ul. Rumunská 12, Praha

ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ZVĚTŠENÍ RTŮ

Malý a nenáročný zákrok s dokonalým výsledkem. Aby byl objem rtů větší a jejich tvar krásnější. Kyselina hyaluronová nabízí skvělé účinky pro dosažení maximálních výsledků při zvětšování rtů.

ZVĚTŠENÍ RTŮ. VÝPLŇ RTŮ KYSELINOU HYALURONOVOU

PROČ KYSELINA HYALURONOVÁ DOKÁŽE PŘIROZENĚ A BEZPEČNĚ MODELOVAT RTY?

V dnešní době je trend velkých rtů mnohem více populární, než kdy dříve. Výplně dodávají rtům plnější a šťavnatější vzhled, ale umí také skvěle řešit asymetrii. Zvětšení rtů je jedna z nejčastějších kosmetických procedur, kterou ženy vyhledávají v ordinacích estetických klinik.

Kyselina hyaluronová je přirozeně se vyskytující přírodní látka v našem těle. Přibližně 50 procent se nachází přímo v pokožce, které dodává mladistvý vzhled; bohužel, jak stárneme, dochází k odbourávání kolagenu, elastinu i kyseliny hyaluronové. Pomocí kyseliny hyaluronové dosáhneme požadovaného zvětšení rtů přirozeným způsobem a nejbezpečnější možnou formou součastnosti. Ošetřením lze též korigovat vrozenou nebo získanou asymetrii rtů. Při zvětšování rtů, neboli též augmentaci, preferujeme co nejvíce přirozený výsledek - jako byste se s nádhernými rty již narodila.

Tento postup je ideální pro ty, kteří nechtějí podstupovat chirurgický zákrok. Vzhledem k tomu, že se kyselina hyaluronová časem vstřebává (u kuřáků rychleji) je zvětšení rtů výplněmi pouze dočasné řešení. Proto krásné plné rty vám vydrží až 12 měsíců. Během této doby se výplňový materiál vstřebává. Po uplynulé době doporučujeme ošetření zopakovat.

Pracujeme v oblasti krásy od roku 2011

Pracujeme v oblasti krásy od roku 2011

INDIKACE A PŘÍNOSY OŠETŘENI

asymetrie tvaru rtů (ať už vrozenou či získanou)
rty malé a úzké
malé vrásky nad horním rtem - “kuřácké vrásky”
řeší drobné asymetrie okrajů i objemu
zvětšuje objem a upravuje pokleslé ústní koutky
odstraňuje vrásky nad horním rtem

KTERÉ OBLASTI MOHOU BÝT OŠETŘOVÁNY?

Rty

Rty

POSTUP OŠETŘENÍ (ZÁKROKU)

01
Prvním krokem ke zvětšení rtů je konzultace s lékařem. Je důležité, aby co nejpřesněji porozuměl vaší představě o očekávané velikosti a tvaru rtů. Zákrok probíhá ambulantně a trvá cca 30 minut.
02
Po znecitlivění lékař vstřikuje gel z kyseliny hyaluronové tenounkou jehlou nebo drobnou kanylou přímo do rtů. Během zákroku ústa mírně otékají. Klient ihned po ošetření odchází domů. Otok mizí během 2-3 dnů, konečný efekt se dostavuje během 7-10 dnů.

CENA. ZVĚTŠENÍ RTŮ

OD 5 500 KČ

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Díky tomu, že ošetření není trvalé, můžete si vyzkoušet, zda vám aplikované množství vyhovuje. V případě nespokojenosti není problém kyselinu hyaluronovou doplnit. Pokud se vám zdá, že jsou rty zvětšené příliš, lékař může kyselinu hyaluronovou rozpustit a vrátit rty okamžitě do původního stavu. Nebo naopak neobnovit a vrátit se ke své přirozenosti. Po zákroku můžete mít v místě vpichů lehké otoky, ale žádné jiné vedlejší účinky zde nehrozí.

