ul. Rumunská 12, Praha

ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

OPERACE HORNÍCH VÍČEK

Trápí vás unavený vzhled vašich očí způsobený povislým ospalým horním víčkem? Proajsněte znovu váš pohled díky jednoduchému zákroku – operace horních víček vaše oči okamžitě opticky rozzáří.

OPERACE HORNÍCH VÍČEK

CO JE TO PLASTIKA HORNÍCH VÍČEK NEBOLI BLEFAROPLASTIKA?

Oči jsou většinou tím prvním, čeho si na člověku všimnete. Zde také nastávájí první viditelné projevy stárnutí pleti. Kromě estetických problémů způsobují zavěšená horní víčka i zúžení zorného pole, pocit únavy očí a bolest hlavy. Plastická operace očních víček vám pomůže tento problém odstranit.

Cílem operace je odstranění nadbytku kůže a tuku a svaloviny na horních víčkách. Operace je prováděna tak, aby výsledná jizva byla co nejvíce skryta v přirozených kožních záhybech horního víčka. Plastika horních víček je velmi šetrná a s krátkou rekonvalescencí.

Pracujeme v oblasti krásy od roku 2011

Pracujeme v oblasti krásy od roku 2011

PLASTIKA HORNÍCH VÍČEK. INDIKACE A PŘÍNOSY

Ptóza (blefaroptóza) – pokles horního víčka k zornici
Usazení tukové tkáně v očních koutcích
Přebytky kůže (dermatochalasis)
Zmohutnění částí okrouhlého svalu očního
Otevření a zvětšení očí
Odstranění kožních a tukových záhybů zasahujících do oka
Eliminace potíží se zrakem způsobenými zvýšenou námahou očí
Svěží a mladší vzhled

KTERÉ OBLASTI MOHOU BÝT OŠETŘOVÁNY?

Oči

Oči

PLASTIKA HORNÍCH VÍČEK. POSTUP ZÁKROKU

01
Na konzultaci lékař probere indikaci k operaci víček, vysvětlí princip a postup plastiky víček a případné komplikace. Před zahájením operace je pečlivě očištěna a vydezinfikována pokožka.
02
Operace probíhá v místním znecitlivění. Chirurg se připravuje k odstranění nadbytečné kůže z víček. Z horních víček chirurgicky odstraníme přebytečnou kůži a podle potřeby korigujeme tukové váčky.
03
Po odstranění kožních nadbytků chirurg ránu sešije. Výsledná jizva na horním víčku je situována v místě přirozené rýhy, do které se skládá kůže při otevření oka, takže si nikdo ničeho nevšimne.
04
Ránu ošetříme a přelepíme náplastí a sterilním krytím. Pacient po operaci odchází domů, není nutná hospitalizace. Stehy se odstraňují obvykle 6.- 7. den po operaci.

PLASTIKA HORNÍCH VÍČEK.CENA

OD 15 000 KČ

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Operace horních víček je vyhledávaným zákrokem nejen z důvodů estetických. Plastiku horních víček často doporučují oční lékaři při zhoršení zraku vlivem kožní řasy zasahující do zorného pole. Na naší klinice doporučujeme nejprve se objednat na konzultační schůzku, kde se setkáte s naším lékařem, odborníkem přes oftalmologické zákroky s patnáctiletou praxí.

Konzultace (odečítá se od ceny I. ošetření)

1000 Kč

Operace horních víček

15 000 Kč

Image
VÝHODY OPERACE DOLNÍCH VÍČEK
Image is not available
VÝHODY OPERACE HORNÍCH VÍČEK
 1. Viditelné omlazení obličeje
 2. Rychlý a profesionální způsob odstranění povislých víček
 3. Zákrok probíhá v lokální anestezii

"Výsledek zákroku hodnotím velice kladně. Celkově mi vylepšil výraz obličeje. Líp se mi i čte. Rekonvalescence byla rychlá, až mě to překvapilo. Jizva už skoro není vidět. To se musím hodně zaměřit, abych ji našla. I okolí moji proměnu hodnotí pozitivně. Služby kliniky Beautyshape doporučuji." Tamara B.

VÝHODY OPERACE HORNÍCH VÍČEK
Image is not available
VÝHODY OPERACE HORNÍCH VÍČEK
 1. Výsledek operace je dlouhodobý
 2. Používáme velmi jemné netraumatické šití, které minimalizuje vznik jizev
 3. Operace trvá přibližně 45 minut

"Velmi doporučuji Beauty Shape Clinic. Potřebovala jsem plastiku horních víček kvůli kožní řase, která mi zhoršovala vidění. Nebyl to jenom estetický problém. I když jako žena se samozřejmě chci líbit. Zákrok proběhl v místním znecitlivění a hojení bylo úplně bezproblémové." Olga C.

VÝHODY OPERACE HORNÍCH VÍČEK
Image is not available
VÝHODY OPERACE HORNÍCH VÍČEK
 1. Pomůže v zlepšení vidění a rozšíření zorného pole
 2. Operace je ambulantní, pacient po ní odchází domů
 3. Rádi Vás objednáme na osobní nezávaznou konzultaci s odborníkem

"V srpnu jsem absolvovala operaci horních víček na klinice BeautyShape. Dlouho jsem se k zákroku odhodlávala, měla jsem samozřejmě obavy, ale teď vím, že byly naprosto zbytečné. Celý tým je prostě úžasný a příjemný. Celý zákrok trval cca 40 minut a vše proběhlo v lokální anestezii. Vůbec nic mě nebolelo, občas jen lehce tahalo. Navíc jsme si během zákroku příjemně povídali. Domů jsem odcházela se zalepenými víčky, ale koukat jsem mohla. První den jsem dodržovala klidový režim a ledovala jsem, ale k mému překvapení mě ani později nic nebolelo. Modřiny jsem neměla vůbec žádné, od 3. dne jsem mohla jít do práce. Náplasti jsem měla na očích týden, ke konci to už bylo trochu nepříjemné, ale dalo se to vydržet. Po týdnu mi stehy vyndali. Jizva je na obou očích velmi tenká. Nyní po měsíci si už jen užívám skvělého výsledku..... Jsem nadšená, úplně jsem prokoukla. Paní doktorce patří moje velké poděkování, je opravdu moc a moc šikovná, mohu jen doporučit!!! Návštěva kliniky Beauty Shape je pro mě vždy pohlazením na duši." Zuzana C.

previous arrow
next arrow

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Pro koho je vhodná operace horních očních víček?

Pro každého, koho trápí povislá horní oční víčka, přebytečná kůže či nerovnoměrný záhyb očního víčka. Taktéž pro ty, kteří mají v oblasti očních víček přebytečný tuk nebo ohrnutá horní oční víčka. Všechny tyto přiznaky způsobují únavu očí, zvýšenou ospalost a rychlejší unavitelnost očí.

Exkluzivní nabídka

Plastika horních víček

12 000 Kč     15 000 Kč

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

PŘIJÍMÁME K PLATBĚ POUKÁZKY NAŠICH PARTNERU

edenred
sodexo

NAŠI PARTNEŘI

Image

STÁLE MÁTE DOTAZY?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět

+420
Search
  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Uvědomuji si, že mohu moje údaje opravit a mohou také požádat o jejich odstranění.

  logo

  BEAUTYSHAPE Clinic
  Klinika estetické medicíny.
  Profesionální estetické služby‎, zkušení lékaři, příjemné prostředí, špičkové vybavení.
  Pracujeme v oblasti krásy od roku 2004

  Naše služby

  KONTAKTY

  ul. Rumunská 12, 120 00, Praha 2, Česká republika