ul. Rumunská 12, Praha

ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

odstranění tetování
Odstranění tetování

Často tetování aplikované na tělo po několika letech začíná způsobovat podráždění a touhu se ho zbavit.
Dnes je odstranění tetování laserem možné rychle a bezbolestně.

Odstranění tetování

ODSTRANĚNÍ TETOVÁNÍ LASEREM

V posledních letech se stalo tetování opravdu velkým trendem společnosti a pořizují si jej čím dál více mladých lidí. Bohužel se stává, že si tetování nechají udělat často velmi neuváženě do budoucna a následně pak svého rozhodnutí litují. Toto se může týkat ať už změny životního stylu, zájmů, tetování již vybledlo, nebo např. kvůli zaměstnání. Postupem života se nám zásadně mění hodnoty a priority.
Dříve bylo tetování na celý život, avšak nyní tomu tak není. Dnes díky velmi vyspělým technologiím, lze tetování poměrně snadno zesvětlit a překrýt novým nebo jej lze úplně odstranit a dát tak klientům novou šanci napravit chyby z minulosti a získat zpátky své sebevědomí.

Jak odstranění tetování laserem funguje?

Odstranění tetování laserem je založeno na principu selektivní absorpce barvivem vzoru ultrakrátkých impulzů určité vlnové délky. To vede k okamžitému rozptýlení barviva na nejmenší části a jeho následnému odstranění bez poškození kůže.

Používáme unikátní laser nejnovější generace, jediný v České republice a na Slovensku od firmy DEKA (Itálie) Q-Switched (vlnová délka 532, 585, 650 a 1064 nm), ve kterém ultrakrátké impulsy mají zvýšený maximální výkon a poskytují více efektivní odstranění tetování.

Po ošetření se neobjevují jizvy, laserový paprsek působí pouze na barvivo, aniž by ovlivnil pokožku. Kromě toho je v našem inovativním laserovém systému možnost výběru různých vlnových délek pro efektivní dopad na různé barvy pigmentu.

laserové odstranění tetování v Praze

Proč podstoupit laserové odstranění tetování v BS klinice?

V BEAUTYSHAPE Clinic používáme nejnovější laser poslední generace od italského výrobce DEKA - technologický lídr v zdravotnických a estetických oborech. 30 let zkušenosti v laserové technologie

Unikátní tvar pulsu

V BEAUTYSHAPE Clinic odstranění tetování používáme laser s pulsem ve tvaru čtverce, který pokrývá ošetřovanou oblast homogenně, body není nutné překrývat jako u kulatého tvaru hlavice.

Takže případný otok či zarudnutí budou mnohem menší a rychleji odezní.

Optibeam technologii

Aby nedocházelo k prodloužení doby hojení a jizvám, profil laserového paprsku musí být maximálně homogenní. Díky technologii Optibeam je energie paprsku rozložena do ošetřované oblasti rovnoměrně. Proto náš vysoce výkonný lékařský laser může oblast ošetřit bez jakýchkoliv “horkých bodů“ v ošetřované oblasti.

Vadí vám tetování nebo se vám už prostě nelíbí?

Odešlete poptávku a získáte od nás slevu 20% na 1. ošetřeni odstranění tetování laserem

laserové odstranění tetování
Pracujeme v oblasti krásy od roku 2011

Pracujeme v oblasti krásy od roku 2011

ODSTRANĚNÍ TETOVÁNÍ - INDIKACE A PŘÍNOSY

Vybledlá barva tetování
Tetování bylo uděláno neuváženě
Irelevantní kresba připomínající minulost
Tetování je nevhodné do zaměstnání
Touha mit něco nového na stejném místě
Po odstranění tetování zůstává kůže zcela čistá, bez stop a jizev
Metoda je vhodná pro nejcitlivější místa (intimní oblast, obličej) a pro kůži jakéhokoli fototypu
V procesu nejsou ovlivněny kožní tkáně bez barevného pigmentu, jsou vyloučeny popáleniny kůže. Aplikovaný laser "vytáhne" a zničí hluboké barevné pigmenty.

KTERÉ OBLASTI MOHOU BÝT OŠETŘOVÁNY?

Лицо

Obličej

Шея

Krk

Декольте

Dekolt

Руки

Ruce

POSTUP OŠETŘENÍ ODSTRANĚNÍ TETOVÁNÍ LASEREM

01
Konzultace s naším zkušeným lékařem. Předmětem konzultace je zjištění zdravotního stavu klienta a možných kontraindikací. Dále konzultace spočívá v zjištění informací o tetování, jako je barva, stáří a velikost a následného stanovení finálního programu ošetření a ceny.
02
Nejprve se ošetřovaná oblast očistí od kosmetiky a následně vydezinfikuje antibakteriálním prostředkem.Zóna se zchladí. Doktor zvolí délku laseru a laserový impuls na pigment. Na oblast očí se používají ochranné brýle. V prvních hodinách se objeví mírné zarudnutí a otok.