Zvetšení rtů/ TEOSYAL RHA Kiss

od 5 500 Kč

Zvětšení rtů/ JUVEDERM

od 5 500 Kč

Zvětšení rtů/ STYLAGE

od 6 800 Kč

Zvětšení rtů/ Dermastyle

od 5 500 Kč

Zvětšení rtů/ BELOTERO

od 6 200 Kč

Image
ZVĚTŠENÍ RTŮ KYSELINOU HYALURONOVOU
Image is not available
ZVĚTŠENÍ RTŮ KYSELINOU HYALURONOVOU
 1. Plné, svůdné a neodolatelné rty
 2. Výsledek naprosto přirozený a přetrvá 10–12 měsíců.
 3. Kdykoliv se můžete vrátit ke své původní velikosti. Stačí jen výplň neobnovit

"Ráda bych přidala kladné hodnocení práce kliniky Beauty Shape. Průběh operace i hojení bylo zcela bez problemů. S výsledkem jsem maximálně spokojená, ret je decentně zvětšený a vypadá velmi přirozeně a celý obličej získal mladistvejší výraz. Paní doktorku mohu s čistým svědomím doporučit, myslím si, že je velmi profesionální s citem pro estetiku a neobyčejně milým a přátelským přístupem." Anna K.

HYALURONOVÁ BIOREVITALIZACE
Image is not available
ZVĚTŠENÍ RTŮ KYSELINOU HYALURONOVOU
 1. Zvětšení rtů bezbolestně - Okamžitý efekt, bez otoků
 2. Plnější rty s ideálním tvarem. Naprosto přirozený výsledek
 3. Kdykoliv se můžete vrátit ke své původní velikosti. Stačí jen výplň neobnovit

"Na zvětšení rtů jsem byla před 14 dny. Už po tak krátké době jsem si na své nové rty zvykla a rozhodně je po roce znovu nechám obnovit. Je to fakt super pocit mít krásné plné rty. A k dokonalému výsledku stačilo tak málo. Na obnovu samozřejmě jenom za vámi na Beautyshape clinic." Petra N.

ZVĚTŠENÍ (VÝPLŇ) RTŮ KYSELINOU HYALURONOVOU
Image is not available
ZVĚTŠENÍ (VÝPLŇ) RTŮ KYSELINOU HYALURONOVOU
 1. Plné, svůdné a neodolatelné rty
 2. Výsledek naprosto přirozený a přetrvá 10–12 měsíců.
 3. Kdykoliv se můžete vrátit ke své původní velikosti. Stačí jen výplň neobnovit

"Po modelaci rtů kyselinou hyaluronovou se cítím opravdu dobře. Mám konečně takové rty, jaké jsem si vždycky přála. Navíc jsou i krásně hydratované. S přístupem na klinice Beauty Shape jsem byla velmi spokojená, a pokud si budu nechávat rty znovu plnit, tak jedině tady." Eliška J.

previous arrow
next arrow

PŘIROZENÉ ZVĚTŠENÍ RTŮ V PRAZE. VÝPLŇ RTŮ KYSELINOU HYALURONOVOU

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Сo čekat hned po ošetření rtů kyselinou hyaluronovou?

Hned po ošetření můžete mít ošetřené místo mírně zarudlé, oteklé, bolavé, nebo můžete mít pocit svědění. To je normální výsledek injekční aplikace. Pokud by tyto pocity přetrvávaly déle, nebo se vyskytly jiné neobvyklé vedlejší účinky, kontaktujte prosím svého ošetřujícího lékaře. 2- 3 dny po zákroku byste si měla ošetřovanou oblast jemně masírovat 30 sekund vždy ráno a večer. S jemnou masáží byste měla začít nejdříve po 6 hodinách od zákroku. Po uplynutí 6 hodin od zákroku si můžete ošetřenou oblast také jemně umýt mýdlem a vodou. Make-up si naneste až druhý den. Počáteční svědění může přetrvávat déle. Někteří pacienti pociťují svědění i po dobu jednoho týdne. Dokud počáteční svědění a zčervenání neodezní, neměla byste se opalovat, saunovat, nebo se vystavovat extrémnímu chladu.

Exkluzivní nabídka

Plastika horních víček

12 000 Kč     15 000 Kč

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

PŘIJÍMÁME K PLATBĚ POUKÁZKY NAŠICH PARTNERU

edenred
sodexo

NAŠI PARTNEŘI

Image

STÁLE MÁTE DOTAZY?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět

+420
Search
  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Uvědomuji si, že mohu moje údaje opravit a mohou také požádat o jejich odstranění.

  logo

  BEAUTYSHAPE Clinic
  Klinika estetické medicíny.
  Profesionální estetické služby‎, zkušení lékaři, příjemné prostředí, špičkové vybavení.
  Pracujeme v oblasti krásy od roku 2004

  Naše služby

  KONTAKTY

  ul. Rumunská 12, 120 00, Praha 2, Česká republika