ul. Rumunská 12, 120 00, Praha 2, Česká republika

Fotorejuvenace

Nejste úplně spokojeni se stavem Vaší pleti? Fotorejuvenace (fotoomlazení) představuje bezpečné a bezbolestné ošetření pleti, které dokáže pokožku regenerovat a omladit. Používáme jedinečný přístroj v Praze s americkým FDA certifikátem.

Objednat

Co je omlazení pleti (fotorejuvenace)?

Fotorejuvenace je ultramoderní technika vypínání a vyhlazení pokožky vlivem laserového paprsku.

Metoda fotorejuvenace používá laserový paprsek s určitou vlnovou délkou schopný způsobit trvalé kontrakce vláken z elastinu a kolagenu pokožky. Jde o kolagen, který je přirozenou sítí pokožky, a je zodpovědný za její pružnost. Kvůli jeho nedostatku se objevují známky stárnutí - vytvářejí se záhyby a vrásky. Fotorejuvenace stimuluje proces tvorby kolagenu, díky čemuž je plocha vypnuta a kůže se zjemňuje.

Navíc fotorejuvenace obličeje napomáhá odstranění vnějších defektů kůže: vystouplých cév, pigmentových skvrn, pih, Procedura také aktivuje kožní rezervy, což vede k tvorbě vlastního nového kolagenu.


Pracujeme v oblasti krásy již od roku 2011.

Omlazení fotorejuvenace obličeje: indikace a přínosy ošetřenií

 • prvotní známky stárnutí, začínající po 30. roce
 • rozšířené póry, pigmentové skvrny, pihy
 • šedá nebo nažloutlá (nezdravá) pleť
 • nadměrná suchost pokožky, pocit napjatosti, loupání
 • vrásky, bez nutnosti rehabilitace
 • stárnutí pleti: zdravotní problémy, pasivní i aktivní kouření, prohřešky ve výživě, psychologické faktory
 • Aktivizuje syntézu kolagenu a elastinu v buňkách
 • Hloubková regenerace a zpevňování kůže. Vyhlazení vrásek
 • Zlepšuje tón pleti. Pleť se stává přirozenější a zdravější
 • Mizí pihy, pigmentové skvrny; Stažení pórů
 • Kůže dostává maximální hydrataci, přestává se loupat, pocit napjatosti zmizí

Které oblasti mohou být ošetřovány

 • Dekolt
 • Obličej
 • Ruce
 • Krk
 • Postup ošetřeni Fotorejuvenace

 • Před samotným ošetřením je vhodné absolvovat konzultaci s naším specialistou. Na ní zkonzultujete očekávaný přínos fotorejuvenace a lékař zhodnotí stav vaší pleti. Samotné ošetření nevyžaduje žádnou speciální přípravu. Klienty by ovšem měly přijít na zákrok nenalíčené. Před zakrokem se na ošetřovanou oblast aplikuje gel, který chrání pokožku před přehřátím. Podle nastavení dle fototypu člověka, impuls IPL - speciálně vygenerovaného intenzivního pulzního světla nasměruje na ošetřenou oblast obličeje.
 • Doba trvání sezení je asi 15-20 minut, maximum - 40. Během fotorejuvenace bude pacient cítit jen mírné brnění a teplo. Na konci zákroku se na kůži aplikuje speciální krém, který má terapeutický a ochranný účinek. Vymizení drobných žilek se projeví okamžitě, pigmentové a jiné skvrny vyblednou do několika dní. Pro optimalizaci výsledků doporučujeme 4-6 ošetření (každé ošetření v intervalu 2-3 týdnů). Po fotorejuvenaci klienti ihned odcházejí domů

Omlazení (fotorejuvenace) od 1 500 Kč

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Na klinice BeautyShape používáme nejnovější přístroj poslední generace Trios od výrobce Viora (Izrael) - technologický lídr v kosmetických a estetických oborech. Díky systému distribuce světelné energie po celé ploše obdélníkového krystalu dokážeme během fotorejuvenace pokožku ošetřit rovnoměrně a s větší intenzitou.

Fotoomlazení obličeje 1 500 Kč

Fotoomlazení krku + dekoltu 1 800 Kč

Fotoomlazení obličeje + krku + dekoltu 2 200 Kč

Balíček obličej 5+1 zdarma (ušetříte až 1 250 Kč!) 7 500 Kč

Balíček krk+dekolt 5+1 zdarma (ušetříte až 1 800 Kč!) 9 000 Kč

Balíček obličej+krk+dekolt 5+1 zdarma (ušetříte až 2 200 Kč!) 11 000 Kč

Často kladené dotazy

Pro optimalizaci výsledků doporučujeme 4-6 ošetření. Na jednotlivé procedury je třeba docházet 2-3krát týdně. Přesný počet sezení může stanovit pouze dermatolog po vyšetření.
Po ošetření může kůže vykazovat mírné zčervenání, podobné intenzivnímu červenání se. Vyskytuje sepřibližně po dobu 1-3 hodin. Někdy dochází k odlupování pigmentovaných oblastí pokožky, které zmizí po několika dnech. Abychom předešli takovým jevům, nedoporučujeme opalovat se 2 týdny před zahájením léčby.
Fotorejuvenace je vhodná pro zdravé osoby nad 18 let. Horní hranice není omezena, záleží na celkovém zdravotním stavu klienta
Stejně jako u jiných léčebných postupů má fotorejuvenace řadu kontraindikací: těhotenství, epilepsie, rakovina kůže, vznik kožní vyrážky v minulosti jako reakce na světlo, čerstvé opálení, sluneční paprsky, diabetes, tetování a mikropigmentace, užívání léků na ředění krve (antikoagulační léky), užívání léků způsobující přecitlivělost na světlo.
Naši partneři