ul. Rumunská 12, Praha

ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ODSTRANĚNÍ POCENÍ

Nadměrné pocení patří k velmi obtěžujícím příznakům, jak pro člověka samotného, tak zpravidla i pro jeho okolí. Snižte pocení o více než 85%, u nás na klinice je to možné.

ODSTRANĚNÍ POCENÍ

POPIS SLUŽBY ODSTRANĚNÍ NADMĚRNÉHO POCENÍ

Nadměrné pocení (hyperhydrosis) může být společensky i profesionálně velmi nepříjemné a komplikující a často vede k značnému emočnímu stresu a potížím. Někteří pacienti, kteří trpí nadměrnou potivostí celého těla, mohou být léčeni pravidelnou medikamentózní léčbou. To zcela dobře nelze u pacientů, kteří trpí lokálním nadměrným pocením v podpaží, na dlaních a chodidlech. Ti se mohou úspěšně léčit BTXovými injekcemi. A kde je možné pocení odstranit? Je to podpaží, dlaně nebo chodidla.

ODSTRANĚNÍ POCENÍ - POSTUP PROCEDURY

Léčba hyperhidrózy podpaží a dalších částí těla spočívá v injekčním podání botulotoxinu typu A do subkutánní zóny.

Dnes se často používá v medicíně a kosmetologii k léčbě určitých svalových onemocnění, spastických syndromů nebo k poruchám endokrinních žláz.

Po aplikaci botulotoxinu se blokuje činnosti potních žláz, což vede k téměř úplnému zastavení tvorby potu v ošetřované oblasti. Vzhledem k tomu, že se látka vstřikuje pouze do kůže, není zde žádné riziko zasažení hlubších svalových vrstev a nejsou tak narušeny její funkce.

Léčba hyperhidrózy injekcemi je nejoptimálnějším způsobem, jak se zbavit nadměrného pocení, protože eliminuje problém po dobu nejméně šesti měsíců.

Když se účinek léku zastaví, pacient si může sám zvolit: podstoupit druhý postup léčby hyperhidrózy nebo se znovu vrátit k silnému pocení. Podle lékařů nejsou injekce návykové a po ukončení postupů nedochází k žádným negativním fyziologickým důsledkům s výjimkou obnovení nadměrného pocení.

Důležitá je také zkušenost odborníka, který provádí proceduru léčby hyperhidrózy. Stojí za to kontaktovat pouze lékaře, který má rozsáhlé zkušenosti s prací a kvalitními přípravky, jelikož je nutné přesně určit požadovaný objem léčiva a oblast pro injekci.

Pacienti by neměli po dobu několika hodin po zákroku na pleť nanášet kosmetické přípravky v místech, kde byla provedena biorevitalizace, neměli by pleť vystavovat UV záření a po dobu 2 týdnů po ošetření se vyhýbat saunování. Alespoň 2 dny po zárkoku by pacienti také neměli konzumovat alkohol, aby nenarušili proces hydratace pleti.

Účinnost léčby

Léky k léčbě hyperhidrózy jsou nakupovány od oficiálních dodavatelů. Jsou dobře přijímány kožními buňkami a výsledky jsou patrné již 5-7 dní po zákroku. Účinek trvá 4–6 měsíců v závislosti na vlastnostech organismu každého jednotlivého klienta.

Jakmile se lek rozpustí, pocení se znovu obnoví, proto se doporučuje podstoupit opakovanou léčbu. S každým dalším postupem klesá množství léku a prodlužuje se doba jeho působení. Tyto léky jsou nealergenní a nejsou návykové.

Pracujeme v oblasti krásy od roku 2011

Pracujeme v oblasti krásy od roku 2011

INDIKACE A PŘÍNOSY LÉČBY NADMĚRNÉHO POCENÍ

nadměrné pocení v podpaží
hyperhydróza nohou
pocení dlaní, čela nebo zátylku
zbavíte se nadměrného pocení
psychologický komfort a snížení konstantního pocitu nervozity spojeného s přítomností hyperhydrózy
Dlouhodobý účinek zákroku
Stačí jedno sezení a pocení se okamžitě zastaví
Celý proces trvá méně než jednu hodinu
Použité léky prošly klinickými zkouškami a jsou pro lidské tělo zcela bezpečné
Všestrannost - léčba hyperhidrózy různého původu

KONTRAINDIKACE LÉČBY

Při léčbě hyperhidrózy je nutná povinná předběžná konzultace s lékařem, aby se zjistily některé indikace, u nichž je léčba hyperhidrózy nemožná.

Kontraindikace:

 • Přecitlivělost na složky léčiva
 • Alergie
 • Jakékoliv neuromuskulární poruchy
 • Období těhotenství a laktace
 • Užívání aminoglykosidů, ale po skončení lze ošetření podstoupit

KTERÉ OBLASTI MOHOU BÝT OŠETŘOVÁNY?

