to možné.
 • Lékař tenkou jehlou opatrně zavede léčivo do požadované oblasti. Ambulantní léčba trvá 30-60 minut, v závislosti na velikosti léčené oblasti.
 • Ihned po provedení postupu se znovu aplikuje antiseptický roztok. K dosažení stabilního účinku je zapotřebí 6-8 ošetření (v závislosti na požadovaném výsledku).
obrázek Vlasová mezoterapie
Vlasová mezoterapie

Mezoterapie vlasy cena

Mezoterapie je založena na aplikaci speciálních léků přímo do problémové oblasti. Přípravky vlasové mezoterapie obsahují velké množství aktivních látek jako jsou vitaminy, extrakty z rostlin a mořských řas, minerály, peptidy, aminokyseliny, mastné kyseliny, flavonoidy i nezasíťovaná kyselina hyaluronová.
Konzultace (odečítá se od ceny I. ošetření)
500 Kč
Vlasová mezoterapie 1 sezení
2 500 Kč
Vlasová mezoterapie 5+1 zdarma (ušetříte až 2 500 Kč!)
12 500 Kč
Vlasová mezoterapie 8+2 zdarma (ušetříte až 5 000 Kč!)
20 000 Kč

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Vlasová mezoterapie. Často kladené dotazy

Rehabilitační období po zákroku je pouze 2 dny, pak si již můžete mýt i barvit vlasy. Punkce by již měla být dobře zhojena. Po dvou dnech se můžete starat o své vlasy způsobem, na který jste zvyklí.
Těhotenství a kojení, pooperační období, cholelitiáza, alergie na léky používané v koktejlech. Užívání určitých léků, které jsou neslučitelné s mezoterapeutickými léky.
Naši partnery