ul. Rumunská 12, 120 00, Praha 2, Česká republika

obrázek Plazmaterapie a Plazmalifting

Injekční Plazmalifting, neboli Plazmaterapie: revoluční novinka v omlazovacích metodách vlastní krevní plazmou. Přirozeně nastartuje obnovu všeho důležitého v pokožce a tím zabezpečuje účinné vyhlazení pleti, vrásek a výrazných stop stárnutí či silně povolenou pleť

Popis služby

Plazmaterapie je aplikace vlastní obohacené krevní plazmy. Lidská plasma obsahuje množství růstových faktorů, které pomáhají k novotvorbě kolagenních vláken a drobných podkožních cév. Pleť je výrazně vyživená, vypnutá a vzhledem k přítomnosti kyseliny hyaluronové i hydratovaná. Principem plazmaterapie je biostimulace kolagenových buněk, které se nacházejí v pokožce.

Metoda je vhodná pro všechny věkové kategorie, nejlepších výsledků (zejména preventivních) je možné dosáhnout u skupiny ve věku 35-40 let, s drobnými povady obličeje či jemnými vráskami. Výhodou je rychlé hojení, bez nežádoucí reakce, která může nastat u běžných farmaceuticky vyráběných látek. Snadná, bezpečná příprava a komfortní rychlá aplikace jsou bezesporu jasnou výhodou pro klienta. Další den je možné pokračovat v běžných aktivitách. Drobné kožní podlitiny a zarůžovění pleti lze skrýt líčením, otok nebývá velký, infekční komplikace za dodržení sterility zcela vzácné, bolestivost po zákroku je minimální.

Indikace a přínosy ošetřeni

 • Unavená, stárnoucí pleť a hyper-pigmentace
 • Výrazné nosoretní rýhy a mikrovrásky
 • Ztráta pružnosti pokožky (povadlá pleť)
 • Jizvičky po akné i akné
 • Rozšířené póry a mastná pleť
 • Zlepší pružnost i texturu pleti. Sjednotí barvu pleti
 • Vyhladí jemné vrásky a zmírní ty hlubší
 • Zlepší vzhled jizev po akné a odstraní pigmentové skvrny
 • Zesvětlení pigmentací, stažení pórů
 • Regeneruje pokožku na buněčné úrovni

Které oblasti mohou být ošetřovány

 • Obličej
 • Krk
 • Dekolt
 • Ruce

Postup ošetření (zákroku)

 • Zákrok je díky použití vlastní krve maximálně bezpečný, celý proces od odběru po zpracování krevní plazmy probíhá přímo v ordinaci, přičemž se odebírá 8-16 ml krve v závislosti na množství plazmy potřebné k ošetření.
 • Ambulantní ošetření trvá 30-60 minut podle velikosti ošetřované oblasti. Nejprve se odebere krev pacienta do speciálního setu, pomocí centrifugy se oddělí krevní plazma. Obsahuje růstové faktory, krevní destičky, bílé krvinky a kmenové buňky, které pokožku regenerují a startují tak procesy omlazení zcela přirozenou cestou
 • Poté lékařka upravenou plazmu šetrně jemnou jehlou nebo kanylami (podle rozsahu a místa ošetření) aplikuje do kůže
 • Před ošetřením je lokálně aplikován anestetický znecitlivující krém, vpichy jsou tak minimálně bolestivé
obrázek Plazmaterapie a Plazmalifting
Plazmaterapie a Plazmalifting

Kyselina hyaluronová injekce cena. Hyaluronová redermalizace a biorevitalizace

Jedná se o injekční aplikaci – mezoterapii, díky které je vpravena do pleti obličeje a krku kyselina hyaluronová, kyselina jantarová, křemík, kolagen a další účinné látky. Preparáty jsou vpravovány do povrchové a střední vrstvy pleti, abychom dosáhli maximálního efektu od tohoto přípravku. Pouze tímto způsobem se kyselina může dostat do buněčně části a začít svoji obvyklou práci: silnější tvorbu elastanu a kolagenu, hydrataci a regeneraci kůže zevnitř.
Ošetření celého obličeje
od 3 500 Kč
Ošetření оbličeje a krku
od 4 900 Kč
Ošetření оbličeje krku a dekoltu
od 5 900 Kč
Ošetření krku a dekoltu
od 4 900 Kč
Ošetření hřbetu rukou
od 3 900 Kč

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Často kladené dotazy

Výhodou Plazmaterapie je rychlé hojení, bez nežádoucí reakce, která může nastat u běžných farmaceuticky vyráběných látek. Snadná, bezpečná příprava a komfortní rychlá aplikace jsou bezesporu jasnou výhodou pro klienta. Další den je možné pokračovat v běžných aktivitách. Drobné kožní podlitiny a zarůžovění pleti lze skrýt líčením, otok nebývá velký, infekční komplikace za dodržení sterility zcela vzácné, bolestivost po zákroku je minimální.
Plazmalifting je terapie, při které dochází k aplikaci plazmy, krevních destiček, růstových faktorů a kyseliny hyaluronové do pokožky. Omlazující koktejl je vytvořen z vlastní krve klienta. Veškeré nakládání s vlastním biologickým materiálem probíhá přímo před klientem, čímž je vyloučena záměna krve či jakákoliv jiná nepatřičná manipulace.
Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření, pro výraznější efekt se doporučuje zopakovat dvě až tři ošetření s intervalem 4–6 týdnů dle stavu pokožky. S každým ošetřením je patrnější a vydrží až dva roky.
Těhotenství a kojení, alergie na soju (ořechy), hepatitis, herpes (opar), HIV, onkologické onemocnění, epilepsie, prodělané cévní příhody, trombóza, embolie, náchylnost ke krvácení, menstruace (relativní kontraindikace – zvýšená citlivost a riziko tvorby modřin).
Naši partneři