ul. Rumunská 12, Praha

ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

Plastika očních víček

Tmavé kruhy, pytle pod očima nebo otoky brání mnoha lidem v životě, alespoň se je snaží zamaskovat, aby vypadaly odpočinuté a mladé. Naše klinika nabízí řešení tohoto problému injekcemi.

TMAVÉ KRUHY POD OČIMA

TMAVE KRUHY POD OCIMA

Příčiny výskytu: anatomické rysy periorbitální oblasti předurčují k výskytu kapilární křeče, nedostatku kyslíku v tkáních a zhoršené vaskulární propustnosti. To vše komplikuje odtok lymfy a vytváří chronickou kongesci v mikrovaskulatuře. Je nutné obnovit práci krevních cév a kožních buněk zevnitř pomocí injekcí. Lékaři naší estetické kliniky Beautyshape jsou připraveni poskytnout vám účinnou metodu-korekci tmavých kruhů a otoku pod očima. Jedná se o mezoterapeutický injekční přípravek na pokožku kolem očí, který: současně zesvětluje tmavé kruhy pod očima, vrozenou pigmentaci horního víčka, vyplňuje pokožku a posiluje krevní cévy. Léčivými látkami jsou biomimetické peptidy, které stimulují receptory. Po zákroku vypadá pokožka zdravěji, její povrch je vyrovnaný, barva se stává přirozenou a jednotnou, zmizí malé mimické a věkové vrásky a celá tvář získá potřebnou estetiku.

Pracujeme v oblasti krásy od roku 2011

Pracujeme v oblasti krásy od roku 2011

INDIKACE A PŘÍNOSY OŠETŘENI

Odtek lymfy a zlepšení mikrocirkulace krve
Snížená spazma arteriol a eliminace rozšíření žil.
Obnova a ochrana kolagenových vláken.
Nástup přirozeného zvednutí a revitalizace.
Tmavé kruhy pod očima
Váčky pod očima
Vrásky a nežádoucí záhyby
Unavený a nemocný pohled

KTERÉ OBLASTI MOHOU BÝT OŠETŘOVÁNY?

pytle pod očima

Obličej

POSTUP OŠETŘENÍ (ZÁKROKU)

01
Před zahájením zákroku je ošetřovaná oblast pečlivě očištěna a vydezinfikována. Dále lékař vybere přípravek, který je pro Váš problém správný. Existuje několik důvodů pro vznik tmavých kruhů. Proto je velmi důležité přesně určit vaši příčinu.2. Po znecitlivění lékař začiná aplikovat připravek přímo do oblasti pod očima intradermálními injekcemi do hloubky 1-2 mm (do kůže). Během zákroku oblast pod očima mírně otéká. Klient ihned po ošetření odchází domů. Otok zmizí během 2-3 dnů.
02
Po znecitlivění lékař začiná aplikovat připravek přímo do oblasti pod očima intradermálními injekcemi do hloubky 1-2 mm (do kůže). Během zákroku oblast pod očima mírně otéká. Klient ihned po ošetření odchází domů. Otok zmizí během 2-3 dnů.

Exkluzivní nabídka

Plastika horních víček

12 000 Kč     15 000 Kč

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

PŘIJÍMÁME K PLATBĚ POUKÁZKY NAŠICH PARTNERU

edenred
sodexo

NAŠI PARTNEŘI

Image

STÁLE MÁTE DOTAZY?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět

+420
Search
  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Uvědomuji si, že mohu moje údaje opravit a mohou také požádat o jejich odstranění.

  logo

  BEAUTYSHAPE Clinic
  Klinika estetické medicíny.
  Profesionální estetické služby‎, zkušení lékaři, příjemné prostředí, špičkové vybavení.
  Pracujeme v oblasti krásy od roku 2004

  Naše služby

  KONTAKTY

  ul. Rumunská 12, 120 00, Praha 2, Česká republika