ODSTRANĚNÍ TETOVÁNÍ CENA

od 1 000 KČ

Před laserovým odstraněním tetování doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Odstranění tetování pomocí laseru je zcela bezbolestná, zároveň však velmi efektivní a rychlá metoda šance spočívající v napravení chyb z mládí, získání zpátky svého sebevědomí a jeho zvýšení.
Konzultace (odečítá se od ceny I. ošetření) - 500 Kč

XS oblast (2x2 cm)

1 000 Kč

S oblast (3x5 cm)

2 000 Kč

M oblast (5x9 cm)

3 000 Kč

L oblast (10x10 cm)

4 500 Kč

XL oblast (20x15 cm)

6 000 Kč

XXL oblast (30x20 cm)

9 000 Kč

odstranění tetování laserem v Praze
REJUVENACE PLETI
odstranění tetování

Laserové odstranění tetování

 1. Vysoká účinnost – viditelný výsledek nastává po prvním ošetření
 2. Prakticky žádné jizvy – v porovnání s jinými lasery, náš nezanechává jizvy a popáleniny
 3. Bezbolestnost – odstranění tetování probíhá bez silné bolesti a v případě větší citlivosti kůže lze použít lokální anestetikum

"Jako mladá jsem si nechala neuváženě udělat tetování, kterého jsem se roky chtěla zbavit, ale bála jsem se. V Beautyshape Clinic mě přesvědčili, že se nemám čeho bát a opravdu tomu tak bylo. Stanovili mi sérii ošetření na míru a já si konečně nemusím tetování zakrývat! " Zuzana K.

REJUVENACE PLETI
laserové odstranění tetování
Laserové odstranění tetování
 1. Vysoká účinnost – viditelný výsledek nastává po prvním ošetření
 2. Bezpečnost – v porovnání s jinými lasery, náš nezanechává jizvy a popáleniny
 3. Bezbolestnost – odstranění tetování probíhá bez silné bolesti a v případě větší citlivosti kůže lze použít lokální anestetikum

"V Beautyshape Clinic jsem podstoupila odstranění tetování kvůli práci. Moje obavy byly naprosto zbytečné. Personál byl velice ochotný a celé ošetření bylo naprosto bezbolestné a rychlé a ihned po prvním sezení bylo tetování značně světlejší. Mohu jen doporučit!" Jarmila T.

previous arrow
next arrow

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Co mohu očekávat po každém ošetření?

Za prvních 24 hodin: Tato oblast může vypadat bíle nebo červeně a může dojít k mírnému krvácení nebo tvorbě puchýřů. Pravidelně přikládejte ledový obklad, odpočívejte a zvedejte ošetřovanou oblast, omezte zbytečné fyzické aktivity včetně cvičení, plavání, parních lázní a saun, oblast ochráníte krytinou.

Po 24 hodinách (a dokud se nevyléčíte 5-7 dní): Můžete pokračovat ve všech svých běžných aktivitách kromě plavání (pokud nejste zcela uzdraveni). Oblast zvlhčíte vazelínou. NEPROPICHUJTE puchýře ani nestrhávejte strupy. Když vezmeme v úvahu náš nejmodernější laser, odstranění tetování v průměru vyžaduje 2 až 10 ošetření. Toto je nejpřesnější odhad, který můžeme poskytnout, aniž bychom viděli vaše tetování, protože počet ošetření závisí na mnoha faktorech, hlavními jsou: barva a složení inkoustu, stáří tetování, umístění na těle, způsob aplikace. Během konzultace naši lékaři používají speciální stupnici vyvinutou americkými vědci, která poskytuje přesnější předpověď počtu potřebných sezení.

Sleva 20% na odstranění tetování laserem

Odešlete poptávku a získáte 20% slevu na 1. zákrok odstranění tetování laserem

+420
Search

  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů.

  MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

  PŘIJÍMÁME K PLATBĚ POUKÁZKY NAŠICH PARTNERU

  edenred
  sodexo

  NAŠI PARTNEŘI

  Image

  STÁLE MÁTE DOTAZY?

  Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět

  +420
  Search
   Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Uvědomuji si, že mohu moje údaje opravit a mohou také požádat o jejich odstranění.

   logo

   BEAUTYSHAPE Clinic
   Klinika estetické medicíny.
   Profesionální estetické služby‎, zkušení lékaři, příjemné prostředí, špičkové vybavení.
   Pracujeme v oblasti krásy od roku 2004

   Naše služby

   KONTAKTY

   ul. Rumunská 12, 120 00, Praha 2, Česká republika