Ruce

Ruce

Шея

Tělo

Čelo

Čelo

Podpaží

Podpaží

POSTUP OŠETŘENI NA ODSTRANĚNÍ NADMĚRNÉHO POCENÍ

01
Primární vyšetření specialistou za účelem diagnostiky a identifikace příčin nemoci, jakož i kontraindikací postupu. Důkladné očištění místa vpichu. Za účelem přesného určení zón citlivých na pocit nadměrného pocení (hyperhydrózy) se provádí speciální test s jodovým škrobem (test Minor) pro určení hranice zvýšeného pocení.
02
Na pokožku axilární dutiny se aplikuje 2% roztok jódu. Po vysušení je pokožka poprášena bramborovým škrobem. Pot smíchaný se škrobem změní skvrny hnědého jódu ve fialové. Díky výsledku lékař přesně určí oblast injekcí a požadovaný počet jednotek léku.
03
Identifikované oblasti jsou ošetřeny a označeny body pro aplikaci injekcí BTXu. Lék je podáván intradermálně do cílových bodů v oblasti potních žláz pomocí injekcí. Vzhledem k tenkým jehlám a mělkému zavedení je procedura bezbolestná.
04
Samotné ošetření je velmi jednoduché - lékař při něm aplikuje léčebnou látku do podkoží pomocí tenoučkých jehliček. Ošetření trvá zhruba 10 minut. Účinek nastupuje během 2 až 10 dní a trvá v průměru 8 - 12 měsíců.

ODSTRANĚNÍ POCENÍ. CENA

OD 10 500 KČ

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Nejefektivnějším řešením nadměrného a nežádoucího pocení je v současné době právě aplikace roztoku BTXu, která trvá pouze 15 minut a není bolestivá.

Konzultace (odečítá se od ceny I. ošetření)

500 Kč

Nadměrné pocení (hypehidróza) – Podpaží

10 500 Kč

Nadměrné pocení (hypehidróza) – Dlaní

11 500 Kč

Nadměrné pocení (hyperhidróza) – Chodidla

12 500 Kč

Image
ODSTRANĚNÍ POCENÍ
Image is not available
ODSTRANĚNÍ POCENÍ
 1. Stabilita procedury. Jedna dávka injekcí je dost na to, aby utlumila nepříjemnou nemoc na dlouhou dobu
 2. Bezpečnost léčby
 3. Injekce s tenkou jehlou nezanechávají stopu, jako napřklad chirurgický skalpel. Proto jsou injekce výhodné i z estetického hlediska

"Nemám, co bych vytkla. Přístup personálu skvělý, prostředí krásné, paní doktorka moc šikovná. Zákrok proběhl rychle a téměř bezbolestně. Všechno mi hezky vysvětlili. Pocení je už teď po týdnu téměř nulové. Ošetření na klinice beautyshape velmi doporučuji a už plánuji další zákroky." Sylvie P.

ODSTRANĚNÍ POCENÍ
Image is not available
ODSTRANĚNÍ POCENÍ
 1. Podpora produkce bílkovin kolagenu a elastinu
 2. Dodává pokožce potřebnou míru hydratace
 3. Vyrovnává tón pleti a bojuje tak s pigmentací
 4. Obnovuje vitalitu a hydrataci, stahuje rozšířené póry
 5. Výrazný anti-age efekt

"Tento zákrok mi doslova změnil život. Stačil malý zákrok a budu mít na půl roku pokoj od nepříjemného pocení. Opravdu úžasné! Teď po týdnu už pociťuji výsledek. Jsem nadšená. I s přístupem při proceduře. BS kliniku doporučuji." Martina S.

previous arrow
next arrow

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Jak dlouho budu čekat na výsledek odstranění nadměrného pocení?

BTX nepůsobí okamžitě, ale v blízké budoucnosti pacienti pocítí pokles množství vylučovaného potu. Během několika dní jsou kritické oblasti znatelně sušší a po 1-2 týdnech v nich pocení úplně zmizí.

Exkluzivní nabídka

Plastika horních víček

12 000 Kč     15 000 Kč

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

PŘIJÍMÁME K PLATBĚ POUKÁZKY NAŠICH PARTNERU

edenred
sodexo

NAŠI PARTNEŘI

Image

STÁLE MÁTE DOTAZY?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět

+420
Search
  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Uvědomuji si, že mohu moje údaje opravit a mohou také požádat o jejich odstranění.

  logo

  BEAUTYSHAPE Clinic
  Klinika estetické medicíny.
  Profesionální estetické služby‎, zkušení lékaři, příjemné prostředí, špičkové vybavení.
  Pracujeme v oblasti krásy od roku 2004

  Naše služby

  KONTAKTY

  ul. Rumunská 12, 120 00, Praha 2, Česká republika